Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Idiotizam epskih razmera, pogotovo sto smo u tom trenutku ostali bez beka...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Becelic je nas Slaninar koji nikad nije dobio pravu priliku. Cuo sam da su ga jos u omladincima sputavali i menjali pozicije u timu...
Srecno!
mada86
Posts: 2
Joined: Wed Feb 11, 2015 6:34 pm

Re: Transferi

Post by mada86 »

Izvinjavam se sto upadam, ali danas sam cuo od izvora bliskom Vranjesu da nam je ponudjen neki rumunski mladi reprezentativac, igra desno krilo i ofanzivnog veznog. Da li je igrao u Rapidu ili Steaui ili za obe nisam siguran, preziva se Rosi ili Rosu. Sad ga valjda proveravaju gledaju cele utakmice njegove iz polusezone, posto vremena za probu nema. Ako se neko razume u rumunski fudbal ili onaj transfermarkt mogao bi da iskopa o kome je rec. Koliko sam cuo mali trazi duplo manju platu nego u Rumuniji jer mu je vazno da igra, posto rumuni dovode dosta matorih stranih igraca u svoju ligu.
Pozdrav svima
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

http://www.transfermarkt.co.uk/iulian-r ... ler/186742" onclick="window.open(this.href);return false;
?
mada86
Posts: 2
Joined: Wed Feb 11, 2015 6:34 pm

Re: Transferi

Post by mada86 »

Pa ne znam tacno, ali ovaj odgovara opisu izgleda. Sad ja pojma nemam kakav je taj igrac, posto ne pratim rumune nikako, znam za Steauu, Rapid i Dinamo :D i pitanje ko ce da gleda te snimke, verovatno Maric i sta ce nasi da odluce uopste..
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Samo dovodimo neke igrace i dolaze na probu i slicno. Da li mi neko moze reci koliko imamo igraca na platnom spisku?!
Jebo mater, koliko smo prosecnih igraca doveli, bolje da smo onog Okampa onda samo doveli i nikog vise, taj bi sam dobio bar 7 utakmica u poluisezoni! Jem ti vise dovodjenje 10 prosecnih igraca, muka je od toga!
Image
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Kolumbijac na probi istu, naravno, nije prošao. Tako veli današnji "Dnevnik".

http://www.dnevnik.rs/sport/fk-vojvodin ... po-prolece
Паласиос није прошао

Пре два дана изненада је у табор Војводине стигао и Андрес Москеро Паласиос, фудбалер из Колумбије који игра на позицији шпица и рођен је 1996. године. Јуче га је тренер Зоран Марић пратио током преподневног тренинга, а када је он завршен, захвалио се тамнопутом играчу. Он није задовољио строге критеријуме потребне да се игра за Војводину.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Postoji mogućnost da u „minut do 12″ Enver Alivodić potpiše novi ugovor za crveno-bele iz Novog Sada.

http://butasport.rs/fudbal/enver-alivod ... a-cekanju/" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Posts: 1439
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Alivodicu su realno ostale Azijske zemlje i mi kao mogucnosti,a izgleda da se njemu u Aziju bas i ne ide,bilo bi dobro da ostane jos barem 6 meseci a mi za to vreme da polako spremamo Asanija za prvi tim(po 15 -20 minuta svaku utakmicu mu davati) a i Alivodic ce na leto lakse naci aganzman
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Transferi

Post by PolovinaZ »

srkins wrote:Alivodicu su realno ostale Azijske zemlje i mi kao mogucnosti,a izgleda da se njemu u Aziju bas i ne ide,bilo bi dobro da ostane jos barem 6 meseci a mi za to vreme da polako spremamo Asanija za prvi tim(po 15 -20 minuta svaku utakmicu mu davati) a i Alivodic ce na leto lakse naci aganzman
Alivodiću je baš Azija prioritet ali ne može da nađe angažman ili bar ne odgovarajući...Lično sam slušao kada je govorio novinaru (prilikom spominjanja datuma kada se završava prelazni rok u Evropi) da merači Aziju i da zbog toga ne mora na frku da donosi odluku jer se tamo prelazni rok ne završava u isto vreme...
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

On da moze da nadje ino angazman, on bi ga vec nasao. Ovako, dobri smo mu i mi, ali nema veze...i on je dobar za nas...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1273
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Po mom misljenju Asani ispred Alivodica, jer nema preterane razlike u igrackim kvalitetima, a mnogo je jeftiniji i moze mnogo vise da se zaradi.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Transferi

Post by mihailov »

Ne treba forsirati oko Alivodica, ne trebaju nam nezadovoljni i nemotivisani igraci...
Napred Voso!
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Asani je povredjen u zadnjem mecu (odnovio povredu, nadam se da nije nista strasno), a na toj poziciji moze da igra i Boba.
milancl
Posts: 475
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

Alivodicu Evropa nije ni bila opcija. I ja sam kao i Polovina gledao izjavu za sos kanal gde je izjavio da mu je prioritet Azija i da se nekom transferu tamo i nada. To je bio intervju kada je trebao da napusti pripreme u Turskoj. I bilo je jos hiljadu pod pitanja o njegovom eventualnom prelasku u crna :shit: a on je samo govorio da nema pojma o tome i da pitaju celavog moralnog pigmeja!
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Post Reply