Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1467
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Po meni je Radovic igrao solidno, nista losije od Nastica u tim mecevima. Takodje ni Stojanovica ne bih tek tako oterao iz kluba. Mislim da se moze ocekivati jos od njega.

P.S. Kohija je veliki igrac i veliki majstor! Jos veci covek i pravi slaninar! :D Neka mu je sa srecom!
srkins
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

PO meni Radovic i Sekulic mogu da posluze kao rezervno resenje na svojoj poziciji,ne bi ih trebalo terati,a sto se tice odlazaka dodao bi na spisak Nikolica i Jovanica , a za LB sem Josimova tu su Subic i recimo Antic a za defanzivnog veznog sem Gnjatica mozda bi dodao Gobeljica.
User avatar
Milan
Posts: 4168
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Neizlecivi wrote:P.S. Kohija je veliki igrac i veliki majstor! Jos veci covek i pravi slaninar! :D Neka mu je sa srecom!
Jeftino si se prodao! :wink:

Salu na stranu, zivo me interesuje koliko nas je njegov boravak kostao...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1467
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Morao sam malo da se nasalim :mrgreen:
User avatar
Milan
Posts: 4168
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Kako ces jednog dana objasniti detetu ko je taj sto mu visi na zidu sobe? :mrgreen:


Kao i u slucaju Kohije, imamo jos solidan broj igraca koji ne sluze nicemu, pa bi se njih trebalo resiti i time ostvariti ustedu ili iskoristiti novac za dovodjenje pojacanja. Koncentrisati kvalitet i nikako ne gomilati igrace, samo zarad ispunjavanja necijih interesa.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

srkins wrote:PO meni Radovic i Sekulic mogu da posluze kao rezervno resenje na svojoj poziciji,ne bi ih trebalo terati,a sto se tice odlazaka dodao bi na spisak Nikolica i Jovanica , a za LB sem Josimova tu su Subic i recimo Antic a za defanzivnog veznog sem Gnjatica mozda bi dodao Gobeljica.
Gnjatic ima sve karakteristike koje su se ocekivale od Rogaca. Definitivno ga treba dovesti...

Veliki je propust sto svojevremeno nisu dovedeni Srdjan Plavsic i Dejan Kerkez iz CSK Celareva, a mnogo puta su igrali pripremne protiv Vojvodine i pokazali veliki potencijal. Sada za usluge Plavsica treba platiti Sprtaku.
srkins
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Dejan wrote:
srkins wrote:PO meni Radovic i Sekulic mogu da posluze kao rezervno resenje na svojoj poziciji,ne bi ih trebalo terati,a sto se tice odlazaka dodao bi na spisak Nikolica i Jovanica , a za LB sem Josimova tu su Subic i recimo Antic a za defanzivnog veznog sem Gnjatica mozda bi dodao Gobeljica.
Gnjatic ima sve karakteristike koje su se ocekivale od Rogaca. Definitivno ga treba dovesti...

Veliki je propust sto svojevremeno nisu dovedeni Srdjan Plavsic i Dejan Kerkez iz CSK Celareva, a mnogo puta su igrali pripremne protiv Vojvodine i pokazali veliki potencijal. Sada za usluge Plavsica treba platiti Sprtaku.
Ne znam kolika je suma potrebna za dovesodjenje Plavsica verujem da je oko 100,000e plus procenti dovoljno ,e sad ne znam da li bi Spartak bio recimo zainteresovan da im vratimo Bobu i Jovanica pa da se cena malo spusti. Verujem da bi nam se isplatio i finansijski i igracki Plavsic
srkins
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Pise u dnevniku da zelimo Gnjatica i Plavsica i da cak 11 fudbalera otpustamo. Do sada su papire dobili Kohija i Spremo. E sad iskreno Sprema bi voleo da sam video u prvom timu barem malo iskreno se nadam da znaju sta rade. Videcemo kad objave ceo spisak
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Treba nam golman,
Milan Borjan mi je bio prvi pik, ali mislim da je blizu jednog stranog kluba.
srkins
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Danilo wrote:Treba nam golman,
Milan Borjan mi je bio prvi pik, ali mislim da je blizu jednog stranog kluba.
Potpisao za Ludogorec
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Nismo trebali da pustimo Sprema. Ja sam verovao da ce dobiti pravu sansu pored Asanija sad kad Mijat vise ne bude igrao. Mislim da je to greska sto smo ga otpustili. Ali verovatno se pravi prostor za dovodjenje necijih poluigraca.
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1203
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

laki wrote:Nismo trebali da pustimo Sprema. Ja sam verovao da ce dobiti pravu sansu pored Asanija sad kad Mijat vise ne bude igrao. Mislim da je to greska sto smo ga otpustili. Ali verovatno se pravi prostor za dovodjenje necijih poluigraca.
Spremo je suvise stagnirao, tesko da ce on ikada biti igrac za prvu ligu, a kamoli za nas.
Kup je nas!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3850
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ako je iko poluigrač, to je Spremo. U pravu je Djisa, mislim da on JSL više neće videti...
Io odio Belgrado
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Slazem se za Sprema ,nema kvalitet za nesto vise,nazalost.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1467
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Posle "romatike" nema kajanja... :D Raste im cena, ali da li bi da ih nismo prodali mogli vratiti nesto od dugova i obezbediti licencu? Mislim da smo mogli koju stotinu (x1000) izvuci vise zajedno za obojicu, ali ne neke ekstra velike pare.. Mada opet, ako doguraju daleko, osvoje, ili nesto tako...
Post Reply