Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Neizlecivi wrote:Abu ove godine odigrao 2 cele tekme, i dva puta usao u igru. I to sve u prva 4 kola. Od tada da nema ni na klupi,a ugovor mu istice u junu 2015. Sada dal je propao, ili sta zaista ne znam, ali bih njega uvek voleo ponovo da gledam :cheers:
Abu je povredjen od tog cetvrtog kola.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

И док није био, играо је као да јесте...
Учинак у Беверену - ОЧАЈАН!
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Pu majku mu... ja jos gledam i nigde nisam iskopao da stoji neka povreda ili nesto...
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Nestrpljivost, los izbor, los menadzer, losa sreca, sve se poklopilo. Po meni izabrao je katastrofalan klub za njega, kada je bio u najboljim godinama. On je igrac kojeg je potrebno hraniti loptama, a zavrsio je u kukavnom Beverenu koji je imao srednji red nivoa nase druge lige.
I kod nas je imao dosta tih sitnih povreda, ali je imao tu srecu da Vojvodina ima dr Borka Vukosava. Ovde su ga unistile povrede, prosle sezone je ako se ne varam u tri navrata bio povredjen po mesec dana. Sada je unistio koleno. Zelim mu svu srecu i da se sto pre oporavi.

https://www.youtube.com/watch?v=SbdsIIv-z_k" onclick="window.open(this.href);return false; - ovako je srusio Genk prosle sezone.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Da sam na Lazinom mestu, sam bih otišao, posebno čitajući neke postove ovde na forumu... Čovek trpi konstantne uvrede a statistika čini mi se jasno pokazuje da je naš najbolji i najkorisniji igrač. Dao je 8 golova i asistirao bar za još 5, u više mečeva se žrtvovao za ekipu i uopšte pokazao izuzetan odnos prema klubu i obavezama, što se ne može reći za mnoge mlade vedete, koji jedva čekaju da strugnu preko granice. Sada kada nas napusti Enver a nadam se i Laza, postaće jasno koliko su nam značili. To znači da ćemo u prolećnom delu sezone biti ekipa nalik na OFK ili Rad, dakle sa 7-8 klinaca u timu i jedinim ciljem da ih što pre rasprodamo. Zato će se stalno pojavljivati novi poverioci pa ćemo stalno navodno biti nešto dužni itd.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Слажем се у потпуности. Но,овај форум је за то, да се млати празна слама :)
Мењају мишљење сваких пар дана... Треба лепо да им се да да обују копачке и на ВБ да му покажу како се игра јер очигледно је да знају боље од њега :dance2:
Лаза дрво,Лаза ово,Лаза оно... Срамота какве човек све епитете добија!
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Laza bi bio odličan da smo znali da ga iskoristimo, odnosno da je trener uticao na njegovu igru.Trebalo je samo da se sekundu ranije oslobađa lopte, odnosno da ne dribla 2-3 igrača ili pak zalama 2-3 puta istog.Početak i kraj priče.Sve ostalo je bilo OK.
No, nemojmo se zavaravati da Laza odlazi iz Voše zbog foruma(ša).Nasuprot njemu Enver je bio, možda, najomiljeniji igrač na forumu, kao i među navijačima na tribinama, pa će isto tako otići iz Voše.Razlozi su na drugoj strani.
I ja se, kao i Pedjans, plašim novih poverilaca i da ćemo stalno biti nešto dužni.Odlično bi bilo da grešim u svojim strepnjama i da me naredni događaji i vreme demantuju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Чекајте,Енвер одбио уговор? Иде дефинитивно?
Шта ако остане којим случајем? Хоћете неког похвалити за то? :)
Банат цео, црвено бео!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Ja hoću. Bila bi to sjajna vest i možda znak da su moja strahovanja bila neopravdana, što bih zaista najviše i voleo. Imaš neke informacije, ili...?
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Ма немам, само видим да Турија "осећа", па зато... Пошто знам да му се не свиђа гарнитура у клубу па чисто да питам само ко ће бити похваљен у том случају?
То би био одличан потез јер човек је вредан сваке паре, ратник на терену!
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

I ja hoću.I to prvi (ako me neko ne preduhitri).
EDIT
Nemam ja šta da volim ili ne volim bilo koju garnituru.Ja volim FK Vojvodinu i kroz tu prizmu posmatram stvari, kao i kroz učinjeno na terenu i oko njega.
Kada i vama mlađima prođe 25 godina u očekivanju i nadanju, a nasuprot toga doživljavate stalno posrtanje voljenog Kluba, imaćete mnogo oprezniji stav o obećanom.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

fraxmanutd wrote:Чекајте,Енвер одбио уговор? Иде дефинитивно?
Шта ако остане којим случајем? Хоћете неког похвалити за то? :)

Pohvaliću i tebe i Zoku i predstavnika navijača u upravi kada:

