Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Karlsson napisao:Nije više 7.5 miliona dug. Plaćeno je oko 1.5 miliona za skidanje blokade, a i sam Bajatović je rekao da je sada dug oko 6.
Meni stvarno postaje teško da čitam ovakve stvari... Izvini, prijatelju, zaista nemam ništa protiv tebe, ali kojom logikom misliš da je SKINUTO 1.5 milion duga? Magično se pojavilo u klubu? Pa kako se majku mu nije magično pojavilo svih 7.5 miliona... Opet, kako sam pročitao i razumeo, blokada je skinuta iz razloga što su oni kojima dugujemo pristali na odlaganje isplate duga. Znači dogovorili smo sa njima termin i dinamiku isplate. Ja bih rekao da tu nije plaćeno gotovo ništa. Ili samo delić kako bi uverili poverioce da ćemo ih isplatiti do kraja. Još jedna stvar, tek ova revizorska kuća kad izađe sa cifrom, mogu da formiram dodatno mišljenje. 7.5 je ono što je poslednje iole logično prezentovano.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Rekao je Bajatović da je dug 6 miliona. Ne znam u čemu je problem.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Rekao je i Vuković da je dug prepolovljen, a evo ja se lomim kome više da verujem... Nemoj verovati svemu što dolazi iz usta glavonja. Uglavnom, tj. po pravilu je istina sasvim, nažalost, drugačija.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Karlsson napisao:Rekao je Bajatović da je dug 6 miliona. Ne znam u čemu je problem.
Ako je Bajatovic rekao... :mrgreen:

Posle raznoraznih revizorskih kuca i njihovih ''izvestaja'', nisam siguran ni da cu ovoj poverovati, ali ajde, sansu cemo joj dati. Do tada, treba sa zestokom rezervom uzeti sve sta Bajatovic govori, jer ne bi bio prvi, a verovatno nece biti ni poslednji, koji se frlja sa ciframa i dugom kluba kako njemu odgovara.

Sto se obestecenja od pola miliona tice, dosta vode ce jos proteci podno tvrdjave dok mi ne budemo u situaciji da nekom platimo i 100.000, a ne pola miliona. :cheers:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

gospodinFKV napisao:
Karlsson napisao:Rekao je Bajatović da je dug 6 miliona. Ne znam u čemu je problem.
Ako je Bajatovic rekao... :mrgreen:

Posle raznoraznih revizorskih kuca i njihovih ''izvestaja'', nisam siguran ni da cu ovoj poverovati, ali ajde, sansu cemo joj dati. Do tada, treba sa zestokom rezervom uzeti sve sta Bajatovic govori, jer ne bi bio prvi, a verovatno nece biti ni poslednji, koji se frlja sa ciframa i dugom kluba kako njemu odgovara.

Sto se obestecenja od pola miliona tice, dosta vode ce jos proteci podno tvrdjave dok mi ne budemo u situaciji da nekom platimo i 100.000, a ne pola miliona. :cheers:
Amin :cheers:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ŠoneVoša
Postovi: 123
Pridružio se: Sre Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post od ŠoneVoša »

Dnevna doza bute

Kojašević iz Voše u Čuku!
http://www.butasport.rs/fudbal/butaspor ... se-u-cuku/" onclick="window.open(this.href);return false;

Voša odbila ponudu Šerifa!
http://www.butasport.rs/fudbal/vosa-odb ... du-serifa/" onclick="window.open(this.href);return false;

Darko Zorić u Vojvodini?
http://www.butasport.rs/fudbal/darko-zoric-u-vojvodini/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

ŠoneVoša napisao:Dnevna doza bute

Kojašević iz Voše u Čuku!
http://www.butasport.rs/fudbal/butaspor ... se-u-cuku/" onclick="window.open(this.href);return false;

Voša odbila ponudu Šerifa!
http://www.butasport.rs/fudbal/vosa-odb ... du-serifa/" onclick="window.open(this.href);return false;

Darko Zorić u Vojvodini?
http://www.butasport.rs/fudbal/darko-zoric-u-vojvodini/" onclick="window.open(this.href);return false;
Бутаспорт је дефинитивно највернији пратилац ФКВ форума.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Душан napisao:Бутаспорт је дефинитивно највернији пратилац ФКВ форума.
I obrnuto, nazalost.

