Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3400
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Turija wrote:Za Sergeja Juventus nudi 20 miliona i naravno ne spominje se u tim novinama da je bivsi igrac Vojvodine.
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... li-Sergeja" onclick="window.open(this.href);return false;.
Tesko da ce biti pomenuto da je odrastao na FCVB i igrao za Vosu u bilo kojoj nasoj stampi.
Procitacemo to u italijanskoj, kad vec ne moze u domacoj, jer i deo novca ide u kasu Vose.
Mislim da nama ne ide nista od ovog potencijalnog transfera, posto prelazak iz kluba u klub iz iste federacije ne potpada pod one solidarne procente.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

fare wrote:I počinjemo, pijaca se otvara za 2017 godinu neka nam je sa srećom http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... izu-Zvezde" onclick="window.open(this.href);return false;
NE BRINITE NIŠTA, NAŠA BRAĆA SA TRIBINA IMAJU KONTROLU NAD UPRAVOM I VEĆI UVID, NEĆE ONI TO DATI ! :cheers: srećni praznici :*
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1473
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

PelezinhoFkv wrote:
fare wrote:I počinjemo, pijaca se otvara za 2017 godinu neka nam je sa srećom http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... izu-Zvezde" onclick="window.open(this.href);return false;
NE BRINITE NIŠTA, NAŠA BRAĆA SA TRIBINA IMAJU KONTROLU NAD UPRAVOM I VEĆI UVID, NEĆE ONI TO DATI ! :cheers: srećni praznici :*
Objasni mi molim te na koji nacin? Jedino da Planic potpise novi ugovor, kao i vecina igraca nasih... Posto ovo je navedeno pred skupstinu

Bogdan Planić – 50 % tuđeg vlasništva i 100.000 izlazna klauzula
Sto u startu znaci da mozemo dobiti 50 hiljada za njega. Dobra zarada....
fare
Posts: 2823
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Crvena go**a bi Planića a crna bi Paločka izgleda https://www.srbijadanas.com/sport/fudba ... 2017-01-03" onclick="window.open(this.href);return false;. :evil:
Karlsson
Posts: 2136
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Neizlecivi wrote:
PelezinhoFkv wrote:
fare wrote:I počinjemo, pijaca se otvara za 2017 godinu neka nam je sa srećom http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... izu-Zvezde" onclick="window.open(this.href);return false;
NE BRINITE NIŠTA, NAŠA BRAĆA SA TRIBINA IMAJU KONTROLU NAD UPRAVOM I VEĆI UVID, NEĆE ONI TO DATI ! :cheers: srećni praznici :*
Objasni mi molim te na koji nacin? Jedino da Planic potpise novi ugovor, kao i vecina igraca nasih... Posto ovo je navedeno pred skupstinu

Bogdan Planić – 50 % tuđeg vlasništva i 100.000 izlazna klauzula
Sto u startu znaci da mozemo dobiti 50 hiljada za njega. Dobra zarada....
To se zove, kako je bivši predsednik rekao ''Podela odgovornosti''.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8880
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Ja vec i sam sebi zvucim kao papagaj, ali jel' se zna ko je odgovoran za Planicevo dovodjenje i potpisivanje ovakvog ugovora? Da li je ta osoba (ili te osobe) jos uvek u klubu?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Neizlecivi wrote:
PelezinhoFkv wrote:
fare wrote:I počinjemo, pijaca se otvara za 2017 godinu neka nam je sa srećom http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... izu-Zvezde" onclick="window.open(this.href);return false;
NE BRINITE NIŠTA, NAŠA BRAĆA SA TRIBINA IMAJU KONTROLU NAD UPRAVOM I VEĆI UVID, NEĆE ONI TO DATI ! :cheers: srećni praznici :*
Objasni mi molim te na koji nacin? Jedino da Planic potpise novi ugovor, kao i vecina igraca nasih... Posto ovo je navedeno pred skupstinu

Bogdan Planić – 50 % tuđeg vlasništva i 100.000 izlazna klauzula

Sto u startu znaci da mozemo dobiti 50 hiljada za njega. Dobra zarada....
Nemoj Radoye mene da pitas na koji nacin. Niti sedim u skupstini ni u upravi. Trolujem od muke jer mi je sve ovo smesno i zalosno a najgori je taj osecaj nemoći dok gledas kako se postenjacine na sve strane otimaju oko mog kluba za koji zivim!
Uvek ce biti kriva prethodna uprava i prethodna skupstina i uvek cemo se ovde jadni zgledati kada budu isplivavale kojekakve budalastine koje su radjene na stetu kluba a za dobrobit garniture koja sedi tamo gde sedi.
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1473
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Nije Radoye, ja sam pitao, ali takodje ni ja od muke vise ne znam da li se sprdamo ili kukamo :D
Sto se tice Palocevica, mislim da on nema sta da trazi u Partizanu. Nikakav iskorak u karijeri mu to nije, a ako ima bilo kakvih interesovanja iz inostranstva nece mu biti tesko da odluci sta ce. Ne vidim da nijednom nasem igracu korak napred moze biti ni crni ni crveni djavo. Ono sto je meni smesno je sto se kao crveni otimaju za Pavkova, kao da je Suarez licno.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8880
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Neizlecivi wrote:Ono sto je meni smesno je sto se kao crveni otimaju za Pavkova, kao da je Suarez licno.
Ono sto je meni smesno je da smo ga mi pustili za dz. 'Ajde da je jedini takav, nego smo jedno 2 kompletna tima tako poklonili u zadnjih nekoliko prelaznih rokova. Kakav god balvan bio Pavkov mogli smo na njemu uzeti neku sicu, sigurno vise nego sto nam je Asceric dobrog doneo (a i njega smo pustili za dz).

