Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

http://fudbal.hotsport.rs/2015/07/28/ni ... u-nemacku/" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8841
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Al' pazi naslova, ni zvezda ni partizan.

Sta je s;edece, "ni zvezda ni partizan, Leo Mesi ostaje u Barsi"? :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Srecno mu bilo!
On odavno vise nije nas igrac i njegovo spominjanje da bi mogao igrati protiv Sampdorije je ne realno. Po meni bi ako ne nadje angazman preko mogao ostati ali uz uslov da imamo prava na procente od prodaje. Ovako bez ikakvih prava na njega nema smisla razigravati tudjeg igraca!
User avatar
Turija
Posts: 10672
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Radoye wrote:Al' pazi naslova, ni zvezda ni partizan.

Sta je s;edece, "ni zvezda ni partizan, Leo Mesi ostaje u Barsi"? :frown:
Kakva propagandna mašinerija bg štampe.Za nijansu slabija od gebelsove.
Mladi reprezentativac države Srbije iz Vojvodine, odlazi u Nemačku, a u naslovu oni.Pa ljudi, oni su važniji i od Srbije i od Vojvodine i od samog Gaćinovića.Kakva bolest, a prima se :frown:
Puno sreće, Mijate.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10672
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Minja, mislim da je u pitanju čista propaganda, po sistemu biti stalno prisutan u naslovima, čak i kad nema nikakve veze i smisla sa tekstom, pošto tekst malo ko i čita.Time se održava mit o veličini i onda kada nje nema, jer u glavama ljudi naslovi su posvećeni samo velikima ili velikim događajima.
I tako, živi se u oblacima, a onda dođe jedan Metalac i pokvari idilu, pa iz te utakmice bude najvažnija to kako nisu pustili golmana Rajkovića u svlačionicu zvezde, bez obzira što se nije nalazio u protokolu.
Svaka čast Rajkoviću kao golmanu, ali niko nije iznad propisa.Ne bi Rajković napravio nered, skandal ili nešto treće, ali lična sloboda čoveka je ograničena slobodom drugih i zato su tu propisi.
I tako, nije važna ni igra, ni rezultat, ni naš meč u Torinu, kao jedinog predstavnika Srbije u kvalifikacijama za LE, glavna tema štampe je zašto Rajković nije mogao u svlačionicu :pegla:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

http://www.sportske.net/vest/transferi/ ... 32705.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Оде Сергеј у Лацио за 9 милиона, биће ту и за Вошу бар 300.000... :)
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
vdn slaninar
Posts: 1010
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Treba iskoristiti sjajne igre u Evropi i napraviti neki ozbiljan transfer ali tek posle play off tekmi za grupe lige Evrope,ako Inter hoce Ivanica zaceniti i reci izvolite toliko kosta,nema vise razloga da poklanjamo igrace.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8841
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Ako je ikako moguce da se dogovore jos sada ali da Comi ostane do zime makar na pozajmici, da probamo s njim da udjemo u grupe LE pa da nas vidi Bog.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Transferi

Post by PZS »

Setim se Grbe NS - forumaša :lala: koji već neko vreme nije aktivan, svaki put kada se spomene Mirko Ivanić.
Koga ne mrzi može da pronađe njegove postove od pre dve godine o, sada po meni, možda i najmlađoj živoj legendi našeg starog kluba!
Od takvih ličnosti (da dodam i Sergeja) se stvara kult i obrazac po kome se štancaju novi mladi fudbalski izdanci...
I ne mogu a da se ne iznerviram,kada pomislim gde bi smo bili kada bi neki j...eni moćnici u naš klub uložili barem peti deo onoga što sipaju u ona dva :shit: beogradska bunara... :evil:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Minja wrote:Mi ulazimo u grupnu fazu LE. Kakav ludacki trip imam u glavi, ne mogu da verujem da mi se ovo desava. Poludeo... nista drugo...
Polako...em imamo jos jednu s doriom, em jos playoff :mrgreen: ma ku**c polako....boktej**o, idemo u LE :mrgreen:
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Transferi

Post by Baltazar »

Gde je završio Bogdan Plavšić? Hvala unapred!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Baltazar wrote:Gde je završio Bogdan Plavšić? Hvala unapred!
Da ne mislis mozda na Srđana Plavsica iz Spartaka?

Ako na njega mislis, u poslednjih mesec-dva se po medijima lizao s tvorzicem, ali nije jos uvek presao tamo...
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Transferi

Post by Mackycool »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... ima-igraca" onclick="window.open(this.href);return false;
A šta je s' ovim? Ako se ovo stvarno ispoštuje i zahvaljujući ovome uđemo u grupe, bio bi to potez decenije!
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Baltazar wrote:Gde je završio Bogdan Plavšić? Hvala unapred!
Ako misliš na Srđana Plavšića iz Spartaka, još uvek je tamo...

Novine ga već milion puta selili u czv a on se navodno ne buni i kaže da bi mu to bila životna želja.

U nekim kombinacijama je bio i za prelazak kod nas ali mislim da bi već bilo previše njihovih navijača u našim redovima. Mogli bi da preuzmu većinu pa da pokvare atmosferu .

Prelazni rok traje ceo avgust i ko zna šta se još može izdešavati.

P.S. Pretekao me GospodinFKV
Post Reply