Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8831
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:Kolumbijac ima 18-19 godina. Maric rece da zeli stranca koji pravi razliku. Ako ovaj jedva punoletni klinac pravi razliku, sta ce tek onda raditi kad jos malo stasa. Iskreno se nadam da valja...
Ovakvi nam trebaju, mladi, jeftini, neafirmisani, mozes ih dovoditi na kilo zive vage pa ako ubodes jednog pravog od njih 10 opet si dobar i zaradio si.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

gospodinFKV wrote:
laki wrote:Jebes mi mater bolji je bio Yaw od njega!
Antvi je gospodin bio. Ulazio u igru kao dzoker, davao golove. Kad se setim onog glupavog promasaja Abua na 2:0 za cigane u rupi, i natrcava Antvi i zakucava je u gol. Posle je promasio nemoguce na 2:2, ali mu je oprosteno, jer je doneo ogromnu promenu na terenu. Ipak, najsladje je bilo protiv smRada na Karadjordju :greenbutt:
izvini, ali govori samo u jednii, nikada mu ono necu oprostiti... :frown:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

budababa wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... video-sneg

Stesao se čovek, šest i po kila izgubio. Sve sam više ubeđen da će ovaj deran pokidati na proleće i da dobijamo novog Abua. Daj Bože da NE grešim.
Grešiš!

Ovaj će biti bolji od Abua :D

Igra odlično i levom i desnom, glavom, brz je i jak. Mi igramo drugačiji fudbal u poredjenju sa onim što smo igrali u Abuovo vreme. Slobodno cu reci igramo ofanzivniji, Kosanov fudbal!

Drugo, nema nasih menadzera u celoj prici, da malom pune glavu kojekakvim glupostima!
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Transferi

Post by Baltazar »

Ovakvi igrači su prava stvar. Oni dolaze isključivo zbog interesa Voše. Imaju izuzetan motiv. To se i na Meriju vidi. Čevek ima sjajan šut iz kolena. Osećaj za loptu. Nije halav. Jak kao bik. Sa njim, Makarićem i Rogačem ćemo fizički i u skoku biti jači. Takođe i na poziciji desnog beka. Neznam zašto Đimi kuka.Šta bi on hteo? Nadam se da Ali neće potpisati za nas. Mislim da nam nemotivisan igrač ne treba, pa makar to bio i Ali. Ali hvala na svemu, sve najbolje!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Turija
Posts: 10663
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

churguzijanac wrote:
budababa wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... video-sneg

Stesao se čovek, šest i po kila izgubio. Sve sam više ubeđen da će ovaj deran pokidati na proleće i da dobijamo novog Abua. Daj Bože da NE grešim.
Grešiš!

Ovaj će biti bolji od Abua :D

Igra odlično i levom i desnom, glavom, brz je i jak. Mi igramo drugačiji fudbal u poredjenju sa onim što smo igrali u Abuovo vreme. Slobodno cu reci igramo ofanzivniji, Kosanov fudbal!

Drugo, nema nasih menadzera u celoj prici, da malom pune glavu kojekakvim glupostima!
I meni se čini da je Meri tehnički mnogo jači od Abua.Mislim da će se super uklopiti sa dečacima iz FCVB.Samo da Marić ne kenja sa nekom svojom ,,morskom" filozofijom fudbala (a i ličnim i grupnim interesima).
PS
Sa Baltazarom se slažem sve što je napisao, kao i za Alivodića.Mali Asani čeka kao zapeta puška.Ako već njegovom ćaletu nismo dali pravu šansu u Voši (a pogrešili smo), treba bar deranu vratiti dug.Alivodiću sve najbolje u karijeri i životu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Imam neki los osecaj da ce Dzimi na sve nacine pokusati da eskivira Marija.Zato cim se ukaze neka prilika treba da zagrmimo i da trazimo da ga stavi u tim.Prvo skandiranje pa ako nas ignorise onda prozivanje :whistler:
Image
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Sasa1969 wrote:Imam neki los osecaj da ce Dzimi na sve nacine pokusati da eskivira Marija.Zato cim se ukaze neka prilika treba da zagrmimo i da trazimo da ga stavi u tim.Prvo skandiranje pa ako nas ignorise onda prozivanje :whistler:
Imam neki čudan osećaj da Dzimi treba da leti što pre iz kluba zajdeno sa Jovanićima, Jocom Pejčićem, Vranješom, Vavanom i ekipom.
ПУШТАМ КИШУ!
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Sve pare što imam stavljam na opkladu da vam trener Merija neće upste stavljati u prvu postavu, i da će čak i kao rezervu da ga drži stalno na klupi. Nešto slično Nikolić sa Fofanom. Svi su oni Bata Djorina škola, stranci su za njih zli neprijatelji

Samo me brine jedna stvar, a to je da sedi na klupi 3-4 utakmice, oladi totalno, i onda trener mu da šansu 10 minuta pred kraj utakmice, i on znajući već da ga trener ne gotivi preplašen i sa velikim teretom na sebi, ništa ne uradi. I onda tako dve šanse i proglase ga "promašajem"... tako to rade sa strancima u mnogim našim klubovima...
User avatar
ernesto
Posts: 1206
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

LJudi ali mi nemao taj luksuz da dajemo Mariju sansu na kasikicu,nemamo klasicne spiceve,mislim da ce dosta vremena provoditi u igri(dok se ne vidi da li je dobar ili ne)!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Marić neće dozvoliti Palasiosu da odigra pripremnu utakmicu, a došao je iz neke akademije fudbala.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Milan
Posts: 4144
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Jedan od forumasa mi rece da nije uspeo da nadje niti jedan podatak o njemu na netu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Transferi

Post by PanonskiFantom »

I ja sam tražio ali ništa.. Treba svima dati šansu. Toliko bar možemo učiniti, pa ako se pokažu sesti za sto. Problem je što to treba da se radi mnogo ranije a ne ovako zbrda zdola (ili kako se već piše..)
Vise nista nije isto!
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Kaze Maric da je Gruzijac polozio test i da se nada da ce igrati za nas,e sad zapalo mi je nesto za oko Kolumbijac nije igrao a uz to Maric je dao 2 dana slobodno igracima. Pa kad ce testirati decka? Imao jedan trening i to je to. Ako je tako nije to fer prema njemu ako je vec tu treba mu dati sansu
User avatar
Turija
Posts: 10663
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

srkins wrote: Pa kad ce testirati decka? Imao jedan trening i to je to. Ako je tako nije to fer prema njemu ako je vec tu treba mu dati sansu
Barem kućno vaspitanje tako nalaže.Ako si zvao gosta u svoju kuću, ne možeš zaključati vrata i ostaviti ti ga na sokaku :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

Mali Srđa Bečelić, osvajač prve od dve Šampionske titule omladinaca, jedna od najvećih grešaka naše struke... :roll:
Kada je otišao u Crnu Goru, odn. kada sa njim nije potpisan profesionalni ugovor - mislio sam da se radi o greški. Isto mislim i za Sekulića iz te generacije...

Lično bih voleo da sevne takav transfer - da nas se svima "zavrti u glavi" :evil:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Post Reply