In other news:
Jovanca za Dnevnik napisao:Kontakti s ljudima iz Partizana postoje, razgovarali smo, ali ništa konkretno se nismo dogovorili. Još uvek nisam odlučio hoću li potpisati novi ugovor s Vojvodinom ili ću promeniti sredinu, a sve će biti poznato u naredna dva-tri dana. Pregovori sa zainteresovanim klubovima su u toku, među njima su i Novosađani i postoji šansa da ostanem na “Karađorđu”. Imam nekoliko ozbiljnijih priča s pojedinim stranim ekipama, koje bi za mene mogle da budu veoma dobre. Ipak, ne bih se bavio za sada imenima tih klubova. Ponavljam, sve će biti poznato uskoro.
Sto se mene tice, mozes slobodno da ides. Je*ao te onaj ko ti dade traku, a ako ostanes, iskreno se nadam da ce ekspresno sici s tvoje ruke, jer je nisi dostojan i pored silnih ''velicina'' koje su je nosile.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post od N13 »

Predlog za upravu... Dovedite Hachima Mastoura iz Milana na pozajmnicu. Decko ima talenta da bude najbolji igrac sveta, samo nikako da se pronadje u seniorskom fudbalu... Vec godinama visi na raznim pozajmnicama, a slabo igra (poslednja pozajmnica Zwolle).
Ako moze da se napravi neki dogovor kao sto je bilo sa Delacom, pozajmnica, a maticni klub daje platu, svima bi odgovaralo, Milanu jer ce otici u klub gde ce moci da se afirmise, igracu jer nece sedeti na klupi i nama jer bi nam legao kao budali samar... A i marketinski bi bio pun pogodak, jer igrac takvog tipa puni tribine.

Ko ne zna o kome je rec:
[video]https://youtube.com/watch?v=wIjTdUR9O70[/video]
[video]https://youtube.com/watch?v=BWkvySPHu1s[/video]
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Transferi

Post od Samo Voša ! »

Imam ozbiljan deja vu oko svega ovoga. Nekako sve naše uprave u januaru/junu pred prelazne rokove/Evropu kreću istu pesmu. Puni smo optimizma i kreću izjave: napadamo Evropu, uključujemo se u borbu za prvo mesto, stižu pojačanja, naša deca su prioritet, stvaramo tim za budućnost, nema više menadžerskih ugovora, vraćamo dug itd..
Sve je to lepo ali šta nam se onda dešava. Na zimu nam odu par igrača (priča ide da ih nismo mogli zadržati ili koji će nam takvih ima kol'ko oš na našim livadama) ako ne odu na zimu onda na leto kada izduvamo Evropu, plus što pored startera oteramo i još neke igrače čisto da ne bude dosadno, što da ne i trenera pa ipak smo mi "čuvari tradicije", onda dovedemo 10ak kojekakvih gulanfera i opet stani pani!

To tako ne može !
Ili da što pre prodamo ceo tim, odnosno šta se može prodati za što veće pare, izvučemo 6, 7 miliona evra i konačno vratimo taj famozni dug, ubacimo omladince i ono što nam je ostalo i onda pravimo tim za budućnost sa našom decom, bez tereta dugova sa čistim računima.
Druga opcija po meni je da nikoga ne prodajemo do leta 2019. Da sponzori i ostala svita 'dreše kesu i izguraju taj period (Bajat je rekao da će "on" i ostali sponzori omogućiti 1.5 milion evra za normalno funkcionisanje kluba na godišnjem nivou) da uđemo u tu LE i onda da počnemo konačno da zarađujemo od te Evrope i da prodamo par igrača al opet neće to biti za 500k, milion evra nego za tri, pet miliona i tako vratimo drugove i stavimo tačku na tu priču.