1. Se budu poštovale želje i mišljenja trenera kluba, koji je uz to sa Šaulom igračka legenda kluba i Kosana koji je vodio sjajnu omladinsku selekciju. Pre nego menadzerisanje priučenih menadzera koji pokušavaju da odrade neke svoje kombinacije protiv volje struke. Da li je Mićo Vranješ štrajkom i odvođenjem Melega zadužio klub i navijače? Stao je sada na stranu navijačke priče i šta, treba mu dozvoliti da njegova bude jača od kompletne struke, koliko treba da dovede svojih kombinacija da bi mu se zahvalili? Mladen Jovanić koji je oterao igračku legendu Sašu Todića, koji nije uspeo da dovede prvu želju struke Marka Gobeljića zbog toga što ne zna da pregovara i obavlja posao za koji je plaćen. Koliko on i sin treba da budu na platnom spisku kluba, da bi se njima zahvalili? Da li će biti još primera da struka traži Subića, a Vranješ dovodi Radovića? Ako sada navijači drže klub, zašto se ne prekine TRULI sistem gde menadzeri, operativci, sportski direktori dovode svoje prosečne igračke kombinacija, a struka snosi odgovornost. Želje struke Vasiljević OFK, Subić, Bubalo, Frajdej.

2. Kad u klubu i okolo njega više ne budu Klikovac, Vlaškalić, Raša Bebić

Za Zoku
Da li ima saradnje i prodaje igrača blizancima?
Da li postoji mogućnost da ostanemo bez igranja u Evropi?
Da li su pokrenuti postupci protiv bivših čelnika?
Da li je uprava zadovoljna radom Marića?
Da li je tačno da ste Alivodiću ponudili sramne uslove za ostanak?
Da li smatrate da ste ispunili obećanje transparentnost?
Da li je FKV otvoren za saradnju sa svima?

Da ili NE, diplomatsko-politički odgovori me na zanimaju. Ove odgovore mora da zna svaki navijač i simpatizer, bez da ide na Veternik i sluša ono što predsednik želi da priča a ne odgovore koji ga zanimaju.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9639
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

fraxmanutd wrote:Но,овај форум је за то, да се млати празна слама
Imas pravo na svoje misljenje,i ja sam verovatno medju prvima mislio isto tako,ali posle sam se uverio da moze svasta da se izrodi iz pisanja ovde.Ima ovaj forum mnogo vise snage nego sto mislis :) Mada,kao sto rekoh,i ja sam u vreme kada sam imao 55 poruka na forumu kao ti sada mislio da je sve ovo ovde pisanje uz vetar.
fraxmanutd wrote: Мењају мишљење сваких пар дана...
I ovde ima istine,ali delimicne. Zaista ima mnogo ljudi (cak i previse rekao bih) koji menjaju svoje stavove,ali nisu svi takvi. E sad,i te promene stavova su vecinom "opravdane",neko njihovom promenom menja pozicije,neko napokon "progleda" pa promeni stav,neciji stavovi uopste nisu bili dobri,pa je promena svakako dobrodosla,tako da.... promena stavova i nije neki hendikep ovog foruma. Cak evo,sta ja imam sto se drzim svojih stavova ko pijan plota? Jesam li vise vredan od ostalih forumasa? Naravno da nisam. Postujem promenu stavova,jer mi dosta kaze o svakom od nas. Mnogi su me ovde razocarali,jer sam mislio da je rec o kvalitetnim ljudim,ali isto tako mnogi su me i odusevili,bas promenom stava. Dakle,promenu stava ne smatram nikakvim minusom ovog foruma,cak naprotiv...
fraxmanutd wrote: Лаза дрво,Лаза ово,Лаза оно... Срамота какве човек све епитете добија!
Pogledaj intervju sa Lazom na forumu,pa ces PROMENITI MISLJENJE :cheers:
fraxmanutd wrote:Чекајте,Енвер одбио уговор? Иде дефинитивно?
Шта ако остане којим случајем? Хоћете неког похвалити за то? :)
Zasto bi mi trebali da hvalimo bilo koga iz uprave? Ljudi samo rade svoj posao. A i cak ni Mesija ne hvale posle prvog driblinga,nego kontinuitet druze,to se trazi.
Image
united
Posts: 43
Joined: Wed Mar 05, 2014 2:10 pm

Re: Transferi

Post by united »

Neki komentar na ovog napadaca , slobodan 1994 godiste

https://www.youtube.com/watch?v=yae875OA4Ik
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Mi i dalje se trudimo,"nudimo" igrace ali da li to uopste neko pogleda,cisto da se zamisli ako nista drugo!
Ja sam licno zvao Vranjesa i predlozio jednog klinca(spica),rekao da ce se javiti i ostalo je na tome....
Post Reply