Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Rabba wrote:Jes da je otisao, ali da ga ispratimo, Asceric u drugoj japanskoj ligi.
Jeste i da smo ga pljuvali,ali mislim da je ostvario solidan ucinak za vreme provedeno na terenu.Bilo je tu i golova i asistencija i lepih pasova i sto je mnogo bitno,sve to u veoma vaznim momentima po rezultatski uspeh kluba...
Image
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Crveno-belo usijanje! Zvezda zvala Vojvodinu – dajte nam Melega!
http://www.mozzartsport.com/vesti/crven ... ega/155607" onclick="window.open(this.href);return false;

BG šljamovi su baš rešili da nas očerupaju...
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ajde neka prodaju jednog u bg šljam pa mogu polako da se pakuju zajedno sa njima ,kad jedan Radnički iz Niša kaže jasno i glasno nije na prodaju i ćao a što mi nebi mogli ? Ako hoće preko granice ok ali da igraju za bg šljam nikako !!!!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Karlsson wrote:Crveno-belo usijanje! Zvezda zvala Vojvodinu – dajte nam Melega!
http://www.mozzartsport.com/vesti/crven ... ega/155607" onclick="window.open(this.href);return false;

BG šljamovi su baš rešili da nas očerupaju...
Ovu informaciju sam imao pre otprilike 2 nedelje, da se zvezda interesuje za njega ali i to da nema nista od toga. Kod nas ima sigurno mesto u timu, odigrace do kraja sezone, pa bi opet negde u inostranstvo... Videcemo kako ce se odvijati situacija, ali kao sto vec neko rece, dok ne vidim, ne verujem.
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Prethodna uprava je govorila da nikoga neće prodati blizancima. Sada vlada haos u Klubu. Ne zna se ni ko pije, ni ko plaća.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/zvezda/43442/st ... bestecenja" onclick="window.open(this.href);return false;

Kao sto rekoh - prethodna uprava je namerno povukla taj potez. Ostavili su igrace bez plata za slucaj da ona svinjarija ne prodje. Sad mogu da nas ocerupaju.

Cudno mi je sto se niko iz kluba nije oglasio povodom ovakvih pisanja, makar da budu u trendu i kazu kako je ovo nasledjen problem :greenbutt: Takodje, kakav je stav nove uprave po pitanju prodaje igraca ovim azdajama? Pitam, posto je to sad kao prava slaninarska prica, a siguran sam da ovde ima i upucenijih ljudi u sve sta se desava.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Naravno da će zvijezda i partizan pokušati da odvuku odavde sve što im se sviđa, ništa tu nema neuobičajeno. Sada znaju da smo u problemu, pa se kao lešinari motaju oko kluba. Treba pokušati istrajati, jer ne možemo dobiti uslove od njih ni približne kao od inostranih klubova. Ne treba očekivati neke tektonske poremećaje što se ekipe tiče do posle Božića. Tako da ove sedmice bi trebalo još sve da bude koliko toliko mirno. Posle toga ćemo videti. Planića ne doživljavam kao našeg, tako da mi neće nešto teško pasti njegov prelazak. Njemu ide na obraz, ako pređe tamo, ona besramna priča kako je hteo posle onog famoznog 2:0 - 2:6 da se povuče iz fudbala.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Јој да им неко из управе овако лепо каже... :greenbutt:

https://www.youtube.com/watch?v=Fxzs4JD4NoQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Iz Voše o transferima u "večite": Nije bilo poziva

http://mondo.rs/a970460/Sport/Fudbal/De ... izanu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Pazi ti taj naslov- " zvezda zvala Vojvodinu- DAJTE nam Melega". Kao da je Vojvodina neka samoposluga. Ti portali su jednako odvratni kao i blizanci. Ono sto nam ide na ruku je to da oni nista finansijski bolje ne stoje od nas i sto ne mogu te igrace da isplate bez nekih dugovanja zato bi igraci posto-poto preko grane.
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Svasta tu moze da se desi dok nam je i dalje glavni Vranjes. Zar je tesko reci ne zelimo da pojacavamo rivale i tacka. Kome istekne ugovor moze da radi sta hoce, na svoju obraz neka rade. Ostali neka ne pomisljaju o odlasku u blizance. I zavrsena prica.

Pa ne uzimaju oni nama igrace zato sto im trebaju jet i bez njih mogu da zatvore sve sto im treba, vec zato sto zele da nas oslabe da ne moraju da strepe sta bi bilo kad bi bilo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Stexman wrote:Pa ne uzimaju oni nama igrace zato sto im trebaju jet i bez njih mogu da zatvore sve sto im treba, vec zato sto zele da nas oslabe da ne moraju da strepe sta bi bilo kad bi bilo.
Tacno. Ali ima i druga strana medalje, a to je ucinak u Evropi. Vec par sezona jedino jos mi izbacimo nekog, ostali nasi predstavnici se brukaju - ako i udju u treci krug kvalifikacija za LE to je zato sto su ispali iz kvalifikacija za LS. Tu se zapravo vidi kako ko radi i pravi raspored snaga. Plasim se da je i tome dosao kraj, da se veliki drzavni projekat pogura i na tom polju, ne sa ciljem ulaska u grupnu fazu (to je misaona imenica za ceo srpski fudbal) nego da ni tu Vojvodina slucajno ne remeti ideju o dva kosmicka velikana...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Sasa1969
Posts: 619
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Todic se vratio na mesto glavnog trenera golmana.Konacno jedna dobra vest.
Nadam se da ce na prolece braniti najbolji golman kojeg imamo(necu ga imenovati svi znamo ko je to)
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

NS info wrote:- Moja želja je da do kraja sezone ostanem u Vojvodini i da pokušamo da "uzmemo" neki trofej - kaže Meleg. - Smatram da je na temu prelaska u Zvezdu trenutno nerealno pričati, jer naš najtrofejniji klub ima mnogo dobrih igrača. Ako ipak dođe do toga, na meni je da sačekam epilog razgovora na relaciji dva kluba, tako da ćemo videti šta će se i kako sve dešavati.
NS info wrote:- Namera mi je da idem "preko" jer želim da se pred kraj karijere vratim u Vojvodinu - kaže Paločević. - Znam da me u Partizanu vide u kombinaciji za tim u napadu, pa je naredni potez dogovor dva kluba a konačna odluka je ipak moja. Prija interes, što je potvrda dobrog prethodnog rada i igara, ali, klub u kojem igram je za mene najveći. Zadovoljan sam u Vojvodini, volim Novi Sad, navijače poštujem i klub koji me hrani najviše na svetu volim.
http://www.novisadinfo.info/2017/01/pre ... avamo.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Naša deca, bla bla bla
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://www.fkvojvodina.rs/2017/01/vosa- ... li-ugovor/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply