Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Pozajmica je u pitanju...
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Po nekim informacijama Merija ćemo teško gledati pre oktobra u zvaničnim mečevima, Ćurko je praktično izgubljen za celu ovu sezonu i sad nakon odlaska Kordića ostali smo samo na Ožegoviću koji je trenutno zdrav, Mrdakoviću čiji se povratak na teren uskoro očekuje, Meri kao što rekoh u oktobru i ovaj Pavkov na koga se izgleda ne računa nešto ozbiljno bar u tekućoj sezoni.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9688
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Da sam trenutno u klubu,ponudio bih velike novce Mariu da se vrati i pokusa nas odvesti u Ligu Evrope. Mario je drzak,bezobrazan i namazan igrac,a uz to zna znanje.... Treba nam neko da nas poveze.Kada se vrati pekara u tim,mozda na racun toga mozemo i Zaksa prosvercovati u timu,zadnji vezni bez dileme Puska i Novica,kada bi imali Maria jos da veze tu i jednog na levom krilu,liga evrope bi bila nasa.Nasticu treba podrska u ofanzivi definitivno. Na toj levoj nam treba neko brz i prodoran poput Trujica recimo
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ivan Rogač je novi igrač OFK Beograda.

Pozajmica ili prodaja?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:Da sam trenutno u klubu,ponudio bih velike novce Mariu da se vrati i pokusa nas odvesti u Ligu Evrope. Mario je drzak,bezobrazan i namazan igrac,a uz to zna znanje.... Treba nam neko da nas poveze.Kada se vrati pekara u tim,mozda na racun toga mozemo i Zaksa prosvercovati u timu,zadnji vezni bez dileme Puska i Novica,kada bi imali Maria jos da veze tu i jednog na levom krilu,liga evrope bi bila nasa.Nasticu treba podrska u ofanzivi definitivno. Na toj levoj nam treba neko brz i prodoran poput Trujica recimo
Defanziva po levoj strani nije problem kad Puska igra na krilu...pokrije fuck up-e Nastica, ali na stetu napada. Prespori smo po levoj strani tada, a i bezopasni, sto se juce jako videlo.

Sve ce to doci na svoje kad Stamenic dobije jos malo na iskustvu. Ima tehniku, ima brzinu, ima vic. Samo nema iskustva, a to je presudno u ovakvim utakmicama...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8841
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Mario je u najbolje vreme imao kondicije za jedva 60 minuta. Sto je velika steta, jer bi inace bio pakleno dobar igrac.

Ne znam, meni se cini da je on tamo u Aziji mogao samo da stagnira, naravno da kad gledamo snimke da deluje superiorno na terenu ali to zato sto tamo igra sa igracima u rangu 8. razreda osnovne.

Ali da, slazem se da ima taj bezobrazluk fudbalski koji nam mozda fali u ovoj danasnjoj ekipi, samo sto nisam siguran da bi bio dobro resenje zbog svega gorenavedenog.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Puska se juce sudario 3-4 puta sa Ozegovicem, ubicemo tog coveka sa menjanjem pozicija u timu. Momak vise ne zna sta igra.
Treba nam jedan veznjak koji ume da sacuva loptu i koji ce konstantno da je trazi od saigraca a ne da se sakriva po terenu da bi ih imao sto manje. Pa majku mu, znam da nemamo love al nekog moramo i platiti ako hocemo rezultate. Ne treba nam neki trkac vec matora kuka koja ume da proigra špica jednom loptom. Ima ko da trci i za njega! Jos uvek zalim za onim cileancem Maturanom...
1892
Posts: 1053
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Lepo nam je skockan tim, pojačanja su se pokazala u pravom svetlu za sada, ali da bi se napravio neki ozbiljniji iskorak, ušlo u LE i možda čak osvojio i koji bod, treba nam još jedan eventualno dva ozbiljna igrača, i to na pozicijama (ovim redom) levo krilo, vezni umesto Sekule, štoper i golman. S obzirom da golmana imamo nekoliko a i na mestu štopera Nina, Đuru i Rašu čija prodaja u budućnosti može doneti neku svoticu novaca, nije realno da tu vidimo nekog novog, ali definitivno treba još ojačati roster i uložiti love u kvalitetno pojačanje.

Edit: vidim da smo sličan post napisali a to je to realno
Come on you Reds!
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Slažem se da nam nedostaje playmaker. Jedan koji može da pomogne Ćomiju u kreaciji igre. To definitivno nije Paločević. On je za mene najveći promašaj prelaznog roka (Zoćević je van konkurencije).
Dečko je juče ušao u igru u zadnjoj četvrtini utakmice a tempo njegovog trčanja je bio slabiji od većine igrača koji su igrali od početka. Davno nisam video igrača koji teže i slabije trči. To je nivo Novosadske lige.

