Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

:!:
Milan wrote:Kakvo crno prodavanje blizancima?! Je l' moguće da neko ovde i pomisli na to, a kamoli napiše?!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Ovde ne treba da napise a sta ce biti u praksi pricace se... :!:
Navijam za opciju "opstinska liga cistog obraza", nemam ja nista ni ovako neko veselje sa vecitim trecim i jevropom po zarkom suncu!
Poklonite Ivanica ako treba u inostranstvo ali ne prljajte bar decku obraz, rekao je da izricito nece u :shit: i ispostujte to, zasluzio je! :lala:
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Transferi

Post by Roki »

Prosto je neverovatno da jos postoje oni koji veruju,da bi blizanci platili 1,4 miliona bilo kome,govorio negovorio mala vajda,nece pamet u glavu pa to ti je,to je veca magla od ove izmaglice napolju...jadan je onaj klub ciju cast treba da brani igrac a ne uprava...nema niko da se prodaje,ovo je amaterska liga,pare nam netrebaju,imamo cvaraka i slanine,dovoljno da se prezimi...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Malo je reci da je nasa uprava nesposobna da odradi bilo koji transfer.Koji je tu covek od uticaja za tako nesto.
Ivanica bi prodao za 1.5 ,ali ne blizancima.Pa ako to ne mogu radi stvaranja tima ,sto svako odnjih ne ulozi pola milke eura u stvaranje jake Vojvodine.Moja baba bi mogla takoda vodi klub i prodaje.Samo sto oni ni dzabe ne znaju dovesti valjanog igraca,a ima ih
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Kamo lepe srece da imamo gazda.Hocw li nas jednog dana neko kupiti da ne gledamo ovo mucenje,i mrcvarenje.Svi bi da se ugrade,nagrade,a Vosa tone li tone.Upravo ulozite nesto
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: Transferi

Post by Alan Ford »

Milan wrote:Kakvo crno prodavanje blizancima?! Je l' moguće da neko ovde i pomisli na to, a kamoli napiše?!
:!:
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Milan wrote:Kakvo crno prodavanje blizancima?! Je l' moguće da neko ovde i pomisli na to, a kamoli napiše?!
Red Marquis wrote:Razmena mišljenja je u redu, ali ja bih uveo zabranu postova u kojima se predlaže prodaja igrača u blizance u pravila foruma.
:!: :!: :!:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Re: Transferi

Post by kinik »

Milan wrote:Kakvo crno prodavanje blizancima?! Je l' moguće da neko ovde i pomisli na to, a kamoli napiše?!
Onome ko pregovara i dogovara prelaske u blizanacka :shit: treba zabraniti ne samo rad u klubu vec izreci
dozivotnu zabranu prilaska stadionu na blize od 100m!!!

Pitam se samo kako vas vise nije sramota?!?
1966...1989...201x
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9688
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

http://www.butasport.rs/fudbal/navijaci ... -partizan/" onclick="window.open(this.href);return false;

Da cujem sta simpatizeri kazu!?
Image
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Transferi

Post by ragazzi di Neoplanta »

Ja ne mogu da verujem da postoji neko ko je u skupštini kluba a daje info ovom idiotskom portalu.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

...cekacemo objasnjenje a nesto mi govori da ce biti veoma razlozno... :greenbutt:
User avatar
Milan
Posts: 4158
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Dovidjenja i laku noc! Slaninarstvo je prodato! Ako mozete da zivite sa tim, svaka vam cast.


Pogledati potpis...
POŠTO OBRAZ ???!!!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

...'bem mu kolevku i zivot, sto je mene sada sramota a nisam nista licno nesto kriv? :oops:
User avatar
Sasa1969
Posts: 622
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Ko je digao ruku da bog da mu se osusila....toliko od mene
Image
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

Браво за генијалну одлуку,на образ вам ишла. :)

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Post Reply