Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Toto Riina wrote:Ili jednostavno raskinuti pozajmicu beskorisnog Vukcevica i sa Zocevicem, Radovicem, Kovacevicem i dovesti ova dva kvalitetna igraca uz Radina i Stepanova.
Da to ide tako jednostavno, radilo bi se stalno... Jednostrani raskid ugovora podrazumeva penale koje moramo da platimo tim igračima. Usrali smo kad smo ih potpisali, sad možemo samo da se umivamo tim govnima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

http://www.butasport.rs/fudbal/saznajem ... vojvodinu/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Nadam se da ako je stvarno tako da onaj ciganski otpadak Gavric ispada iz igre...
ZIME89
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Sta znam taj Kovacevic meni i nije toliko los igrac nista posebno ali za rezervu je ok,za razliku od Zocevica koji jednostavno nije igrac ne za vosu vec za superligu,bolje vratiti Karanova i Desancica a Zocevica u Proleter . Vratiti Kocovica ako Nastic ide ,zameniti mesta Rockovu i Kordicu dovesti Stepanova i mozda jednog centralng veznog i to je to,ne treba gomilati igrace ,imamo ih i sada barem 5-6 koji su cist visak . I da videti sta je sa Zakulom i Pekaricem ako su za penziju dati im da treniraju neku generaciju,imaju sta da nauce klinci i od jednog i od drugog i fudbalske a i ostale kvalitete mogu da im prenesu (ako su zainteresovani za trenerski posao)
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Slazem se treba vratiti Desancica i Kocovica, ako bi Djumi dosao i to bi mnogo lakse islo. Nego da Lalatovic dovodi svoje igrace. Tanasin znam da je bio kod nas pa nije prosao, kako je sad igrao u Borcu nisam pratio bas...
ZIME89
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9688
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Meleg potpisao?
Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Voja wrote:Meleg potpisao?
http://www.butasport.rs/fudbal/saznajem ... vojvodinu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovi kazu da jeste
I Bog je Slaninar...
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Transferi

Post by Vuke »

Potpisao je Meleg.
Zelje trenera su Trujic ili Gavric iz blizanaca i nekoliko komada iz borca. Kontaktirali su Marka Jovanovica popularnog Maradonu iz Nis za neke igrace.
Na spisku nisu Gafurov, Radin i Jovanovic posto verovatno nemaju pogodnog menadzera a to sto su duplo bolji od gore pomenutih ne igra veliku ulogu. Jedino raduje sto ce se raskinuti ugovori sa mnogo poluigraca koje je Vranjes dovodio na kombinacije sa svojom ekipicom, ali ce i pored toga oni sa najuticajnijim menadzerom ostati.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Vuke wrote:Potpisao je Meleg.
Zelje trenera su Trujic ili Gavric iz blizanaca i nekoliko komada iz borca. Kontaktirali su Marka Jovanovica popularnog Maradonu iz Nis za neke igrace.
Na spisku nisu Gafurov, Radin i Jovanovic posto verovatno nemaju pogodnog menadzera a to sto su duplo bolji od gore pomenutih ne igra veliku ulogu. Jedino raduje sto ce se raskinuti ugovori sa mnogo poluigraca koje je Vranjes dovodio na kombinacije sa svojom ekipicom, ali ce i pored toga oni sa najuticajnijim menadzerom ostati.
Vuke, hvala na informacijama.
Da li se zna sa kojim igracima ce se raskinuti ugovori i da li ima novosti u vezi Stepanova i Djumija?
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: Transferi

Post by Alan Ford »

fraxmanutd wrote:
Toto Riina wrote:Slobodan igrac Milan Radin. Velika radilica na terenu i sjajan tehnicar odlicna zamena za Maksu koji je na izlaznim vratima.
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... ovu-radina" onclick="window.open(this.href);return false;
Слажем се у потпуности :) :beg:
Obratiti paznju na Milana Radina, momka iz Mosorina (1991. godiste). Prosao je kadetsko-omladinsku skolu FK Novi Sad i igrao na poziciji centralnog veznog a cesto i ofanzivnog veznog. Trenutno standardno igra u treceligasu Senti i pruza odlicne partije.

Ovo sam kopirao moj post od 09. 11. 2010. godine.

Pravi potez uprave bi bio dovodjenje Milana Radina, u to vreme poznatijeg po nadimku Mosorinac. Radin je odlican vezni igrac i sjajan momak a sto je najbitnije veoma je pozitivna licnost. Sad je pravi momenat za potpisivanje ugovora sa Milanom kad ima ciste papire.
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Alan Ford wrote:Radin je odlican vezni igrac i sjajan momak a sto je najbitnije veoma je pozitivna licnost.
Ово је проверено! Слажем се! То је тип играча који публика воли :) Посвећен максимално у којем год клубу да је био. Од 3. лиге до "Супер", само својим трудом и радом.
Ја навијам да дође :)
Банат цео, црвено бео!
fare
Posts: 2792
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Sto ne probaju da vrate Vladimira Kovacevica iz Subotickog Spartaka decka koji je prosao sve od pionira do prvog tima gde nije uspeo da se izbori sa tada jakom konkurencijom na poziciji stopera. A u Spartaku je 2 godine uzastopce najbolji igrac Suboticana pored Torbice a ja sam ubedjen da ni on ne bi imao nista protiv da se vrati u "njegovu Vosu ".I eventualnim dolaskom Stepanova bili bi fenomenalni stoperski par to je samo moj predlog .
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Trujic i Gavric zajendo nisu dobri koliko npr Gafurov ili vecina nasih omladinaca.
Nadam se da ce medju igracima sa kojima ce biti raskinuti ugovori biti ona rupetina Kordic.
Samo se opet ne desi da raskidamo ugovore sa nasom decom tipa Makaric,Asani a da nam ostaju Zocevici,Klikovci i slicni...
ZIME89
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Sasa Jovanovic je najbolje resenje za krilne pozicije... Gafurov isti Mereba, cak ima i tu crtu sebicnosti :)
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Aco, hvala za sve golove i radosti koje si nam doneo u dresu FKV! Puno srece u nastavku karijere!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Post Reply