Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1468
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ceo tekst Dnevnika : http://www.dnevnik.rs/sport/poslednji-f ... -novajlije" onclick="window.open(this.href);return false;
Стижу репрезентативци Уганде
Током наредних дана очекује се долазак двојице репрезентативаца Уганде, момака који су носили дрес ове земље на Купу афричких нација. Како смо успели да сазнамо, реч је о штоперу Јуко Мурушиду и везном фудбалеру Денису Игуми, младићима рођеним 1994. године, а председник Надзорног одбора клуба Драгослав Вуковић сложио се с идејом да они дођу у Нови Сад.
Уз њих, како је најављено, још један шпиц играч(Ђорђе Шушњар) требао би да стигне и стави се на располагање шефу Драгану Ивановићу, али његово име за сада се чува у тајности.
Ipak sam pogresio u proceni. Kako vidim ova dva igraca su igrala na Africkom kupu nacija... Ali nema nekih velikih klipova sa njima na youtube...
Takodje zao mi je sto Iloski nije ostao... Spic izgleda jeste Susnjar, a tekma izmedju dva tima pocinje sutra u 11.
User avatar
N13
Posts: 2045
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Glupost. Najveća je glupost dovoditi stranca za štopera. Makar toga ima kod nas. Plaćati strance na toj pozicije besmisleno, a i retko kad su se pokazali.
Dajte ljudi, nama treba Afrikanac u napadu. Neki trkač, skakač. Zar nije dovoljan primer Abua, sam nas je nosio nekoliko sezona.
I ovaj u veznom redu, nadam se da je neki ofanzivan.
User avatar
Milan
Posts: 4169
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

N13 wrote:Glupost. Najveća je glupost dovoditi stranca za štopera. Makar toga ima kod nas. Plaćati strance na toj pozicije besmisleno, a i retko kad su se pokazali.
Slazem se. Teska glupost!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10684
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Zašto je Brajan Iloski napustio Vošu, da li neko zna?
Mislim, mogu da pretpostavim puno razloga za takav potez, ali ipak ne bih da licitiram :mrgreen:
Šta je sa drugim Amerom, jel zadovoljio kriterijume?
Što se tiče Šušnjara, uvek sam za povratak naše dece koja navijaju za naš klub, poput Šušnjara, Mitoševića (da im oživimo karijeru, a ne nekim ispušenim muštiklama), dok za Mudrinskog, recimo, nisam.Isto kao ni za Kataia, Poletanovića i sličnih persona (non grata), kojima Voša nije u srcu.Zašto bi im davali drugu šansu, na uštrb Vošinih perspektivnih ,,klinaca"?
Isto ovo zameram i Tadiću. Može imati i vrlo uspešnu karijeru, kao i Mihajlović, Jokanović... džaba kad u njemu nema(m) taj filing Voše.Ne prave našem klubu medijski marketing, a u super su poziciji za tako nešto.Znamo kako je to radio legendarni Vujke, Toza - ne prođe intervju bez Voše.
Bez obzira koliko god danas bili nezadovoljni stanjem u Klubu, Vojvodina je iznad svega toga i samo je naši bivši veliki igrači mogu održati - svaki na svoj način.Sve drugo je prolazno, jedino Vojvodina ostaje.Ko će se (iz)boriti za nju, ako neće oni na vrhuncu slave i medijske moći?Ne treba oni da hvale stanje, već tradiciju, značaj i istoriji Kluba.
PS
Sa istorijom Kuba trener vaterpolista Vojvodine Vladimir Cukić je motivisao igrače da prvi put u istoriji pobede Partizan.
Izvor Dnevnik
Тренер Владимир Цукић због картона у Загребу у прошлом колу против Младости није могао да води екипу са клупе, па је меч посматрао са трибина.

- Ја сам дете Војводине, овде сам почео, а онда сам се вратио као играч и наставио као тренер и увек сам желео да знам историју клуба. И то је и био део састанка са екипом пред меч са Партизаном. Војвдина има традицију дугу 85 година, дала је много репрезентативаца и добрих људи. Рекао сам момцима да ја волим да прелиставам историјске податке нашег клуба, волим да гледам те фотографије, а онда сам додао да желим да у тим књигама видим и њих.

