Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Transferi

Post by FREAKS1994 »

То је твоја прича наравно, само да те подсетим на оно што је истина.
Подпредседник био Влаовић, а чланови УО који су били у то време и гласали за ту срамну одлуку Дамјанић, Шћепановић, Лалошевић. И како онда бивша управа? Па то је садашња управа.

И не видим ко те толико изнервирао, јел нешто није истина што сам написао до сада?
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post by KoKanidja »

Јеботе па на ништа ми ниси одговорио. Све јако битни "играчи" у Клубу у то време они које си сад набројао. БАШ СУ СЕ ПУНО ПИТАЛИ ТАДА СВИ ОНИ.
Лалошевић сад је само члан Скупштине. Шћепановић никад није био званично члан Управног Одбора. Присуствовао је једном, али не као члан, помагао је Клуб овако са стране. На том Управном Одбору му је речено од стране твог бркатог другара да он нема право гласа.

Значи овако - ти ово кажеш - питање на Управном Одбору је било - Хоћете да продамо Абубакара за 100 хиљада и да после будемо у минусу 300 хиљада јер нас сад Мишковић тужи на Стразбуру и добија случај?
Баш ћемо да погледамо записник са тог Управног Одбора пошто ти изгледа знаш боље од онога што је забележено. Значи због наношења штете Клубу ће да има основа за још једну кривичну пријаву оном ко је то потписао.

Причаш оно што су ти рекле оне дебилчине, срам те било, срам те било јеботе. Јебете се по том Розету, који сте ви ментоли и жвале, кога ти слушаш и са ким ти седиш, повраћа ми се мајке ми шта си направио од себе.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Transferi

Post by FREAKS1994 »

Сад је већ јасно да имаш озбиљан проблем.
Можда ће ти Влаовић објаснити како је било. Иначе истина да је Зока помогао клубу, рецимо исто као што је на пример и Вуковић дуги низ година у назад. Али какве то има везе са овим о чему смо писали?

Иначе ако се нису питали што су седели ту где јесу? Да би били климоглавци? Па они су верификовали сваку одлуку, било да је она добра или штетна за клуб. И како се онда нису питали?
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post by KoKanidja »

Не него ће теби да објасне Чабра и Рабрен док пијете капућино и једете шпагете, јер сам ја Влаовића видео 3 пута у животу, па ћу да верујем вама.
Како нема везе кад си рекао да је био члан Управног Одбора и тиме га опљувао, а то није истина. Како нема везе кад за Лалошевића говориш да је сад Управа, кад није?
Да поновим најбитније. СВЕ БИТНИ ЛИКОВИ ТАД У КЛУБУ.
ОБЈАСНИ НАМ СВИМА КАКО ЈЕ БИЛО ПРЕ НЕГО ШТО СКЕНИРАМ ЗАПИСНИК ОВДЕ.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Transferi

Post by FREAKS1994 »

Да ти олакшам, мислим да је 3.9.2013. датум тог УО.
Нисам имао намеру њега да опљујем јел он је ту најмање битан и против њега стварно немам ништа. Био је у Балшином управном одбору то није тајна, могуће да није имао право гласа јел га је Балша убацио касније после оне изборне скупштине па није био верификован. Уосталом како је био на УО ако није члан.

И опет ти понављам, да битни ликови јел су изгласавали све одлуке!
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post by KoKanidja »

Не треба да нам помажеш, наћићемо сами ту њихову изврсну одлуку.

Био је Шћепановић на УО јер је био позван да присуствује али не и да гласа. И тад је био једини пут.
Ниси имао намеру да га опљујеш, знам, случајно си га споменуо иако ниси био у праву, иако си то чуо од својих надређених пичака. Знам, ниси ти такав, ниси.

Значи Лалошевић, Дамјанић и Влаовић жестоко битни, баш много битнији од Балше, Кежмана, Рабрена, Павловића, Чабре, и осталих, не могу више ни да се сетим. Па ја јеботе нисам знао да они и постоје, нити њихова имена, као верујем и велика већина нас.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Transferi

Post by FREAKS1994 »

Пошто се опет правиш блесав и мешаш бабе и жабе, сада ћу полако да ти објасним. А ти обавезно провери јел било тако.

