Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1437
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

30 sl + kup + reprezentacija, moze se dogurati do nekih 40 utakmica ,tj 400.000 e sto je za nas znacajna suma. A i kvalitet je tu, ne gubimo nista Vanjinim branjenjem.
User avatar
Milan
Posts: 4177
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

laki wrote:Midzit, rekao da mu se ne uklapa u koncepciju...verovatno koncepciju usravanja nase igre.
Ne, vec koncepciju-samo belci...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8857
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Milan wrote:
laki wrote:Midzit, rekao da mu se ne uklapa u koncepciju...verovatno koncepciju usravanja nase igre.
Ne, vec koncepciju-samo belci...
Pa s obzirom odakle je dosao...

Image

3. SS-Panzer-Division „Totenkopf“
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Radoja i Poletanovic su snaga Vose,oni donose prevagu na sredini terena,odlaskom jednog od njih ili ne daj Boze obojice itekako ce se osetiti u ekipi,negativno naravno.Georgiju zelim da eksplodira u Radnickom.
User avatar
Turija
Posts: 10698
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

vdn slaninar wrote:Radoja i Poletanovic su snaga Vose,oni donose prevagu na sredini terena,odlaskom jednog od njih ili ne daj Boze obojice itekako ce se osetiti u ekipi,negativno naravno.Georgiju zelim da eksplodira u Radnickom.
Dokle više sa prodajom najboljih?
Zar im nisu dosta braća Milinković-Savić, novac od Tadićevog transfera, pa novac ako Vanja bude na našem golu (što bi bilo normalno i bez bez ,,subvencije" od 10k evrića po meču).
Odlaskom Radoje totalno bi razbili ekipu.Manje je zlo da prodaju Poletanovića, ako se već toliko 'alave za novce.U novonastaloj situaciji o kakvoj stabilizaciji Kluba mi pričamo kada Klub ostane bez 2 ključna igrača na sredini terena?,,Mariću, reaguj" :mrgreen:
'ajde malo prikočite s prodajom.Ako partizanu ,,naša" Benfika nudi 6 miliona evra za Živkovića, na šta onda liče ove cene po kojima mi prodajemo svoje najtalentovanije mlade igrače?

Georgiju, takođe, sve najbolje u Radničkom i da nam se brzo vrati kao veliko pojačanje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

laki wrote:Ako kojim slucajem Radoja ode, vracajte Djuru Podbarca pod najhitnije!! Najbolji zadnji vezni pored Radoje, Mede i Apije u Vosi u skorijoj proslosti, da se tako izrazim... Za Tumbu je izmislio fudbal. Al oterao ga onaj dusman, Midzit, rekao da mu se ne uklapa u koncepciju...verovatno koncepciju usravanja nase igre.

PSL Ne vidim nista lose u tome da za 30 superligaskih utakmica uzmemo 300 000 evrica i da nam brani "mali" Vanja. Nista losiji golman nije sigurno od Jovanica koji brani "preko veze", a barem cemo zaraditi prilicno lepu sumu.
Net kaže da je Ađuru bez tima. Potpuno podržavam ideju o njegovom povratku u naše redove. Pitanje je doduše koliko je to izvodljivo, obzirom da je u godinama u kojima mu je verovatno prioritet obezbeđivanje nekog jakog ugovora(28 puni za nekih 45 dana).

Što se tiče Radoje, odlasci su nam i dalje neminovnost, ali odlazak u Seltu bi bio još jedan veliki transfer za klub. Pretpostavljam da oni ne bi imali problema da isplate cenu koju tražimo(oko milion ako se ne varam).

Lično bih voleo da i Tumba ostane, zbog dubine u sredini. Ne smatram da je Ađuru baš izmislio fudbal za Janka iako se slažem da je bio bolji a mislim da bi obojica(pogotovo zajedno) u novoj sezoni itekako doprineli kvalitetu u vezi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Transferi

Post by Andreyos »

Nemam ništa protiv dovođenja Ađurua,ali ukoliko Radoja ode,smatram da njegovo mesto u prvom timu treba da zauzme Puškarić,sa tim da nam se onda gube alternative i na drugim pozicijama...
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Ma nek ide Radoja ako je suma dobra, naravno preko 1.2 miliona, recimo. Sve ispod toga je neprihvatljivo. Snaci cemo se nekako bez njega, on i Mare su vec duze vreme u Vosi, i treba da odu za lepe pare. Ali ako zaista ode, za te lepe pare, ne zelim vise nista, ali bukvalno nista da cujem vezano za stabilizaciju u klubu i slicna sranja. Znaci imamo 1.7 mil od Vanje + bonusi, ako Bog da Radojin dobar transfer, po svemu sudeci i Babica cemo lepo da utopimo. Imamo toliko novca od transfera da mozemo vecinu onog silnog duga da otplatimo. Sad cemo videti ako se sve to izdesava koliko je uprava (ne)sposobna da vodi klub. Iskreno se nadam bez ovog prefiksa NE...
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9731
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Da se ja pitam,vratio bih Maria Djurovskog u Vosu. Mislim da nam je preko potreban takav profil igraca
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1073
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

