Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9689
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Ja sam za to da se proba "pozajmiti" stojanovic iz Zvezde,on je odlican,ali su mu tamo dali pogresnu poziciju u timu,i Stojakovic iz Javora bi nam legao,Matic iz Cuke... Kontam da mi kao veliki klub ne bi trebali da imamo problema da angazujemo nekog od njih
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Danilo wrote:Trebali bi iskoristiti ovaj raspad u Zvezdi i oteti im Srdju Plavsica iz Spartaka,najtanji smo na levom krilu.Puska mije za to mesto po meni ,a Stamenica postepeno uvoditi.
Sta je na kraju sa Gacinovicem
Pa isti ti je djavo, da l' imao Plavsica ili Stamenica. Obojica su neiskusni i zeleni. Treba nam neki krilni 27-31/32 godine, koji ima iskustva i tehnike. Mozda cak i ne mora da bude brzi nego Puska u ovom trenutku, ali da ume da primi loptu i uputi kvalitetan centarsut. Stamenic jos uvek ide na brzinu i vic, sto ce reci, glavom kroz zid ponekad...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Vidim kao rezervu protiv Sampa Pavkova,nisam znao da je prosao probu i potpisao.Nekako mi promaklo
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Pavkov iz Kovilja ili koji drugi?
srbobran
Posts: 41
Joined: Thu Jun 25, 2015 9:48 am

Re: Transferi

Post by srbobran »

Rogač prešao u OFK, nije pozajmica.

Pavkov iz ČSK Čelarevo.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

Imamo Lazara Zlicica, Desancica, Milosa Zlicica (omladinci)... Mozda je Kosovic trazio neku nerealnu platu? U svakom slucaju zao mi je zbog Kice jer je dobar veznjak ali one slike mu nikako ne tolerisem.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Vojvodina je do sada zaradila preko pola miliona evra, a daće Bog posle Plžena i još duplo od toga. Zaista bi bila šteta zaraditi te pare, a ne dovesti više nikoga, jer trenutno sa ovim timom se nikakav iskorak ne može napraviti. Opet maksimum 3,4 pozicija nažalost.

Po meni bi idealno bilo da dođu Jevtović iz Borca (koji je jako dobro počeo sezonu) i Docić iz Javora (ako se sećate njegovog projektila na Karađorđu).

Šteta što je Dražić otišao u Seltu. Zamislite Dražić, Ivanić, Stanisavljević - Ožegović (Mrdaković). Titovci bi se tresli.
User avatar
Milan
Posts: 4161
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Karlsson wrote:Vojvodina je do sada zaradila preko pola miliona evra, a daće Bog posle Plžena i još duplo od toga.
Mislim da je cifra za ulazak u LE 2,4 miliona €...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8841
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Milan wrote:
Karlsson wrote:Vojvodina je do sada zaradila preko pola miliona evra, a daće Bog posle Plžena i još duplo od toga.
Mislim da je cifra za ulazak u LE 2,4 miliona €...
To bi trebalo da nas skroz pokrije, ovo sto smo sada duzni, zar ne?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ako neko slucajno nije video sta nam treba, a sta smo propustili:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=wK19EK7CIzs[/video]

Mada ja mislim da postoji jos uvek nada da se dovede jer je na pozajmici u Palestinu od 1 jula a jos nisu ni poceli prvenstvo.
Vrednost 140k dolara! Dzabana.

A evo jos jednog vida sa utakmice U20 reprezentacije protiv Paragvaja.
Znaci nije highlights sa vise utakmica.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=qTxUC_J2NWA[/video]

Momak ne ume da izgubi loptu. Vredi pogledati klipove bez obzira. Ovo ce biti igrac svetske klase!
Nikolas Maturana
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Dovesti Torbicu iz Spartaka i bog da nas vidi
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

srbobran wrote:Rogač prešao u OFK, nije pozajmica.

Pavkov iz ČSK Čelarevo.
Genijalan odgovor :) , znam i sam da je jedan Pavkov igrao u ČSK-u i nisu svi tamo iz tog sela...
Moje pitanje je da li je ovaj mali Trckov sin... Jasnije?
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Milan wrote:
Karlsson wrote:Vojvodina je do sada zaradila preko pola miliona evra, a daće Bog posle Plžena i još duplo od toga.

Mislim da je cifra za ulazak u LE 2,4 miliona €...
prva runda 120.000, druga 130, treca 140, cetvrta 150 (dakle minimum 540.000) + 1.300.000 za ulazak u grupe

pretposlednji pasus

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/ne ... 46866.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
salefkv
Posts: 599
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

Karlsson wrote:
Milan wrote:
Karlsson wrote:Vojvodina je do sada zaradila preko pola miliona evra, a daće Bog posle Plžena i još duplo od toga.
Mislim da je cifra za ulazak u LE 2,4 miliona €...
prva runda 120.000, druga 130, treca 140, cetvrta 150 (dakle minimum 540.000) + 1.300.000 za ulazak u grupe

pretposlednji pasus

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/ne ... 46866.html" onclick="window.open(this.href);return false;
To su iznosi za sezonu 2014/15, a za ovu godinu su povecani za nekih 60%, i da ne dolazi vise do zabune, ako ispadnes u prvoj rundi dobijas 120.000, ako ispadnes u drugoj dobijas 130, ako ispadnes u trecoj 140 i plej of 150(u slucaju sezone 2014/2015). Ne sabiraju se iznosi nego toliko donosi novca eliminacija u tom kolu. Ukupno, ulaskom u grupe dobijas 2,4m
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ne verujem da je tako. Nema smisla da tim koji je stigao do četvrte runde i odigrao osam utakmica da dobije samo 30.000 evra vise od ekipe koja je ispala na samom startu.

EDIT: dole na EUFinoj stranici o novčanim nagradama piše da je stranica poslednji put apdejtovana 03.06.2015
Post Reply