Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4138
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Nevernik wrote:Naravno, postoji i ta mogucnost da je sva ova frka fabrikovana kako bi se lakse prodala dva najbolja igraca.
Da mi kazemo "Dobro, barem ih nisu prodali rezimlijama"
Bata je cesto koristio tu taktiku :)
Ista stvar je i meni prvo pala na pamet, ali kad bolje razmislis, nemaju potrebe za tako necim, posto su od starta stavili do znanja da je prodaja igraca neminovnost ukoliko zelimo stabilizaciju kluba...

Edit: Sad videh da je Rabba pisao u isto vreme svoj post...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9665
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Ne mogu a da ne prokomentarisem jednu stvar,a vi posle udrite 8)
Zurnal napise da Zvezda hoce Babica i odmah milion komentara kako su to nikakve novine,kako izmisljaju,kako je u pitanju politicki pritisak.... milion teorija zavera... a onda isti taj Zurnal objavi izjavu Babica,i mi j svi prihvatimo zdravo za gotovo,kunemo se u decka.... Zanima me samo jedna stvar,na osnovu cega znate kada Zurnal laze,a kada pise istinu? 8)

a sto se transfera tice,ne odredjuje nama ni Zvezda,ni Partizan,ni Tole niti bilo koji politicar ko ce nam od igraca i gde otici.Nas klub sam to odredjuje,a zasto su nam uvek drazi blizanci nego neki klub iz vana,pa prosto je kao pasulj. Gledajuci ko je u upravama blizanaca,odgovor se sam daje. Rodilo.... :wink:
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Zato sto za razliku od prve zurnalove vesti gde je neko napisao budalastinu bez izjave i izvora i koju su samo oni objavili, druga vest je potvrdjena na jos par strana i potkovana intervjuom sa Babicem. A cak ni oni nisu toliki moroni da izmisle razgovor sa igracem. :deal:
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Samo sto ovi u Zurnalu nisu napisali da Zvezda hoce Babica nego da je Zvezda dobila pojacanje u vidu Babica i cak su imali tacnu cifru ???
Zar je neko toliko mastovit meni to stvarno ne ide u glavu ?
Ocito da je informacija dosla od cigana ? Zurnal ima insajdera u vidu nekog ekonoma ili spremacice :roll:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4780
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=883751" onclick="window.open(this.href);return false;

Konacno neko iz uprave sa normalnim demantom...
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: Transferi

Post by Alan Ford »

gospodinFKV wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=883751

Konacno neko iz uprave sa normalnim demantom...
Svaka cast Babicu.
Sto se uprave tice sve je to mlako, metiljavo i kukavicki. Oglasite se vec jednom na zvanicnom sajtu, recite stav kluba po tom pitanju. Kod prethone uprave sve je bilo jasno, oni su odmah pustili igrace pod ugovorom u part. Sta od vas da ocekujemo?
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3954
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Kakva bol cigana po netu... Od svršavanja do najnižih uvreda... Mnogi su svoja idiotska nadanja prebacili na Mijata...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Transferi

Post by Vojkan »

Kako rece predsednik =sreo sam se sa ljudima iz Zvezde ali dogovor nije postignut=.Dakle dogovarali su se ,razumem moramo prodati vise igraca da bi klub funkcionisao ali dogovarati se sa jadnom,bednom,nemocnom,dekintiranom Zvezdom o prodaji takvog talenta je smesno i zalosno.Takav ne zasluzuje da vodi klub,pod uslovom da je informacija tacna.Tacno je da smo uz Spartak jedini klub bez pojacanja uz postovanje Novakovicu ako dodje ali tesko da je bas,bas pojacanje.Jovanic nije ni blizu kalibra da bude to sto jeste,isto vazi za vecinu uprave.Pod hitno nesto da skupstina ucini pocece i procice prvensto a mi bojim se necemo cak ni zapretiti u ovom trenutku boljim timovima.
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://mondo.rs/a715478/Sport/Fudbal/Va ... varno.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1459
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

http://mondo.rs/a715478/Sport/Fudbal/Va ... varno.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vanja je i zvanicno potisao ugovor sa Mancesterom. Zao mi je sto momak koji nije dobio ni pravu sansu da brani odlazi toliko mlad... Ali neka mu je sa srecom! Neka nam ovaj transfer bude i od koristi vece od novca koji cemo dobiti ( navodno 1,75 m) .
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Sreća naša je što još uvek nemamo pojma koliko ćemo izgubiti njegovim odlaskom.
Kada to budemo shvatili, sve će već biti kasno i daleko.....
User avatar
Milan
Posts: 4138
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Sa cifrom iz ovog transfera se tek vidi za koje smesne pare smo prodali njegovog brata...
POŠTO OBRAZ ???!!!
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Sto je najtuznije vecinu od tih 1.75m ako se nesto ne desi u medjuvremenu otici ce Vukovicu ili kako vec bese :mafia:
vdn slaninar
Posts: 1003
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Ajde ne kukajte, u vremenima kad Abu ode za 150.000 ,ovo ispada posao veka, sad ne mora da se zuri sa prodajom Babica i Gacinovica .Valjda ce zvanican sajt pokazati sta je transparentno poslovanje.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Post Reply