Сада ћу ти написати због чега је сазван тај УО 3.9.2013. Сазвао га је Кежман како би сменио Рабрена. Тог дана се налазе у Парку Балша, Кежман, Урош и Влаовић (не знам да ли је био још неко) и праве договор око тог састанка који треба да се одржи то вече. То да Зока није био у УО је прича за малу децу, да баш неко може тек тако да дође на УО. Звали су га Балша и Кежман јер им је требао да гласа.
Увече на УО Влаовић први напада Рабрена и то им је и била грешка јер баш тај Влаовић је неко ко није ништа дао клубу а узео је много. Касније се надовезују и остали где их Рабрен откачиње па је између осталог рекао и Зоки да нема право гласа јер га није скупштина верификовала. Иначе на Рабренову страну су стали Балатон и Ћировић. Када је Балша видео где све иде, прекинуо је састанак, Кежман се повлачи и после тог дана нико више није ушао у клуб од тих људи из тог УО. Једини који је редовно и даље долазио у клуб био је Балатон. Долазио је и Зока, да покупи неке папире да би се упознао са ситуацијом у клубу. То је време када је словио за кандидата за председника. Сећам се једном је баш наишао када смо кретали на неко гостовање где се поздравио са свим играчима. Значи стојим иза сваке речи а ти провери.

Значи не знам шта спомињеш Павловића, Чабру, што их спајаш са Кежманом... То само доказује колико у ствари слабо знаш.
Стојим сваком на располагању што се тиче састанка, а ово пишем већ годину дана пошто се толико лаже и измишља па нека каже ко шта има, јер ово играње глувих телефона и окретање чињеница не води ничему!

ЗАШТО, ЗАШТО, ЗАШТО???
Petrovic.B
Posts: 59
Joined: Mon Dec 05, 2005 4:11 pm

Re: Transferi

Post by Petrovic.B »

Ko na kraju dolazi na probu???
Tacno je da je Tijago igrao za iljadarku a u Javoru stranci i za manje. Napravite ozbiljne probe kontaktirajte vise menadzdra pokazite i dokazite da ste dostojni posla u Vojvodini.
Pronadjite Vosinog Tijaga ili Dijaru koji je dosao za 30 000 iz Bosne.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Transferi

Post by Jole »

Ko zna posao taj ce pravog igraca naci. Ko ne zna, njemu ostaju izgovori. Uvek bilo i bice. Najgore je to sto ce u slucaju lose odradjenog prelaznog roka stradati trener (pa makar bio i Murinjo) posle par losih rezultata, a odgovorni ce i dalje da se drze izgovora i da prezivljavaju muzeci klub i pored sve njihove ne strucnosti.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
limanfkv
Posts: 2833
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... Novom-Sadu" onclick="window.open(this.href);return false;
Zasada je izvesno da Vojvodina pregovara sa Ivanom Rogačem (22), defanzivnim veznim fudbalerom ukrajinskog premijerligaša Volina iz Lutska i da su očekivanja da momak koji može da nastupa i na poziciji štopera i koji je visok 191 centimetar, pristupi ekipi na fudbalskom centru "Vujadin Boškov".

Osim toga, Novosađani očekuju Amerikanca etiopskog porekla, Fuada Ibrahima, levokrilnog napadača i dva klasična centarfora, Brazilca Vitinja i Kamerunca, Džona Merija koji bi, međutim, trebalo da dođu na probu početkom priprema.

- Istina je, trojica fudbalera nam dolaze na probu 9. januara, što govori da će o njihovom eventualnom ostanku u našim redovima odlučiti stručni štab. Preporuke su veoma dobre, sva trojica su napadači i izvesno je da ćemo ih videti na delu, najpre na treninzima, ali i na prijateljskim utakmicama, s obzirom na to da će ekipa pre odlaska na nastavak priprema u Tursku odigrati dva revijalna meča. Posle toga, struka će dati konačan sud - zaključio je Mićo Vranješ, transfer koordinator Vojvodine.
Petrovic.B
Posts: 59
Joined: Mon Dec 05, 2005 4:11 pm

Re: Transferi

Post by Petrovic.B »

Na izlozbi receno da Vitinjo nece doci na probu?? Ko je ovde lud? Da li je tesko reci dolazi taj i taj?
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post by KoKanidja »

Дечко ти си изгледа оболео.
Прво и основно твоје јављање је јер су као продају Абубакара за ту цифру изгласали Влаовић, Шћепановић, Лалошевић и Дамјанић и говориш како су они сад чланови УО.
Онда ипак испада да Шћепановић није гласао, што сад и сам потврђујеш, али то си хтео да протуриш људима овде. И прошло би ти ал сад јебига.
Па онда ипак испада да Лалошевић сад није члан УО.
А на крају испада да је и Влаовић на тој седници напао Рабрена баш због те продаје Абубакара, и што Абу није једини добио плату пре Бурсе.

