Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Koji bre Radin.Nikad cuo.Da vredi, ne bi gaLucani otpustili.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post by Djumi »

Pre nekoliko dana sam se video u Sportskom centru u Staroj Pazovi sa Zokom Šćepanovićem.Što se tiče sportskog pitanja primetna je želja da prihvati savet.Dogovorili smo se da se vidimo ponovo ovih dana tj on me je zvao ali ja danas nisam mogao jer sam imao nekoliko kontrola.
Obavio sam razgovor sa Andrijom Lukovićem iz PSV Ajndhovena inače mladim reprezentativcem i mislim da bi on dosao u Vosu na pozajmicu.
ps.razgovor sam naravno vodio privatno a ne u ime kluba.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Danilo wrote:Koji bre Radin.Nikad cuo.Da vredi, ne bi gaLucani otpustili.
Navedi onda jednog onda za kojeg si TI bre čuo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

nemoj da ga provociras garant je igrao koji put PES ili tako sta ima da nam nabroji bar 10 njemu poznatih igraca... :cry:
a Radin treba i moze, bar zbog toga odakle je, sto se mene licno tice! :lala:
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Djumi wrote:Pre nekoliko dana sam se video u Sportskom centru u Staroj Pazovi sa Zokom Šćepanovićem.Što se tiče sportskog pitanja primetna je želja da prihvati savet.Dogovorili smo se da se vidimo ponovo ovih dana tj on me je zvao ali ja danas nisam mogao jer sam imao nekoliko kontrola.
Obavio sam razgovor sa Andrijom Lukovićem iz PSV Ajndhovena inače mladim reprezentativcem i mislim da bi on dosao u Vosu na pozajmicu.
ps.razgovor sam naravno vodio privatno a ne u ime kluba.
Lukovic je FANTAZIJA od igraca i ako postoji i minimalna sansa treba odmah reagovati!!! Dobili bi na visini, kvalitetu, snazi i tehnici u vezi! Podigao bi kvalitet igre i cenu citavom timu i sigurno bi na pozajmici vise doprineo timu od epizodiste Vukcevica!
Predsednik i direktor FK Vojvodine su obecali da Djumi vodi prelazni rok kompletan, a ne da ce prihvatiti po koji savet!
Nadam se da ce doci jos Stepanov, Jovanovic i neki stranci na probu kao i da cemo izbeci igraci iz Cacka i otpad blizanaca koje forsira Lala.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Ja sam licno tako mislio da ce se izbeci i sam on ali jbg...
Stvarno mislite da ce se desiti nesto sto pozelite?
E tako i moj mali verovao da ce mu deda mraz doneti neke pametne poklone kada ono hoces bobu, upali isti pokloni od prosle godine jer je ova sto ih je pisala bila pijana ili lenja da dublje razmislja...
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Transferi

Post by Vuke »

Odlazi vecina rezervista, ali ostaju Mikijevi i Vorkapini igraci. Vukcevic, Kovacevic i Pavkov nemaju kvalitet za FKV ne vredi da silite.
Od meni drazih verovatno idu Vasilic i Mrdakovic.
Zovu ljudi po klubu trenere, funkcionere, legende i cude se sto posle predloga i ponuda od Vranjesa nisu dobili ni hvala ni bilo koji drugi odgovor. A bahati Vranjes nije preneo nista od toga, verovatno se dohvati sljivovice u kancelariji :)

P.S. Zelja Lalatovica je Filip Malbasic
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

http://www.butasport.rs/fudbal/vojvodin ... pozajmicu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Cita se forum, nema sta... :)
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1464
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Koje dno dna od novinarstva. Svaki put se zacudim, a ni sam ne znam zasto.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

newnowapv wrote:http://www.butasport.rs/fudbal/vojvodin ... pozajmicu/

Cita se forum, nema sta... :)
Neizlecivi wrote:Koje dno dna od novinarstva. Svaki put se zacudim, a ni sam ne znam zasto.
Preneli, kako je i sam covek napisao, privatan razgovor, totalno neobavezan. Preneli nasa pitanja upucena igracima sezonama unazad. Samo dokaz da su kancer i tumor bitniji od bilo cega drugog, a odstranjivanje kancera i tumora nije opcija.
I Bog je Slaninar...
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Mozzart sport isto objavio 'vest' i napisao 'otkriva Butasport' :rolll:
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Rabba wrote:
Danilo wrote:Koji bre Radin.Nikad cuo.Da vredi, ne bi gaLucani otpustili.
Navedi onda jednog onda za kojeg si TI bre čuo.
Forum nije mesto reklamiranja poluamaterskih igraca,tipa Radin,koje guraju odredjene grupe.Tako imamo Zocevica ,Kovacevica,Vukcevica,Radovic...
Micic iz Borca je moj favorit,a sem toga je Novosadjanin
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Danilo wrote:
Forum nije mesto reklamiranja poluamaterskih igraca,tipa Radin,koje guraju odredjene grupe.Tako imamo Zocevica ,Kovacevica,Vukcevica,Radovic...
I uskoro, ako tvoj predlog prođe, Mićića.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

a inace i premijerova liga je puna profesionalaca? :lol:
i nadji mi jedan post na kom je guran i pre i posle Zocevic, Kovacevic, Vukcevic i Radovic? :mrgreen:
ovo kao da je buragov autic pa guras model koji ti vise volis a onaj drugi ti se ne svidja!
ako je taj tvoj Novosadjan ono je moj Mosorinac i aj u moj, a mi smo inace poboljsan model vas gradskih ficfirica :slon: ...
User avatar
Turija
Posts: 10671
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Da, baš super prolaze u Voši ti igrači koji se ,,guraju" na Forumu - ne dobiju ni munut na terenu, dok ovi što se ,,ne guraju" igraju svaku utakmicu i pružaju nezaboravne partije, na neopisivu radost navijača.
Uvek sam pre za onog igrača koji će igrati srcem za Vošu (kao Meda, Kačar, Buač..), nego nabeđenog menadžerskog manekena, kome je stalo do Voše, kao do lanjskog snega.
Napred Mošorin :!: Svetozar Miletić, Isidora Sekulić, Dr. Dušan Kanazir...
Dali su Mošorinci Novom Sadu i poznatog Gradonačelnika - najuspešnijeg direktora Novkabela, Boška Petrova, koji je podigao Novi Sad (Stoteks, Ugled, Kokru, projekat za NORK..uzdigao siromašna naselja Satelit, Detelinaru...) pa zašto ne bi mogli i fudbalera za Vojvodinu? Šta je (kao) Radin slabiji od viđenih pojačanja Vranješa i kompanije?
Međutim, ako su forumaši za njegov dolazak u Vošu, učiniće mu samo ,,medveđu uslugu", jer utakmice neće videti, kao i Mery.Nažalost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply