Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1464
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Za "Sportski žurnal" je ovu odluku mladog fudbalera prokomentarisao i novi šef stručnog štaba Partizana Ivan Tomić.
"Partizan je strašno veliki klub i sasvim sigurno je san svakog igrača da prođe kroz Partizan. U tom smislu izlišno je pričati na temu da je Ivanić, ili bilo ko odbio Partizan jer voli svoj klub. Naravno da to poštujem, ali ne dozvoljavam da se dovodi u kontekste bilo je vrste odbijanja..."
:popa:
User avatar
Milan
Posts: 4158
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Upravo je za taj smajli... Strahota!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Liman 1
Posts: 77
Joined: Fri Aug 30, 2013 2:31 am

Re: Transferi

Post by Liman 1 »

Postoji priča da nam crni nude Sašu Ilića i dečka Valerija Božinova za Ćomija ali da Terza i Kokeza buše transfer jer žele da zvanično postanemo njhova filijala kad budemo imali slobodnog predsednika.
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Liman 1 wrote:Postoji priča da nam crni nude Sašu Ilića i dečka Valerija Božinova za Ćomija ali da Terza i Kokeza buše transfer jer žele da zvanično postanemo njhova filijala kad budemo imali slobodnog predsednika.
:rolll: :rolll: :rolll:

Care xD

Nemoj se frljati poluinformacijama iz trece ruke. Ilic dolazi da bude predsednik, jer je Terzin mali od konobe, a posle mandata u Vosi ga ceka mesto na celu Provere kvaliteta u krusevackom Rubinu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 48283.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Lešinari sve jači.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Ma treba :shit: poslati kontraponudu za ono njihovo nedonosce, tipa "tri milke i coko-moko" ali da im to bude garantovano kod isplate a ne kao ova njihova magla...
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Transferi

Post by nomad »

Možda sam naivan, al ja verujem da je Ivanić častan, pošten i dostojanstven momak, koji neće pogaziti datu reč za kofer pun lažnih obećanja.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Još letos ispričana i sažvakana priča, ne razumem zašto se i dalje piše o tome na ovom forumu..
vdn slaninar
Posts: 1010
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Nije mi jasno 90% foruma ga pljuje cele sezone a sad ceo forum moli Boga da ga ne prodamo crnim g****ma za ozbiljan kes.Treba prodati sve sto moze da se proda, idealno bi bilo van Srbije,svakako nam u svim linijama trebaju pojacanja.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Pise se zato sto ovi iz kluba jedva cekaju neku lovu da uzmu. Novac im je potreban niko to ne spori, a ni jednu drugu ponudu za njega nemamo.
Ali ako Ivanic stvarno ne zeli da ode u Partizan onda ce mu napraviti veliki problem ako prihvate ponudu. Iskreno se nadam da nece prihvatiti ponudu. Ali ne bih voleo da sam u njegovoj kozi.
Ispasce problem kao i kod cigana sa Grujicem, vec su ga obelezili kao krivca ako ne budu imali novca za licencu ako odbije Liverpul. A momak je svestan da jos uvek tamo nema sta da trazi!
Zajebana je to stvar sa blizancima. Pa oni su kidnapovali igrace da ih konkurencija ne bi potpisala sta je vama...

@vdn slaninar
Nije to bilo ko. To je nas kapiten prvog tima! Jednog smo vec poslali crnima. Sramota je covece!
Jeste da ga cesto kritikujemo ali on koliko god je los(ponekad), mi boljeg od njega nemamo. U svakom slucaju, jedino mi gubimo.
User avatar
salefkv
Posts: 599
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

Stexman wrote:Ali ako Ivanic stvarno ne zeli da ode u Partizan onda ce mu napraviti veliki problem ako prihvate ponudu.
Ne razumem kako ce mu to napraviti problem ako on ne zeli da ode? Da bi se transfer realizovao, moraju da potpisu i klub i igrac, dzabe sto Vojvodina prihvati ako Ivanic nece da potpise...
Ja isto delim misljenje da bi ga trebalo prodati, probati u inostranstvo a ako nema ponuda u partizan(ako se on slaze sa tim), 1,4miliona su veliki novci, puno bi nam znacilo ako bi sve islo stvarno u klub...
User avatar
Milan
Posts: 4158
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Kakvo crno prodavanje blizancima?! Je l' moguće da neko ovde i pomisli na to, a kamoli napiše?!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

salefkv wrote:
Stexman wrote:Ali ako Ivanic stvarno ne zeli da ode u Partizan onda ce mu napraviti veliki problem ako prihvate ponudu.
Ne razumem kako ce mu to napraviti problem ako on ne zeli da ode?
Pa recimo oni prihvate, on odbije. Onda u klubu kazu, mi smo sad mogli uzeti milku i po, a tebe nemamo para da placamo evo ti papiri pa idi gde hoces.
Ili mu jednostavno ponude raskid ugovora ili tako nekako. A momak je rekao da bi ostavio fudbal ako ga budu naterali da predje u sektu. Zar to nije problem?
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Stexman wrote:
salefkv wrote:
Stexman wrote:Ali ako Ivanic stvarno ne zeli da ode u Partizan onda ce mu napraviti veliki problem ako prihvate ponudu.
Ne razumem kako ce mu to napraviti problem ako on ne zeli da ode?
Pa recimo oni prihvate, on odbije. Onda u klubu kazu, mi smo sad mogli uzeti milku i po, a tebe nemamo para da placamo evo ti papiri pa idi gde hoces.
Ili mu jednostavno ponude raskid ugovora ili tako nekako. A momak je rekao da bi ostavio fudbal ako ga budu naterali da predje u sektu. Zar to nije problem?
Ako ovi iz kluba zaista nisu u stanju da mu nađu bolji klub napolju, pa i za manje para, onda su nesposobni.
A čak i da zamislimo takav scenario da mu daju papire, sigurno će se snaći da nađe neki pristojan klub napolju.
U svakom slučaju, ne vidim kakav njemu problem može napraviti.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3839
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Razmena mišljenja je u redu, ali ja bih uveo zabranu postova u kojima se predlaže prodaja igrača u blizance u pravila foruma.
Io odio Belgrado
Post Reply