Јеботе ал си ти звизно. Докле ти идеш са небулозама, сад већ постајеш занимљив свима :mrgreen:

Онда знаш шта је најсмешније, прелазни рок траје до 31.8.
А ти ми говориш да је на седници 3.9 било гласање да ли се Абубакар продаје под тим условима :mrgreen:
На крају, јеботе хоћеш нам више рећи ко је то продао Абубакара под тим условима и ко је све узео паре од тога??? И ко је мајстор који је то смислио да од Абубакара будемо у минусу 300 сома еура. То је ипак оно кључно. То ипак не може свако такав мајстор да буде. А сви знамо да је бркати лопов са дозволом потписао ту пресуду.

Док смо живи нећете више ући у ФКВ. И сваким даном сам све сигурнији у то.
Можете само тако да лајете, скичите и плачете један другом на рамену у Розету. И спомињаћу те твоје плачипичке Чабру, Павловића и остале кад ја хоћу и пренеси им моје искрене поздраве од речи до речи, ако им нешто није јасно, увек можемо и уживо да попричамо да им објасним колке су пичке, жвале, лопови и лажови, плус и да им сломим кичму ако ми се буде хтело. Не знам шта питаш ЗАШТО, кунем ти се нисам прочитао али сам чуо за то неко саопштење али кога то више боли курац да чита???
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Petrovic.B
Posts: 59
Joined: Mon Dec 05, 2005 4:11 pm

Re: Transferi

Post by Petrovic.B »

Titovi blizanci privode transfer rok kraju, a u Vosi se ne zna ko dolazi na probu?
Sto bi rekao jedan mudar covek dugo ste cekali, pocnite :)
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Transferi

Post by FREAKS1994 »

Па да кренемо редом пошто изгледа треба део по део како би схватио, јер изгледа си веома слабо упознат са неким дешавањима и како је то све функционисало. Твоје једине информације су рекла-казала од људи којима одговара да се тако представи да би они били безгрешни у јавности.
Све је повезано једно са другим па ако причаш о Абубакару није то само та једна седница УО већ период од преко месец дана. То је оно што људи тешко схватају па отуда можда за неког ко није довољно упознат чудни датуми.
KoKanidja wrote:Дечко ти си изгледа оболео.
Прво и основно твоје јављање је јер су као продају Абубакара за ту цифру изгласали Влаовић, Шћепановић, Лалошевић и Дамјанић и говориш како су они сад чланови УО.
Онда ипак испада да Шћепановић није гласао, што сад и сам потврђујеш, али то си хтео да протуриш људима овде. И прошло би ти ал сад јебига.
Па онда ипак испада да Лалошевић сад није члан УО.
А на крају испада да је и Влаовић на тој седници напао Рабрена баш због те продаје Абубакара, и што Абу није једини добио плату пре Бурсе.
Влаовић, Дамјанић и Лалошевић гласали. Шћепановић дошао да гласа па онемогућен. Шта ти ту није јасно?
Лалошевић је био члан тог УО, сада је члан ваше нелегалне скупштине, значи део је вашег тима, да ти буде простије. Говориш сада како је он тренутно само члан скупштине, није управа, па нисам ни ја никада био управа, па ме убацујеш у неке приче. Углавном мислим да се разумемо само окрећеш овде како ти одговара.
KoKanidja wrote:Јеботе ал си ти звизно. Докле ти идеш са небулозама, сад већ постајеш занимљив свима :mrgreen:

