Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

Rabba wrote:Baš nešto razmišljam, Subotić na levom krilu, Stanisavljević na desnom, Park na špicu a iza njih Mesarović i Zličić(ne istovremeno)... Makarić i Mitošević iza, a u odbrani Veselinović, Lazarević, Hrubik(ako ga vratimo iz Mačve) i jedan zajeban centarhalf, tipa Stepanova... Na golu sa trakom Rockov. Hm. Mogao bih da se poistovetim sa ovakvom ekipom...
Не верујем да је Столица дошао да се бори за опстанак.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Jovancic trenutno se registuje ovde kod nas,pa ce reci sve kako je!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Душан wrote:
Rabba wrote:Baš nešto razmišljam, Subotić na levom krilu, Stanisavljević na desnom, Park na špicu a iza njih Mesarović i Zličić(ne istovremeno)... Makarić i Mitošević iza, a u odbrani Veselinović, Lazarević, Hrubik(ako ga vratimo iz Mačve) i jedan zajeban centarhalf, tipa Stepanova... Na golu sa trakom Rockov. Hm. Mogao bih da se poistovetim sa ovakvom ekipom...
Не верујем да је Столица дошао да се бори за опстанак.
Ako se ovakvom puzevom brzinom i neformiranim budzetom bude resavao prelazni rok, verujem da ce Stolica napustiti Novi Sad, pre nego sto se krene za Tursku.
Uprava je imala dovoljno vremena da se pripremi za prelazni rok (finansijski) i znala je na sta dolazi.
Ako nema plan i resenje za konsolidaciju, cemu onda sva ta prica o oporavku Vojvodine?
Nama treba najmanje 3 nadprosecna igraca i to odmah. Nema vremena za razigravanje dovedenih.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Душан wrote:Не верујем да је Столица дошао да се бори за опстанак.
Pa onda da menjamo trenera odmah, za nekog adekvatnijeg, koji zna od ograničenih sredstava da napravi ekipu :)

Bolje ovako:

Rockov
Danilo(greje čovek klupu u Sitiju, greota...), eventualno Nastić
Veselinović
Jagoš Vuković
stao mi mozak za desnog beka...
Kačar
Medojević
Gaćinović(nek ide život)
Ivanić
Alivodić
Abubakar

I vukovi siti i stolice na broju
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Rekao mi je da vam ja prensen da pregovara sa nama i sa bekim inostranim klubovima!
crni su ga zvali ali nista nije bilo!
I rekao je da “to” nije izjavio to nikad ne bi rekao posto ima postovanje prema navijacima i klubu,kao mediji prave vest(ja licno ne znam na sta je mislio)!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Imamo i peti (zvanični?) odlazak iz kluba. Milan Bubalo je potpisao za tajlandski klub Udon Thani.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Sad kad je Rabba spomenuo Alivodica, ne bih imao nista protiv da probamo da ga dovedemo.
On vec sad nema sta da trazi napolju, a prilicno solidan igrac za ovu nasu ligu. Mozda ne mozemo zaraditi na njemu ali ce sigurno biti od koristi.
Iznad svega, retko korektan momak.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Da li neko ko je gledao prijateljske, omladince, može da kaže koju o Devetaku, Lazareviću, Neškoviću i Zličiću mlađem?
Ili nekom drugom igraču koji je ostavio utisak na njega?
Šta je sa Cebarom, on nije u ničijim planovima, a po meni jako zahvalan igrač(doduše gledao sam ga samo jednom protiv mladosti iz lučana onomad).
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

Извини Rabba али твоја екипа ми нешто танка превише :D Нарочито овај трио у нападу, а ако се при томе има у виду да и Суботић сваку пету утакмицу одигра на нивоу, онда то поткрепљује моје тврдње. Не можемо све очекивати од Станисављевићевих слободњака. Или Митошевић или Макарић, могу обојица да дођу, али само један да игра, пре сам за Луковића него Макарића. Немам појма какви су ови клинци остали, надам се бољи од Зличића и Месаревића. Пре сам за млађег Зличића него старијег.Волео бих наравно да видим Аливодића у екипи, то би заиста онда била крила за респект. Станисављевић и Аливодић :cheers:
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Kad mi krecemo sa pripremama?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Душан wrote:...
Uzimajući u obzir kakve nam se sve stvari dešavaju u poslednje vreme oko kluba, tih navedenih 11 meni zvuči kao džek-pot, da budem iskren...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Којашевић до краја сезоне само у Воши

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 05-01-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Samo Voša !
Posts: 33
Joined: Mon Oct 30, 2017 3:30 pm

Re: Transferi

Post by Samo Voša ! »

http://fudbal.hotsport.rs/2018/01/04/in ... atak-foto/" onclick="window.open(this.href);return false;

Što se tiče Abua.

A što se tiče Kojaševića ako je tačno da on ima 5k evra platu, iako je stvarno bio jedan od najboljih, to nema smisla nikakvog jer su Meleg i Malbašic skoro zajedno imali toliko a obojica su mi mnogo bolje igrači od njega.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Abu je ovim zavrsio pricu s Vojvodinom. Hvala mu za sve ucinjeno, i hvala sto se nije radovao golovima protiv nas, nadam se da nam se putevi vise nece ukrstati. Da se ne ljubimo...
Sto se Kojasevica tice, vidi se da zna, ali ne znam koliko golova iz kornera da postigne, ne deluje mi da je vredan 5 soma mesecno. Za toliko para on mora da vuce ekipu i kad ne ide, a ne cini mi se da je to radio. :lala:

Nama treba vodja! *subliminalne poruke upravi - Stanisavljevic, Stanisavljevic, Stanisavljevic, Stanisavljevic*
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Image

Dobra volja postoji i sa njegove strane, ne znam sta se ceka.
A prica se da je Kojasevic dobio platu duplo vecu nego sto je imao... Ne sporim njegove kvalitete ali Aca je za njega izmislio fudbal.
Last edited by Stexman on Sat Jan 06, 2018 1:42 pm, edited 1 time in total.
Post Reply