Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post od Dejan »

Moze samo izmena da bude Stamenicu...
Korisnikov avatar
Maminho
Postovi: 66
Pridružio se: Pet Jul 24, 2015 1:11 am
Lokacija: Zapad

Re: Transferi

Post od Maminho »

Ja bi pokusao dovesti Vladu Avramova. :) Citao sam skoro da je SLOBODAN, i da ceka ponude iz Italije, ako nigde ne potpise dovesti ga da zavrsi ovde karijeru, sigurniji mi je od Zakule iako i on ima 36 godina. Samo mi nisu jasni jel planiraju Perica da stave medju stative u skorije vreme. Zakulu ne treba menjati sad dok traje Kvalifikacija za Ligu Evrope kontam da bi bilo kobno po nas, al treba nesto menjati krajem Avgusta. :!:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Definitivno, trenutno, Žakula je No1.Mislim da mu je čak i forma u uzlaznoj putanji, da je svestan iskazanih nedostataka, ozbiljno radio na njihovm otklanjanju.Kontinuitet branjenja mu daje volju i sigurnost.
Međutim, mislim da moramo koristiti svaku priliku da pravovremeno osposobimo alternative na svakoj poziciji, tako i golmanskoj.Nikad se ne zna kad će neko morati da uskoči u tim ili zablista.
Zato moramo biti uvek spremni za bilo koju okolnost, lošu i dobru.Moramo imati 20ak igrača koji mogu u svako doba da zauzmu mesto u ekipi, pogotovo ako budemo igrali na više frontova.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Turija napisao:Zato moramo biti uvek spremni za bilo koju okolnost, lošu i dobru.Moramo imati 20ak igrača koji mogu u svako doba da zauzmu mesto u ekipi, pogotovo ako budemo igrali na više frontova.
Bravo, tacno tako! I upravo je ovo to na cemu je Dzimi prosle godine pao na ispitu. Forsirao je 13 igraca do iznemoglosti, i onda kad je na kraju moralo da dodje da zamora, pada forme, povreda, kartona nije imao niko ko je spreman da uskoci.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

NIko da pohvali odluku uprave i Dundjerskog za stopiranje svih transfera,narocito odlazaka zarad mira u ekipi.Svaka cast.
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Transferi

Post od Baltazar »

Kanda smo se malo zeznuli sa prelaznim rokom i transferima: Stanisavljević, Mrdaković, Ožegović, Maksimović, Lakičević su prava pojačanja. Pohvala za upravu, direltore, menađere ili koga već. Od ove godine liga je duga i važan faktor će biti klupa, koju prošle godine nismo imali. Očekujem još i recimo i Radovića, Paločevića Perića da pokažu kvalitet prvotimca.
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Mijat je po svemu sudeći dogovorio četvorogodišnju saradnju sa Ajntrahtom. Promocija se očekuje u narednim danima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
srbobran
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Jun 25, 2015 9:48 am

Re: Transferi

Post od srbobran »

Rabba napisao:Mijat je po svemu sudeći dogovorio četvorogodišnju saradnju sa Ajntrahtom. Promocija se očekuje u narednim danima.
Kod transfera Mijata u Ajntraht se izgleda pojavio mali "problem", jer je on izgleda ranije prodat AEL-u sa Kipra (investicionom fondu), pa izgleda igrao kod nas samo na pozajmici. Pa se sad navodno rešava ta zavrzlama.

..............................

Nego hteo sam da pitam. U ovom prelaznom roku nas je pojačao Milan Pavkov iz ČSK iz Čelareva, gde je u prošloj sezoni bio najbolji strelac Srpske lige, grupa Vojvodina. E sad, na sajtu UEFA, Milan Pavkov je registrovan za kvalifikacione utakmice Evropa lige, ali stoji da je defanzivac. (?) Da li neko može da kaže nešto više o ovom igraču, njegovom statusu u klubu. Video sam da je igrao na pripremama (čini mi se kao napadač), ali bez postignutih pogodaka.
Mare
Postovi: 1030
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 11:06 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Mare »

srbobran napisao:
Rabba napisao:Mijat je po svemu sudeći dogovorio četvorogodišnju saradnju sa Ajntrahtom. Promocija se očekuje u narednim danima.
Kod transfera Mijata u Ajntraht se izgleda pojavio mali "problem", jer je on izgleda ranije prodat AEL-u sa Kipra (investicionom fondu), pa izgleda igrao kod nas samo na pozajmici. Pa se sad navodno rešava ta zavrzlama.

..............................

Nego hteo sam da pitam. U ovom prelaznom roku nas je pojačao Milan Pavkov iz ČSK iz Čelareva, gde je u prošloj sezoni bio najbolji strelac Srpske lige, grupa Vojvodina. E sad, na sajtu UEFA, Milan Pavkov je registrovan za kvalifikacione utakmice Evropa lige, ali stoji da je defanzivac. (?) Da li neko može da kaže nešto više o ovom igraču, njegovom statusu u klubu. Video sam da je igrao na pripremama (čini mi se kao napadač), ali bez postignutih pogodaka.
Definitivno napadač, ali više od toga ne znam. To bi značilo da mi imamo u navali Mrdakovića, Ožegovića, Merija, Kordića, Ćurka i tog Pavkova.
srbobran
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Jun 25, 2015 9:48 am

Re: Transferi

Post od srbobran »

Šaleta Kordić je prešao u Sutjesku iz Nikšića.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

srbobran napisao:Šaleta Kordić je prešao u Sutjesku iz Nikšića.
Ne piše da li je u pitanju pozajmica, ili smo ga pustili da ode tamo...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Box
Postovi: 291
Pridružio se: Pon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post od Box »

srbobran napisao:Šaleta Kordić je prešao u Sutjesku iz Nikšića.
Nije mi logicno nikako. Pustili smo Saletu a ostavili Pavkova?
Saleta ima sta da pokaze dok Pavkova kada sam gledao nisam nista posebno uocio. Ovo ima smisla jedino ako su obojica pusteni a Meri se vraca u narednih mesec dana takmicarskom ritmu.
kapri
Postovi: 101
Pridružio se: Uto Apr 06, 2010 6:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od kapri »

Pored Mrdakovića i Ožegovića teško da će biti mesta u timu i za Merija, pa je i po samog Kordića bolje da se kali negde nego da sedi na klupi.
Korisnikov avatar
angua
Postovi: 244
Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 12:07 pm
Lokacija: negde u kosmosu

Re: Transferi

Post od angua »

Ni meni nema neke logike. OK tu su Mrdaković i Ožegović, ali Mrdaković je povredjen, Meri se oporavlja, koga imamo sem Ožegovića trenutno? Tek kad i Meri i Mrdaković budu potpuno oporavljeni, ovako nešto ima logike.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Zar nije pre neki dan receno da nece nijedan igrac biti pusten sve dok smo u igri za Evropu? :shock:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Odgovori