laki wrote:Ma nek ide Radoja ako je suma dobra, naravno preko 1.2 miliona, recimo. Sve ispod toga je neprihvatljivo. Snaci cemo se nekako bez njega, on i Mare su vec duze vreme u Vosi, i treba da odu za lepe pare. Ali ako zaista ode, za te lepe pare, ne zelim vise nista, ali bukvalno nista da cujem vezano za stabilizaciju u klubu i slicna sranja. Znaci imamo 1.7 mil od Vanje + bonusi, ako Bog da Radojin dobar transfer, po svemu sudeci i Babica cemo lepo da utopimo. Imamo toliko novca od transfera da mozemo vecinu onog silnog duga da otplatimo. Sad cemo videti ako se sve to izdesava koliko je uprava (ne)sposobna da vodi klub. Iskreno se nadam bez ovog prefiksa NE...
Slicno i ja razmisljam. Jeste tuzno sto treba da prodajemo mlade i odlicne igrace, ali ako je to cena da se vratimo na pozitivnu nulu i krenemo napred, onda ok. Ali naravno vise da ne slusamo opravdanja i kako je kriva nasledjena situacija, vec da zaista krenemo napred.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8857
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Voja wrote:Da se ja pitam,vratio bih Maria Djurovskog u Vosu. Mislim da nam je preko potreban takav profil igraca
Da, pod uslovom da moze da istrci vise od 60 minuta i da grize i protiv svojih kao sto je grizao protiv crnog im blizanca.

Mada realno skup je on za nas, u Tajlandu zaradjuje mnogo vise nego sto bismo mogli da mu ponudimo, a nismo zvezda da bi igrao za nas iz ljubavi za dz.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Transferi

Post by Roki »

Voja wrote:Da se ja pitam,vratio bih Maria Djurovskog u Vosu. Mislim da nam je preko potreban takav profil igraca
Tesko da bi Djurovski menjao tamosnju egzotiku,za sivilo JSL,tamo je eksplodirao ima status zvezde,ovde se igra tvrd i defanzivan fudbal potpuno prevazidjen sto igracima njegovog profila neodgovara,ono sto je igrao ovde i tamo je nebo i zemlja,bio video i to je to,on ce tamo verovatno ostati do kraja.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Treba biti realan prema ovoj situaciji. Oko 5 miliona evra su nam dugovi, a treba uzeti u obzir da nam za sledeću sezonu na ime troškova treba barem milion evra. OK, do zime 400-500k. Takođe, ne znam da li ste svesni činjenice da deo dobijenih para uopšte ni ne dolazi kod nas(50% od Sergeja, 12% Vanje, 25% Gaćinovića, 25% Babića, ko zna ko je još u opticaju...). Samim tim, daleko je ova prodaja Vanje od kraja prelaznog roka. Daleko je i ako prodamo Radoju. Najviše se slažem sa Salvadorom. Tužno je što prodajemo najbolje, ali ako je to najbrži put do nule i do stabilne budućnosti, ja sam potpuno za!

1.530.000 - Vanja
425.000 - Sergej

To je ono što smo inkasirali za sada, čisto naše.

Dugovi plus mirna sledeća sezona u zbiru daju 6mE. Tek smo na trećini... Onoga što znamo... Jasno je da Babić, Gaćinović i Radoja, ako uzmemo da će u klub ući milion za svakog, dramatično poboljšavaju situaciju. Ali nas čak i oni ne dovode na nulu...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9731
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Radoye wrote: Mada realno skup je on za nas, u Tajlandu zaradjuje mnogo vise nego sto bismo mogli da mu ponudimo, a nismo zvezda da bi igrao za nas iz ljubavi za dz.
Iz ljubavi ili ne,ali mislim da su se i mnogo veca i skuplja imena vracala i dolazila u nas fudbal,pa s te tacke sam i obelodanio svoju zelju.Godinama nama vec treba taj jedan mastoviti kreativac u timu. Zao mi je sto nismo uzeli recimo Stojanovica iz Nisa koji isto tako fudbal ima u malom prstu
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Rabba wrote:Treba biti realan prema ovoj situaciji. Oko 5 miliona evra su nam dugovi, a treba uzeti u obzir da nam za sledeću sezonu na ime troškova treba barem milion evra. OK, do zime 400-500k. Takođe, ne znam da li ste svesni činjenice da deo dobijenih para uopšte ni ne dolazi kod nas(50% od Sergeja, 12% Vanje, 25% Gaćinovića, 25% Babića, ko zna ko je još u opticaju...). Samim tim, daleko je ova prodaja Vanje od kraja prelaznog roka. Daleko je i ako prodamo Radoju. Najviše se slažem sa Salvadorom. Tužno je što prodajemo najbolje, ali ako je to najbrži put do nule i do stabilne budućnosti, ja sam potpuno za!

1.530.000 - Vanja
425.000 - Sergej

To je ono što smo inkasirali za sada, čisto naše.

Dugovi plus mirna sledeća sezona u zbiru daju 6mE. Tek smo na trećini... Onoga što znamo... Jasno je da Babić, Gaćinović i Radoja, ako uzmemo da će u klub ući milion za svakog, dramatično poboljšavaju situaciju. Ali nas čak i oni ne dovode na nulu...
Pa ovako može i baba da vodi klub. Oni za milion idu bez nekog velikog cimanja. Sposobnost je obezbediti novac i na drugi način ne samo prodajom igrača, a ove mlade i talentovane igrače, reprezentativce prodati za što veću vrednost, a za po miion može da ih proda svako. Možda bi onaj menaĐer uspeo za više da ih uvalja.
Post Reply