Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1429
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.mozzartsport.com/vesti/vojvo ... gen/107254" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

salefkv wrote:
Forza Voša wrote:
ultra komsa wrote:Juce sam video Lazu oletvanog kao zver u izlasku. Eto nama naseg povratnika:)
Video sam i ja juce Poletanovica na keju kako se isteze pred trcanje al nazalost nema ni promila sanse da se on vrati.
Nema trenutno, ali posto mi je komsija rekao je da ce se oko tridesete sigurno vratiti u Vojvodinu, inace je veoma strastven navijac Vose, u sobi mu je preko celog zida stajao nas voljeni grb :)
Kad cujem ovako nesto napalim se kao malo dete! Uvek sam gotivio Mareta zbog zalaganja, a sad ga gotiivim jos 1ox vise. Valjda nisam normalan, ne znam...
Image
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Nisam protiv dovodjenja starijih iskusnijih igraca, ali Mrdakovic je propao nigde ne igra, ne vidim uopste bilo kakvu poentu njegovog dovodjenja. Bilo bi dobro kad bi za Nastica uzeli neke pare dok jos mozemo vreme je da on ode.
Samo se nadam da ovaj rok nece biti nekih novih Kokija da dovedemo igraca on ne odigra ni minut...
ZIME89
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3800
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ovi iz FC Kobenhavn su slepi ako hoće Nastića. Bilo bi sjajno da ga uvalimo...
Apropo priče o iskusnim igračima... pa nećemo mi dovesti nekog ko je još u punoj snazi jer takvi koštaju. Postoji samo dilema neiskusni klinci-poluraspali matorci. Pošto smo videli kako nam ide sa dečurlijom, ja sam za Mrdakovića. I povređen biće boljii od Stojanovića i Ćurka zajedno.
Io odio Belgrado
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Ja sam na manageru uzimao i 3 miliona e za Nastica :). Treba ga uvaliti i samo uzeti sto vise para. Od Curka ocekujem ove sezone da pocne da daje golove, a mislim da je od Stojanovica svako od nas na forumu bolji :).
ZIME89
User avatar
Djisa
Posts: 1200
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Red Marquis wrote:Ovi iz FC Kobenhavn su slepi ako hoće Nastića. Bilo bi sjajno da ga uvalimo...
Apropo priče o iskusnim igračima... pa nećemo mi dovesti nekog ko je još u punoj snazi jer takvi koštaju. Postoji samo dilema neiskusni klinci-poluraspali matorci. Pošto smo videli kako nam ide sa dečurlijom, ja sam za Mrdakovića. I povređen biće boljii od Stojanovića i Ćurka zajedno.
Kao da sam ja pisao!!!
Pa da se ne ljubimo!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Jebeš ga ovaj Mrdaković promenio više klubova nego neko čarapa za to vreme. Ne nadam se nečemu preteranom, verujem da će i kod nas ostati jednu polu sezonu, ako potpiše, i ode dalje da uzima pare.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Nastić je jedan od igrača koji je puno obećavao na početku i onda je naglo počeo da stagnira i kiksa. Moje skromno mišljenje je da se radi o dobrom igraču. Ali i za njega i klub bi bilo najbolje da ode. 300-400.000 bi moglo da se inkasira za njega. Za Mrdakovića, nemam neko posebno mišljenje... Više bih voleo Merija da vidim na špicu pa kud puklo...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Potpisao Mrdakovic!
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Re: Transferi

Post by ZmagoNS »

Dejan wrote:Potpisao Mrdakovic!
Taj izgleda nije potpisao samo za onog ko mu nije tutnuo olovku u ruku! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

ZmagoNS wrote:
Dejan wrote:Potpisao Mrdakovic!
Taj izgleda nije potpisao samo za onog ko mu nije tutnuo olovku u ruku! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Blizanci ranijih sezona nisu uspeli da mu tutnu olovku...
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Casual 1989 »

Sta znam, meni ovaj prelazni period deluje sasvim ok za sad.

Vratili se Djuka i Laza sa pozajmice, pojacali se u napadu sa 2 igraca, doveli Palocevica u vezi, ako nas usere da dovedemo Jevtovica iz Pazara to je pun pogodak. Dovesti jos 1 u odbrani i jednog krilnog u vezi plus oporavljeni Meri i Puskaric i ako uspemo da zadrzimo Ivanica imacemo sasvim solidan tim !
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Bice golova!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Koliko trenutno imamo igraca na platnom spisku? Koliko trenutno ima zaposlenih u klubu? Koliko FK Vojvodina trenutno ima osoba kojima daje mesecne plate?

MISLIM DA KADA BI NEKO IZNEO TACAN PODATAK I ODGOVORIO NA MOJA PITANJA, SLOGIRALI BISMO SE SVI ZAJEDNO I DOZIVELI KOLEKTIVNI MOZDANI UDAR!
Image
student
Posts: 86
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Transferi

Post by student »

laki wrote:Koliko trenutno imamo igraca na platnom spisku? Koliko trenutno ima zaposlenih u klubu? Koliko FK Vojvodina trenutno ima osoba kojima daje mesecne plate?

MISLIM DA KADA BI NEKO IZNEO TACAN PODATAK I ODGOVORIO NA MOJA PITANJA, SLOGIRALI BISMO SE SVI ZAJEDNO I DOZIVELI KOLEKTIVNI MOZDANI UDAR!
I ja bih to jako voleo da znam. Koliko mi mesecno zaista trosimo na plate za igrace,za trenere i za upravu +koliki su nam ostali troskovi i koliki je dug ,i ako Zoka ipet kaze 3,5m moze slobodno da ide,mi smo prodali x igraca a dug nam isti. Na koliko je potpisao Mrdakovic? Ajde da vidim tu transparentnost ?
Post Reply