Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/06/potpisao-mrdakovic/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
srkins
Posts: 1446
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Jevtovic potpisao za crne,nista od njega.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Iskrena pohvala za upravu posto Ljube Dundjerski, Mico Vranjes i Vavan nemaju zasluge za dolazak Mrdakovica.

Dovesti Srdjana Plavsica iz Spartaka onog visokog veznjaka iz Rada Gatica, Milosa Josimova i zavrsiti sjajan prelazni rok.

Samo bez brlja sa igracima Vavana i Majamija u vidu Kordica, Ozegovica i slicnih.
ПУШТАМ КИШУ!
1892
Posts: 1077
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Miljan Mrdaković je jako ozbiljan igrač za našu ligu, ukoliko ga zdravlje posluži očekujem između 10 i 15 golova u sezoni. Poslednjih par sezona smo bili svedoci da su iskusni strajkeri tipa Mirosavljević, Ranđelović, Spalević, Drakulić rutinski punili mreže po JSL.
Come on you Reds!
srkins
Posts: 1446
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.mozzartsport.com/vesti/putev ... deo/107290" onclick="window.open(this.href);return false; pravi klub za njega
User avatar
N13
Posts: 2066
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Mrdakovic je pravi potez. Gol igrač, ono što nam fali! Još da imamo nekog trkača u napadu (tipa Abu ili ovaj iz Kriševca) , bila bi to sasvim solidna ekipa.
User avatar
Forza Voša
Posts: 578
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Kohija je raskinuo ugovor sa Vosom.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8883
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Forza Voša wrote:Kohija je raskinuo ugovor sa Vosom.
Ko je uopste taj lik i otkud kod nas? Nije minut jedan odigrao, ne znam ni kako izgleda covek, samo se odjedanput pojavio na pripremama...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Forza Voša
Posts: 578
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Radoye wrote:
Forza Voša wrote:Kohija je raskinuo ugovor sa Vosom.
Ko je uopste taj lik i otkud kod nas? Nije minut jedan odigrao, ne znam ni kako izgleda covek, samo se odjedanput pojavio na pripremama...
Gruzin koji je zimus prosao probu kod Dimija.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Podrzavam dolazak Mrdakovica,Palocevica i Stanisavljevica.OcekuI jem dolazak jos 2 iskusnija igraca u nasoj ligi.Neminovnost posle da cemo morati da se odreknemo nekih igraca.

Nisam upoznat sa povratkom Veselinovica,jel to definitivno,zna li neko?
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Pregovara se sa Lazarom Rosicem, Vavan i dalje rukama i nogama zeli da ubaci svoje kombinacije sa Rajom, Majamijem, Falijem i Bambalicima. Ozegovica pokusava u klub pored Majamija i Vavana da ugura i Miki kome retko ko zna prezime, vec ga znaju kao kekinog Mikija :) Njemu je maska Sasa Simic, a dosta igraca su "preuzeli" od Terzinog Djokaja. Izmedju ostalo Ozegovica i Rosica. Takvi samo sto dalje od kluba i zbog toga mi smeta Palocevic, a ne zbog fudbalskih (ne)kvaliteta.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

Nikola wrote:Samo bez brlja sa igracima Vavana i Majamija u vidu Kordica, Ozegovica i slicnih.
Ja sam protiv bilo kakvih brlja u Voši, ali NIKAD ne bih u isti koš stavio jednog Ožegovića - sa Šaletom Kordićem, našim omladinskim Šampionom... :?:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Saleta inace iza sebe ima sasvim solidnu sezonu u BSK Borci. Inace, je odlican decko, a nase je dete, tj. nas sampion. Pored toga igrac visine 191cm na poziciji napadaca, cesto ume da bude pogodan za razne specificne utakmice. Sa njim i Mrdakovicem, uz Merija i Curka, mislim da smo zatvorili pojacanja u napadu. Jedino ne znam kakav ce status imati Laza ukoliko se vrati.
Koja budala, ladno nece u zvezdu. Salu na stranu, mislim da bi holandska liga bila odlicna za njega, odn. da bi ga razvila do kraja, bas kao Ducu.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Potpisao Saleta Kordic na 3 godine. Treba progledati kroz prste posto je nas omladinac, ali ne sme imati prednost u odnosu na ostale igrace samo zbog opasnog menadzera.

Potrebno je dovesti Gnjatica, nekog brzinca tipa Abua(Plavsic, Ndiaje ili neki stranac) i ako ode Nala Josimova.

Sasvim dobro deluje prelazni, samo da ne bude sad neka menadzerska brlja na sta smo naviknuti godinama. Vazno je i sto Laki insistira da se zahvali mnogim koji nemaju kvalitet za FKV.

Milko i Boba Novakovic, Sekulic, Rogac, Stojanovic, Radovic, Mojsilovic itd.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
salefkv
Posts: 601
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

Nikola wrote: Sasvim dobro deluje prelazni, samo da ne bude sad neka menadzerska brlja na sta smo naviknuti godinama. Vazno je i sto Laki insistira da se zahvali mnogim koji nemaju kvalitet za FKV.

Milko i Boba Novakovic, Sekulic, Rogac, Stojanovic, Radovic, Mojsilovic itd.
Ne znam zasto svi pljuju tog Radovica, po mom misljenju decko je skroz korektno odigrao svaki put kada mu se ukazala prilika... Za ostale se slazem.
Post Reply