Dakle, jos jednom, ko je odgovoran za dovodjenje igraca kojima se daje velika plata a posle se pustaju cistih papira bez da su ikakav ucinak imali u medjuvremenu? Ko je odgovoran za raskidanje ugovora sa nasim omladincima koji ne dobiju mesto u prvom timu zbog dovodjenja igraca sa strane kojima se daje velika plata a posle se pustaju cistih papira bez da su ikakav ucinak imali u medjuvremenu? Ko vuce novac preko velikih plata takvih igraca za svoj dzep? Da li ce ti ljudi i dalje da vode transfer politiku kluba?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Nemojte sad od Pavkova praviti Mesija, k'o boga vas molim. Dovoljno je sto to novinari rade sa svakim igracem koji ciganiji da gol.

1. Pavkov ove godine puni 23, sto znaci da od njega nema neke zarade (odavno smo trziste fudbalskih ''sirovina'', a ne ''gotovog proizvoda''), tim vise sto nema reprezentativni pedigre kao njegovi vrsnjaci (Djurdjevic, Ozegovic,...).
2. Kad je bio kod nas, bio je dovoljno ''mator'' da se ne smatra talentom od kojeg cemo zaraditi (s kojim treba raditi), a premlad da pruzi nesto ekipi u vidu nekog superligaskog iskustva.
3. Nista nije efikasniji ove sezone od Ascerica kod nas.
4. Dao je po gol blizancima, pa je zato u fokusu, jer boze moj, ko tim gigantima da gol, taj je Mesi licno.

Ako predje u zvezdu, nece minut odigrati, jer oni trenutno imaju onog sikimica, orlandica i stefana ilica, a prelazi im jos i nemanja milic, ako je verovati portalima. Isto tako imaju i jos 1-2 klinca iz omladinske skole. Neko im se tamo izgleda debelo ugradjuje u transfere kad imaju 45389587875894 napadaca.

Tih igraca kao sto su Pavkov i Asceric ima na tone. Mozda su nekad bili talentovani, ali su iz manjih sredina (ili su karijere zapoceli u malim klubovima), i tim putem su i stizali do superligaskog fudbala. Bez nekih menadzera i guranja. Nazalost, ceh je placen u vidu razvoja sa nedovoljno skolovanim trenerima i taj superligaski fudbal ce im biti vrhunac karijere. Odigrace 2-3 sezone napolju (da zgrnu malo kesa), pa se onda vratiti u neki Radnicki, Spartak,...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8880
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Nije Pavkov Mesi, ali bi da je ostao kod nas a da nije dovodjen Asceric kostao klub mnogo manje nego ovako. Omesto njega kakvog-takvog iz nase skole koga bi za nesto sitno mozda nekome i uvalili mi smo ga pustili da ode za dzabe da bi umesto njega doveli isto ako ne i jos vece drvo samo starije i dali mu jaku platu, a onda i njega pustili za dzabe.

Mislim, nije ni cudo da je klub u dugovima sve vecim kada se tako posluje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Da, samo sto Pavkov nije iz nase skole. Doveden na pocetku prosle sezone, nakon sto je igrao u CSK-u prethodnih par...

O tome se i radi. Kao sto rekoh u prethodnom postu - takvi momci cesto nemaju adekvatne trenere da im pruze znanje potrebno da se izneguje taj talenat. Koji god fudbaler stigne iz trece lige do superlige, a bez nekih menadzerskih zajebancija, definitivno poseduje talenat, koji je cesto propao zbog gore pomenutog razloga.

Sto plate Ascerica tice, ubedjen sam da nije mnogo veca od Milanove. Trifunovic je taj sa ogromnom platom, i svi ti igraci su deo te grupe koja je tu da popuni roster u klubovima. Ostaju sezonu-dve, na kraju dobiju papire, pa opet ispocetka. Za Trifunovica je obestecenje poslednji put placeno kad je iz zvezde odlazio, a posle toga je promenio jos xy klubova, isto kao i Mrdakovic tokom karijere.

To je prosto tip igraca koji se dovode za dz, jer ce najverovatnije za toliko i otici (sto zbog nedostatka kvaliteta, sto zbog godina, sto zbog fin. situacija u klubovima,...)
Last edited by gospodinFKV on Tue Jan 03, 2017 9:08 pm, edited 1 time in total.
Karlsson
Posts: 2136
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Paločević u Partizanu...

http://www.mozzartsport.com/vesti/parti ... ina/155597" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Mozzart, ljudiiii :frown:

Ne verujem dok ne vidim.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3997
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Jes da je otisao, ali da ga ispratimo, Asceric u drugoj japanskoj ligi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply