Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2120
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Jel se to meni čini ili više nema znaka ''Energotehnike'' na dresovima?
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Neizlecivi wrote:Po meni super je to sto su osatvljeni Rockov i Lazarevic. Neka dobiju sansu momci. Mislim da Rockov moze biti velika buducnost kluba.
Takodje garantujem da su Kovacevicu rekli da ce biti broj 5 kako ne bi opet stampali dresove :D
Ako neko treba da dobije sansu, to je Rockov. Decko koji je oduvek u Vosi, nase je dete, neko ko stvarno navija za Vojvodinu i vredno radi da bi dobio tu svoju sansu.
Na treninzima, kao i na prijateljskim utakmicama (sto ste mogli videti), ima vrlo ozbiljan, zreo i profesionalni pristup, tako da bi bilo lepo da ga vidimo malo u akciji :)
Sto se tice Proletera, nije to losa sredina za one igrace koji nece dobiti sansu kod nas (a jos su mladi). Bolje da igraju drugu ligu, nego da sede na klupi ili tribini, a ipak su tu u komsiluku... Sve u svemu vreme je za osvezenje u timu sa mladim igracima, Lazarevic, Krstevski, Djurisic itd., neka se pokazu...
User avatar
ernesto
Posts: 1210
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

http://sportsport.ba/bh_fudbal/dzenan-b ... lik/224248" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2802
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Oćemo li mi više dovesti nekog centarfora (špica)???
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

fare wrote:Oćemo li mi više dovesti nekog centarfora (špica)???
Izgleda da ce to biti Susnjar, opet nase dete, ali po meni igracki bez potencijala za Vojvodinu.
Prosto neverovatno da su nam limiti Trifunovic,Asceric, Pavkov....
User avatar
ernesto
Posts: 1210
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Karlsson wrote:Jel se to meni čini ili više nema znaka ''Energotehnike'' na dresovima?
Ne ciniti se,nece vise biti....Zbiljic je otisao iz kluba i nije ostao glavni sponzor....
Karlsson
Posts: 2120
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Zanimljivo, pošto je rekao posle skupštine u Spensu da on odlazi sa funkcije, ali će Energotehnika ostati generalni sponzor. Zar je moguće tek tako prekršiti ugovor koji si sam potpisao?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3975
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Nešto mi se ne čini da će biti novih dolazaka u Vošu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3975
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://www.mozzartsport.com/vesti/novi- ... cem/158815" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.mozzartsport.com/vesti/hrvat ... und/158824" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1468
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Mislimd a Grk nema sanse da prodje, jer je dosta jak, visok ali i spor. Po snimcima na Youtube-u. Nekako tromo deluje.
Dok Hrvat/Svaba ima mozda malo vece sanse, jer je mladji i cini mi se bolji sa loptom, mada ni nema nekih video klipova po kojima se moze reci kakav je. Prosao je kroz velike klubove, pa mu je verovatno to, kao i Kampaoreu, jedan plus. Mislim da nije strasno ovo u prelaznom roku, otisoa je Novica, isticao mu je ugovor, otisao je Kovacevic , svi ostali su malo igrali.
Pojavila se vest da dugujemo 200 hiljada igracima bivsim, do kraja marta mislim moramo resiti, inace nista od Evrope. Takodje pojavila se i vest da je Radnicki vec tuzio Zvezdu za 200 hiljada koje nisu dali za Pavkova... Nisu vesti za ovu temu, al ajde... Inace igramo i sutra u 11 sa Radnikom iz Surdulice, a u subotu sa BSK-om... Sansa da se testiraju ovi novi momci. Otrovren ulaz na Vujadinu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8853
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Krstevski nam je u ovom trenutku jedini napadac u pogonu prvog tima. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Radoye wrote:Krstevski nam je u ovom trenutku jedini napadac u pogonu prvog tima. :frown:
Bolje i njemu dati sansu , nego dovoditi istrosene igrace tipa Trifunovica za platu od 5000e mesecno
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3975
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Trujić ili Malbašić će biti špicevi, pitanje je da li će Krstevski dobijati šansu i koliko...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Kao sto rece neko, neverovatno je da klub ne moze centarfora da dovede. Ovo je stvarno smesno. Na probu dovode neke culjke i ostale panjeve
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Мени ови ликови што долазе на пробе делују као студенти који дођу на размену,а онда их наши менаџери скембају и доведу на Ветерник.Никад ниједан није прошао пробу.
Post Reply