Ovako se vrtimo u mestu. Niti vraćamo dugove, niti pravimo tim, nego malo prodajemo malo obećavamo malo vraćamo dug na kraju kada dođe nova uprava vidi se da ništa nije urađeno i opet u krug.
Ja stvarno ne znam šta će na sve to ako se obistinji da kaže/uradi Stolica, čoveku su toliko naobećavali svega i napričali bajke da imam osećaj da on zbog malo jače kiše može da ode iz kluba a kamoli zbog drugih stvari. Podsetiću na izjavu da se niko neće mešati trenuru u posao i koga će da stavi u prvi tim, pa da li je iko u Voši doživeo to, budimo realni!? Ako je verovati kuloarskim pričama, voleo bih da grešim ali opet imamo raspianje igrača kao i ranije. Kapiten u Partizan, Kojašević skup za "održavanje" ponude za onog ovog, a mi kao ne damo ! O tome koliko mi zaista možemo nekoga da zadržimo neću ni trošiti vreme, a ni o tome koliko su igrači privrženi klubu, čast izuzecima na prste ih nabrojati. Što se tiče Rockova i Veselinovića mislim da je to samo mazanje očiju nas napaćene šake fanatika koja je ostala, a da na leto idu obojica bez dileme.
Opet kažem voleo bih da grešim i da ova uprava neće raditi kao i predhodne, vreme će pokazati.

*Da li se samo meni zgadila izjava Bajata o onom svetom trojstvu sa pomenutima ?! Mislim da ma koliko je on duduk za fudbal to mu ne mogu oprostiti. Trebali su mu reći da ako nema šta pametno da kaže da ne baljezga u prazno ! :pegla:

Izvinjavam se mojim slaninarima na dužem nestručnom tekstu, nekako sam morao da podelim moje mišljenje sa vama. :cheers:
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Ko pregovara sa bilo kojim kancerom a i dalje je clan Vose i to Kapiten takav po meni vise nama ne treba neka ide daleka mu kuca nek se ljubi sa istim takim bivsim nasim kapitenom a druga stvar ne produzavanje ugovora Kojasevicu je po meni velika greska po meni je on imao najkoknstantnije igre u nasoj ekipi ove polusezone i kada mu nije islo borio se stalno evo primer kakav je i gol dao partizanu covek se polomio dao gol i posle radovanja izasao napolje jes da je vec mator ali falice nam . A po meni ni Abu nije dobrodosao mada sve su to lupetanja pre bi vratio Ozega nego njega .
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Jovancic je slobodan igrac , dakle istekao mu je ugovor.Naravno moze potpisati sa bilo kime.Zaboravite emocije u fudbalu, posebno sto on nije ponikao u Vujadinu.Njemu hvala sto je svaku utakmicu odigrao muski i sa srcem .Mnogi nasi nisu ni upola pretrcali kao on.Ne vidim sto ne moze da pregovara sa Partizanom.On je u godinama kad treba da resi egzistenciju, a Partizan bolje i redovnije placa nego mi.I vi bi svi zbog porodice presli na bolje placenije mesto pa da je i u Beogradu
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5818 ... -do-zvezda" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko bolje poznaje situaciju u vezi Micina, ne bi bilo lose da stavi komentar teksta, gde Micin pokazuje simpatiju prema Vosi i neki (virtuelni?) grobarcic sto ga pozdravlja u komentaru. Mozda to vise nije bitno, ali svakom Slaninaru jeste, da zna sta je istina. U svakom slucaju, napravljena je velika greska u vezi mladog Micina.
Steta je velika, kao i za ostale Vosine klince odvedene u Bg klubove.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Jednog od spominjanih pojačanja možemo da precrtamo. Marko Tomić, zadnji vezni Radničkog iz Niša, koji je bio dovođen u ovom prelaznom roku u vezu sa nama, je potpisao za Žalgiris.
Poslednja izmena od Rabba u Čet Jan 04, 2018 7:30 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Turija napisao:http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5818 ... -do-zvezda
Ko bolje poznaje situaciju u vezi Micina, ne bi bilo lose da stavi komentar teksta, gde Micin pokazuje simpatiju prema Vosi i neki (virtuelni?) grobarcic sto ga pozdravlja u komentaru. Mozda to vise nije bitno, ali svakom Slaninaru jeste, da zna sta je istina. U svakom slucaju, napravljena je velika greska u vezi mladog Micina.
Steta je velika, kao i za ostale Vosine klince odvedene u Bg klubove.
Apsolutno tu nema dalje price, da Viskol nije mogao placati stipendije, to mi nikako ne ide.
Odgovori