Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

potpisao Perić
http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Golman ... odinu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

budababa wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... k-na-teren

:?:
- Ne mogu da dočekam zbog tog virusa da već jednom krenem sa radom - kaže Gaćinović. - Još uvek sam igrač Vojvodine, a hoću li to i ostati ove jeseni, još uvek je neizvesno.
To je taj cuveni Europe League virus. Dosta cest tokom letnjih meseci.
Ako se ne prelezi na vreme mogu nastati komplikacije prilikom igranja za dva razlicita tima tokom jedne sezone.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Nevernik wrote:
budababa wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... k-na-teren

:?:
- Ne mogu da dočekam zbog tog virusa da već jednom krenem sa radom - kaže Gaćinović. - Još uvek sam igrač Vojvodine, a hoću li to i ostati ove jeseni, još uvek je neizvesno.
To je taj cuveni Europe League virus. Dosta cest tokom letnjih meseci.
Ako se ne prelezi na vreme mogu nastati komplikacije prilikom igranja za dva razlicita tima tokom jedne sezone.
Ja mislim da ukoliko je neko igrao u kvalifikacijama za jedan tim, u grupama može igrati za drugi tim iako je već nastupao za neki tim u kvalifikacijama.
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Casual 1989 »

Pricao sam sa Mijatom posle tekme, rekao je da bi igrao da nije bolestan. Ima dosta ponuda i pregovara se sa tim investiocinim fondom, kaze ceka neku top ponudu ali kaze da nece da srlja i da mu ne bi bio problem da ostane u Vosi. Da li ce igrati videcemo...
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Ako tim za koji je prethodno igrao ispadne iz Evrope. Tako su crni doveli Kamaru iz Helsinkija, iako je igrao protiv njih, a posle, vec u sledecem kolu, za njih.
Pa da se ne ljubimo!
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Mi smo klub koji zivi od prodaje igraca ,nama se nikako ne isplati da forsiramo Mijata na mestu gde imamo Stamenica ,tako mislim da je u ovakvoj situaciji i za klub i za njega ipak bolje da ide (da nije prodat IF onda bi voleo da ostane)
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

PROLETER: Rockov, Vukaljević, Milošević, Desančić, Fimić, Petrić, Leškov, Dmitrović, Vujičić, Arsić, Desančić, Vukajlović. Igrali su još: Bujadžija, Dragojević, Kočović, Žigić, Švonja, Miljković, Petrović, Karanov, Mirosavljević, Ilić, Grgić. Ovo je sastav Proletera protiv DS mislim da su malu gresku napravili na sajtu DS pa su dva igraca duplo napisali ,vidim da ima tamo dosta nasih igraca ,nadam se da ce se pokazati
User avatar
churguzijanac
Posts: 2039
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Jel to gotov prelazni rok!?
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Pocela je sezona..mene interesuje sta je sa igracima poput Stojanovica,Zogovica,Bobe na koje se ne racuna, a ne vidim ni da su presli ni da su raskinuti ugovori ? Da li neko ima info neki ?
ZIME89
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

http://fudbal.hotsport.rs/2015/07/21/pu ... -uae-foto/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ako nista drugo, makar je gotova saga s njim. Petko majstore, srecno!!
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Transferi

Post by nomad »

Ćurko, Mary i Mrdaković van stroja, ko zna dokle? Ožegović je daleko od zadovoljavajućeg rešenja. Crni Petko je odleprš'o, a ove što bi trbali da dovedu neku odgovarajuću zamenu, baš zabole... šef struke tvrdi, da je zadovoljan kako je odrađen prelazni rok, odnosno sa dovedenim "pojačanjima".
Bogami, lepo nam se piše ove sezone. :frown:
limanfkv
Posts: 2835
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

I Kordic je tu.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Ko je na kraju sve otisao u Proleter na pozajmicu? Wikipedija nije azurirana sto se toga tice, a na sajtu nista ne govore. I da li se zna sta je sa Georgijem Ilicem sto je prosle sezone igrao na pozajmici u beocinskom Cementu? Da li je on i dalje u klubu i ako jeste gde je poslat na pozajmicu?
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Beonic wrote:Ko je na kraju sve otisao u Proleter na pozajmicu? Wikipedija nije azurirana sto se toga tice, a na sajtu nista ne govore. I da li se zna sta je sa Georgijem Ilicem sto je prosle sezone igrao na pozajmici u beocinskom Cementu? Da li je on i dalje u klubu i ako jeste gde je poslat na pozajmicu?
Sreo sam ga pre neki dan I kaze da je takoreci batalio ozbiljan fudbal.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Trebao bi klub kad i zvanicno bude gotov prelazni rok da napravi konacan spisak ko je otisao iz Vose i gde ( pozajmice,transferi,slobodni igraci )
Mislim da im to nije neki problem. Da ne moramo mi ovde sve da trazimo :).
ZIME89
Post Reply