Онда знаш шта је најсмешније, прелазни рок траје до 31.8.
А ти ми говориш да је на седници 3.9 било гласање да ли се Абубакар продаје под тим условима :mrgreen:
На крају, јеботе хоћеш нам више рећи ко је то продао Абубакара под тим условима и ко је све узео паре од тога??? И ко је мајстор који је то смислио да од Абубакара будемо у минусу 300 сома еура. То је ипак оно кључно. То ипак не може свако такав мајстор да буде. А сви знамо да је бркати лопов са дозволом потписао ту пресуду.
Тешко је неком ко је слабо упознат писати шта се све дешавало у то време у клубу да би то схватио на најбољи начин. Каква је била ситуација у клубу са две струје најбољи пример је баш тај где је од одласка играча до састанка прошло скоро месец дана.
Тај датум 3.9.2013. је најбољи доказ колико ништа не знаш. Да, тада је било гласање и одржан тај УО.
Абубакар је отишао директно из Бурсе преко Истанбула у Белгију дан после утакмице 9.8.2013. Са њим у пратњи је заједно отишао Кежман. Шта се тамо дешавало вероватно нико не зна сем њих.
Лалошевић је на том управном одбору предложио да се награде Кежман и Урош за добро одрађен прелазни рок :mrgreen:
Иначе није тешко погодити ко је потписао, јер је он био једини потписник, али оно што је главно питање је са чијом дозволом је потписао и ко се уградио у тај трансфер.
Ако се сећаш тог периода, Кежман је напао Рабрена преко медија како је платио навијаче да рашире пароле против њега на оној утакмици. То ти је најбољи доказ какав је био однос између њих. Касније је тај исти Кежман напао и навијаче да су га уцењивали и тражили 50000 евра. Ваљда ти то доста говори ко је био на којој страни, наравно ако хоћеш да гледаш реалним очима.
Занимљив детаљ из тог периода је да су сви, али баш сви, штитили Балшу, и једна и друга страна. По мени он је и главни кривац за ситуацију у клубу у том периоду јер није био дорастао функције на којој се тада налазио.
KoKanidja wrote:Док смо живи нећете више ући у ФКВ. И сваким даном сам све сигурнији у то.
Можете само тако да лајете, скичите и плачете један другом на рамену у Розету. И спомињаћу те твоје плачипичке Чабру, Павловића и остале кад ја хоћу и пренеси им моје искрене поздраве од речи до речи, ако им нешто није јасно, увек можемо и уживо да попричамо да им објасним колке су пичке, жвале, лопови и лажови, плус и да им сломим кичму ако ми се буде хтело. Не знам шта питаш ЗАШТО, кунем ти се нисам прочитао али сам чуо за то неко саопштење али кога то више боли курац да чита???
Одакле ти то да неко уопште има намеру да се враћа у клуб? Ја колико знам нико нема намеру да се враћа, само људи неће да дозволе да се измишљају лажи и убирају ловорике за нешто што нисте ви урадили већ они. Најбоље да ипак прочиташ то саопштење па сам себи одговори на та питања, па онда можемо да видимо шта од тога није истина.

И за крај да не останем недоречен. За ових 6 месеци сте успели својом неспособноћшу да урушите све оно добро што је било у клубу. Легло вам је скоро 4 милиона евра, по вашем извештају о затеченом стању у клубу дуг је био око 5 милиона :arrow:

http://www.fkvojvodina.rs/wp-content/up ... estaj1.pdf

Колики је сада дуг? Јел још већи него што је био?
Најбоље муљање сте показали у случају Сергејовог трансфера где вам је "нестало" пола суме и код оне форе са "мамином наградом".


И за крај да ме још боље разумеш. Ово ћу ти рећи најискреније, заиста не сумњам у добре намере људи који се цимају око клуба а из редова навијача су. Већину тих људи знам и нема разлога да сумњам у њих. Али окупили сте око клуба озбиљне преваранте и људе који су се цео живот мотали око клуба, који су имали јако пуно користи од клуба, који су урушавали клуб зарад својих интереса... То вам замерам, јер ако сте се борили за неку здраву причу, као што кажете, онда за одређене људе свакако да није смело да буде места ни близу клуба а да не причам око њиховог ангажовања у самом клубу. Уосталом време ће бити најбољи судија, а за ових 6 месеци се већ доста тога дало видети.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Kokanidja, bez uvrede, ali ja ne znam da si ti menadzer sa licencom Fife, da posedujes menadzersku agenciju( jedino ako nije to agencija za transfere koju nova uprava hoce da otvori) i da ste radili neke ozbiljne transfere. Fudbalski krugovi sirom zemlje su puni podsmeha za ljude koji vode transfere u Vojvodini. Ti ovde navodis fudbalere iz Svedske i Finske, mislim da u istoriji fudbala Srbije igraci iz tih zemalja nisu igrali u Srbiji. Takodje sam ubedjen da ih nisi uzivo gledao, ali i da sadasnji sportski direktori nisu u stanju i nemaju sposobnosti ni toliko da se iscimaju. Klub vode samouki amateri i posluju na amaterskom nivou. Nije lepo sto tvrdis da se za hiljadu evra ne moze naci dobar stranac, Javor i Sloboda su pokazali da moze. Mislim da i ovi stranci sto dolaze su macke u dzaku, sopstveni menadzer ih nije uzivo gledao. Sportski direktori ne rade nista, a i ono sto rade je protiv volje struke. Zgadilo mi se sve u i oko kluba.
Post Reply