Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1429
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

trelos gia fcv wrote:
srkins wrote:Prelazni rok u Turskoj jos danas traje :deal:
HAHAHAHAH, zamišljam situaciju kako Mirko sada odlazi u Fener ili Galatu, i onda expresno na pozajmicu u SEKTU :mrgreen:
Nema stajanja!

ALI MIŠEVI SEKTAŠI - evo vam Qrac :!:
Ja sam zbog Burse napisao...ali ko zna sta recimo Mozzart smisli :D
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

Image
Nadam se da je to to :cheers:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
srkins
Posts: 1429
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Rabba wrote:
srkins wrote:Prelazni rok u Turskoj jos danas traje :deal:
U Izraelu još 7 dana, a u Portugalu još 21. Ima još gde da se prodaju igrači...

EDIT: Zatvoren je u Turskoj sinoć, koliko mi se čini. To kaže i ovaj link:

http://www.epfl-europeanleagues.com/lea ... window.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=165913" onclick="window.open(this.href);return false; po ovima jos danas. A i vidim na mozzartu da Galata ide na pregovore u Englesku za nekog igraca
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Transferi

Post by kej »

Upis iz maja 2012.
vosa do groba wrote:
kej wrote:Zvezda je izgubila u Kragujevcu(po rečima ljudi kraj kojih sam sedeo na Veterniku), tako da je titula već sad izvesna.
Prvi put sam danas gledao naše omladince- pokidali su Partizan u svim segmentima. Mogla je pasti i petarda. Ne znam imena igrača, ali igrač sa brojem 10(to je verovatno Ivanić) je radio šta je hteo!
Jeste,broj 10 je Ivanic :D
Tako da ne znam što se uzbuđujete, pa Ćomi se sprda s grobarima od kad zna za sebe. :D
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://www.fifatms.com/en/Football-Data ... r-windows/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovo bi trebao da bude kompletan spisak. Rumuni, Portugalci, Česi, Slovaci i Izraelci od evropskih liga su još neko vreme aktivni.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

http://www.mozzartsport.com/vesti/poter ... bru/114480" onclick="window.open(this.href);return false;

„Vojvodina je prihvatila naše uslove, ali nisu uspeli da stupe u kontakt s igračem“, rekao predsednik crno-belih Zoran Popović

Ako je ovo istina cim se sop otvori idem po dres sa zna se cijim prezimenom! :dance2:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

playmaker wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/poter ... bru/114480

„Vojvodina je prihvatila naše uslove, ali nisu uspeli da stupe u kontakt s igračem“, rekao predsednik crno-belih Zoran Popović

Ako je ovo istina cim se sop otvori idem po dres sa zna se cijim prezimenom! :dance2:
Još jednom svaka čast upravi :oops: :oops: :oops: .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Transferi

Post by Владика »

playmaker wrote:„Vojvodina je prihvatila naše uslove, ali nisu uspeli da stupe u kontakt s igračem“, rekao predsednik crno-belih Zoran Popović
Стварно релевантан и ретко искрен извор. Ово ми звучи као она стара, "питај мог брата лажова"! :D
Ово је почетак освете и бушења, јасно је да су НЕ Ћомијево схватили лично, сада ћемо тек да видимо на шта су све спремни партизановци.
User avatar
Bianco Rosso
Posts: 23
Joined: Fri Aug 30, 2013 11:21 am
Location: Западно од пруге

Re: Transferi

Post by Bianco Rosso »

Кад је већ неко споменуо друштвене мреже, могао би неко активнији да направи групу на фејсу посвећену Ћомију. Колико сам видео, за сада таква група не постоји, док су неки гробарски испрдци већ направили групу под називом Мирко Иванић фк партизан. Канда ће им група бити кратког даха. :dance2:
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: Transferi

Post by Sima Strahota »

Ako je odluka stvarno bila samo njegova, mali je pokazao da je pre svega velik čovek.

Ako se ne varam, on je ugovor sa nama potpisao 2012. ili 2013. godine kao neafirmisan igrač i (tada) materijal za pozajmice, i čisto sumnjam da mu je ugovor sa nama finansijski jak. U takvim okolnostima, odbiti 30.000e mesečno pa makar i od najcrnjeg djavola, a nemati u tom momentu rezervnu varijantu, i to sve sa 22 godine starosti, traži m*da.

Kapa dole dečko.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Opet ponavaljam da ovo moramo iskorsititi, ono što je u našoj moći i što se može brzo odraditi, jeste naslovna strana ovog sajta, twitter nalog, naši face nalozi sve da bude u znaku Ivanićevog odbijanja blizanaca. Nek krene sa ovog sajta, nek admini odluče kako će ta poruka, priča, reč, slika bilo šta izgledati i da krenemo svi da je širimo. Evo ovde je već bilo par predloga.

Ovo je velika pobeda, ovo je takav šamar svima od jednog dečka sa svojin nepunih 22 godine i moralna lekcija, pokazao je da nije sve u novcu. Ovo što je on odbio ja ne znam da li bi iko. Pazite 30K EUR mesečno!!! Dečko ti si legenda, nema dalje.
User avatar
Salvador
Posts: 1066
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Bravo za Ćomija, ali moram da kažem da je meni potpuno normalno da dete Vojvodine odbije klub koji je u čitavoj istoriji radio protiv nas.
Nije sve u parama, a pritom ja ne vidim da se on odrekao para, već samo odložio transfer za neko vreme i to najverovatnije u neki bolji klub i za više para.
ultra komsa
Posts: 403
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Koliko se razocaras u sve i onda ti ovo veliko NE vrati nadu!
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Dodjite na stadion, igra Comi.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... u-Partizan" onclick="window.open(this.href);return false;

"Ako se ne varam, a ne varam se, sa gospodinom Šćepanovićem sam se poslednji put čuo pre mesec dana. Tada smo u Novi Sad poslali ponudu za Ivanića tešku 600.000 evra, odbili su je... Na tome zameram Šćepanoviću, jer znam da bi Mirko Ivanić u Crvenoj zvezdi imao sve preduslove da napreduje i postane vrhunski igrač“. :pegla: :pegla:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Post Reply