Ostala pojačanja su za sada pogođena. Ožegović i Stanisavljević odlični a meni se jako dopada Maksimović. Koliko taj momak znači ekipi u defanzivi..... Nema izgubljene lopte za njega i svakoj ekipi je potreban takav igrač. Čak i Sekulić bolje igra kada je pored njega Maksa.
Mislim i da u Lakićeviću možemo dobiti dobru opciju na desnoj strani. Sasvim je dobar i u ofanzivi pa osim alternative Vasiliću, može da menja i Stanisavljevića.

Šta je sa Asanijem?? Jel se oporavio od povrede? I on je jedan od onih koji nam mogu doći kao džoker u nekom trenutku.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Ja i dalje mislim da se Paločeviću prerano sudi.
Nista on nije losiji nego Ivanic juce, comi nije pipnuo 3 lopte i setkao se po terenu 90min. Niti jedan duel nije dobio, od skokova se sklanjao bukvalno.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3839
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

lazarr wrote:Slažem se da nam nedostaje playmaker. Jedan koji može da pomogne Ćomiju u kreaciji igre. To definitivno nije Paločević. On je za mene najveći promašaj prelaznog roka (Zoćević je van konkurencije).
Dečko je juče ušao u igru u zadnjoj četvrtini utakmice a tempo njegovog trčanja je bio slabiji od većine igrača koji su igrali od početka. Davno nisam video igrača koji teže i slabije trči. To je nivo Novosadske lige.
Apsolutno se slažem sa ovim. Znam da nećemo više kupovati, ali nam na tom mestu najviše škripi. Paločević ne samo što ne trči, već je u duelima za neverovati slabiji i od Ivanića.
Io odio Belgrado
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

playmaker wrote:Ja i dalje mislim da se Paločeviću prerano sudi.
Nista on nije losiji nego Ivanic juce, comi nije pipnuo 3 lopte i setkao se po terenu 90min. Niti jedan duel nije dobio, od skokova se sklanjao bukvalno.
Ivanić juče nije bio dobar, ali svi mi znamo kako Ivanić može da odigra i koje su mu realne mogućnosti.

Za Paločevića se to ne može reći. Sa takvim trčanjem on nikada ne može postati ozbiljan igrač. Nije to čak ni pitanje njegove fizičke spreme. On je jednostavno takav igrač. Igrač bez promene ritma i urođene brzine. On jednostavno nema sprint i hitrinu, a ozbiljan fudbal ne trpi takve igrače. Zbog toga je predvidiv i lak za čuvanje. Možda i može da bljesne u ponekoj utakmici naše lige gde je tempo mnogo slabiji, ali u ozbiljnijim utakmicama u našoj ligi i u LE ne treba ni pokušavati.......

Zamisli situaciju u kojoj Paločevića čuva neko kao naš Maksimović. Koliko lopti bi ovaj pipnuo za 90 min???
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

1892 wrote:treba nam još jedan eventualno dva ozbiljna igrača, i to na pozicijama (ovim redom) levo krilo, vezni umesto Sekule, štoper i golman.
Znaci 4 ! :mrgreen: Zezam se malo.

Ivanicev najveci kvalitet je sto je Vojvodinas. Neko rece, treba dovesti igraca da pomogne Ivanicu u kreiranju igre!? Pa kad je on nesto kreirao? On je decko igrac koji ne trpi psiholoski pritisak i istakne se na terenu samo kada se od njega nista ne trazi i da mu se sloboda da radi sta hoce bez obaveza. Cim ima neki zadatak on je mrtav igrac. Njemu nije mesto nazad vec iskljucivo kao podrska napadacima i kao sto rekoh bez striktnog zadatka. Onda ume da zablista. Sto pre to prihvate u klubu bice bolje po ekipu koja ima predispozicije da bude mnogo dobra ove sezone uprkos svim ocekivanjima!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

lazarr wrote:Šta je sa Asanijem?? Jel se oporavio od povrede? I on je jedan od onih koji nam mogu doći kao džoker u nekom trenutku.
Čini se da će Asani na dvojnu u Proleter.

Nervira me što klub na zvaničnoj strani nema spisak igrača, ni spisak pozajmljenih. Vreme je da se to postavi već jednom.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Trebali bi iskoristiti ovaj raspad u Zvezdi i oteti im Srdju Plavsica iz Spartaka,najtanji smo na levom krilu.Puska mije za to mesto po meni ,a Stamenica postepeno uvoditi.
Sta je na kraju sa Gacinovicem
Post Reply