Они су на најбољи могући начин одговорили. Нисам био на клупи, али сви смо се толико спремали и желели ту победу.
:lala: :thankyou: :klanjanje:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2570
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Milan wrote:
N13 wrote:Glupost. Najveća je glupost dovoditi stranca za štopera. Makar toga ima kod nas. Plaćati strance na toj pozicije besmisleno, a i retko kad su se pokazali.
Slazem se. Teska glupost!
Denis Iguma je desni bek a ne veznjak. A za ovog Juuku nisam siguran dal je stoper...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9718
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Nama i jeste najbolje da dovodimo igrace koji ne znaju jezik,i koji ne mogu da osete kako klub funkcionise :wink:
Image
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Turija wrote: Šta je sa drugim Amerom, jel zadovoljio kriterijume?
Taj drugi nije ostao ni nedelju dana u Novom Sadu, tako da nista od njih...
A sto se tice ovih Afrikanaca, sve mi to smrdi da nema nista ni od njih, ali ajde, videcemo...
Karlsson
Posts: 2119
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Čim pročitam ''dolazi na probu'' odmah znam da 90% nema od toga ništa. Da ti igrači nešto vrede odmah bi se sa njima potpisalo, jer mi očigledno nemamo luksuz da biramo i testiramo ni prosečne igrače više.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1468
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

http://www.dnevnik.rs/sport/utakmica-u- ... -jovancica" onclick="window.open(this.href);return false;

E jebiga... Jovancic slomio kljucnu kost, oporavak mesec i po dana. Bas steta, jer mi se cini da je bio onaj koji treba da nosi sredinu terena!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Losa vest .Jovanca je trebao da bude glavni vezni defanzivni igrac u timu.Svojim ponasanjem , radom i odnosom prema dresu je maksimalno opravdao poverenje.Ne vidim zamenu.
Vukasovica ne znam, a Kovacevic mi ne deluje ozbiljno
Moze neko nesto o Vukasovicu, nisam ga gledao
CRD FCV
Posts: 1626
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Појавила се информација да је Милош Трифуновић нови члан Радничког из Ниша. Није ли он отишао у Јордан?
User avatar
ernesto
Posts: 1210
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

CRD FCV wrote:Појавила се информација да је Милош Трифуновић нови члан Радничког из Ниша. Није ли он отишао у Јордан?
http://fkradnickinis.rs/novo-staro-pojacanje-radnickog/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3975
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Izašao spisak igrača na sajtu sa sve uredno brojevima.

http://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/igraci-2/" onclick="window.open(this.href);return false;

Za sada je novo lice Filip Babić. Maslać je uzeo 51, Spremo 95, iznad 5 će i u ovoj polusezoni pisati Kovačević. Čini se da smo vratili Rockova i Krstevskog iz Proletera, kao i da smo povukli Lazarevića sa pozajmice.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1468
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Po meni super je to sto su osatvljeni Rockov i Lazarevic. Neka dobiju sansu momci. Mislim da Rockov moze biti velika buducnost kluba.
Takodje garantujem da su Kovacevicu rekli da ce biti broj 5 kako ne bi opet stampali dresove :D
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3975
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Odlično je što smo konačno povukli svoje igrače, a ne da ih razigravamo po Proleteru, dok klub ima ozbiljnih finansijskih problema. Jedini ozbiljan minus prelaznog roka je neprodavanje Paločevića i nekoga od dvojca Trujić/Malbašić, kao i potpis Maslaća na 12 meseci. Iskreno, iako Vuković nema moju podršku, prelazni rok je za sada korektno odrađen. Vraćamo našu decu, rasutu po JSL, a ratosiljamo se nepotrebnih igrača. Jedina bojazan je da nemamo ni približno adekvatnu zamenu za Novicu, no to nam je što nam je. Veliki plus je to što će dolaskom Todića Kordić biti verovatno vraćen na klupu(barem se nadam...), da malo krene da se brine za svoje mesto u 11, jer mi se čini da je i Rockov u ovom trenutku bolji golman od njega. To bi moglo da mu donese čak i korist, obzirom da ostavlja utisak vrlo neodgovorne osobe. Ako se trgne i krene da napreduje, možda bude i od njega dobar golman, samo ne na silu i preko veze.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply