Aleksandar Kocić

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Aleksandar Kocić

Post by Voja »

Mozda ce neko da pita da li Koca zasluzuje status legende,ali i ako ne zasluzuje,morate imati razumevanja prema meni,jer jednostavno,slab sam na tog coveka,iako me malo razocarao u zadnjem intervjuu koji je danas izasao u Sportu u kome kaze da je oduvek navijac zvezde,ali nema veze."Valter Zenga" je ime i slavu stekao u Vosi i ja ga dozivljavam kao naseg.Ovim topicom zelim da mu se zahvalim za godine provedene u Vosi i za sve odbrane ali i gegove :lol: koje nam je podario iz svog repertoara.Prepustam rec vama,ostalim forumasima,voleo bih da napisete bilo sta o Koci,i sto se vec zna ili nesto o cemu se malo zna,a ja cu pokusati ovaj topic da uredim na svoj nacin,i mislim da ce mi i Djumi i njegovi smajliji pozavideti. :wink:
p.s.nadam se,da ce i sam Koca nekada svratiti ovde,pogotovo na to mislim kada pogledam ovu sliku: 8)

Image
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Jedan od ranijih intervjua sa Kocom:

Image

Jucernjasnji intervju ("SPORT"):

Image
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Za mene Kocić ne može biti nikad Vošina legenda.Onaj grb što mu se vidi spolja, na dresu, nije mu na toj strani i iznutra.
Kocić je za mene bio samo golman koji je mogao da brani u Voši, ali...Sećam se i prvog njegovog nastupa, kada je zbog gluposti isključen, samo je imao sreće da ga to ne košta puno.Jedna dobra polusezona u Empoliju, dok ga nisu pročitali, posrtanje u zvezdi , isforsirana reprezentacija i tu je kraj...
Bio je pomalo nespretan, ali ga je vadila visina i Fortuna.Meni nije zračio znanjem i sigurnošču.Ništa više nije prikazivao od plejade solidnih Vošinih golmana poput Jovanića, Ćurka, Stakića, Ćirića. Žilića itd..
A, ako, uopšte, danas posećuje neke forume, biće da su oni Vošinih boja, ali sa malo više štrafti.
Dakle, moje NE za Kocića, Kocaru, Zengu ili već, kako hoćete iz milošte.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Za mene Kocić ne može biti nikad Vošina legenda.Onaj grb što mu se vidi spolja, na dresu, nije mu na toj strani i iznutra.
Kocić je za mene bio samo golman koji je mogao da brani u Voši, ali...Sećam se i prvog njegovog nastupa, kada je zbog gluposti isključen, samo je imao sreće da ga to ne košta puno.Jedna dobra polusezona u Empoliju, dok ga nisu pročitali, posrtanje u zvezdi , isforsirana reprezentacija i tu je kraj...
Bio je pomalo nespretan, ali ga je vadila visina i Fortuna.Meni nije zračio znanjem i sigurnošču.Ništa više nije prikazivao od plejade solidnih Vošinih golmana poput Jovanića, Ćurka, Stakića, Ćirića. Žilića itd..
A, ako, uopšte, danas posećuje neke forume, biće da su oni Vošinih boja, ali sa malo više štrafti.
Dakle, moje NE za Kocića, Kocaru, Zengu ili već, kako hoćete iz milošte.
Voja wrote:ali i ako ne zasluzuje,morate imati razumevanja prema meni,jer jednostavno,slab sam na tog coveka
Image

:lol: :wink:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Evo i jedno pitanje za tebe Turija,kad vidim da drugi nemaju nikakav stav,povodom ovog topica: Sta mislis,da li je Kocic posteno odradio posao u Vosi,tj. da li se uvek trudio,zalagao,davao sve od sebe i (na terenu) jasno pokazivao pripadnost klubu?

Image
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Evo i jedno pitanje za tebe Turija,kad vidim da drugi nemaju nikakav stav,povodom ovog topica: Sta mislis,da li je Kocic posteno odradio posao u Vosi,tj. da li se uvek trudio,zalagao,davao sve od sebe i (na terenu) jasno pokazivao pripadnost klubu?
Odgovor je bez dileme: DA.
Kocić je igrač čije će ime navijači i Klub pamtiti po dobrim igrama. Međutim, za Vošinu legendu kriterijumi su vrlo visoki i mnogo kompleksniji.Bar, ja tako to smatram.Isto mislim i za sve funkcije Direktora.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija,u ovom topicu pojam legende nema toliku vaznost kao u topicima u kojima smo mi navijaci zajednicki dodeljivali taj status nekom od igraca.

Kada kazem,Koca legenda,mislim to na neki poseban nacin,a uostalom ne mogu ja sam proglasavati nekog od igraca legendom kluba,nije to ni odlika ovog foruma.Znas i sam kako se to ovde cini.Nego ovako,kao sto ti rece,Kocara je ponekad bio i trapav :lol: pa i to ga izmedju ostalog cini jednom od legendi Vose,.... zakomplikovao sam,ali se nadam da i ti i ostali razumete sta zelim reci.

Image
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Vojo, treba da si prezadovoljan.Kad se otvori tema Legende Kocić ima najviše postova, a bogami i slika.Ali tako je to.Prave legende na kraju završe u tišini.
Da Podbara ne spomenu Tozu, Milovanova.... ni ime im se ne bi našlo u ovoj rubrici , a postova nula.Međutim, jedina njihova satisfakcija bi bila da je izbor: BEZ PRIMEDBI.
Pošto se Koca slikao pored računara, nadam se da će biti drugo zvanično lice iz Kluba (Djumi, zauvek ostaje prvi) koje će se javiti na Forum.A, eto, otvorena mu je šansa da bude prvi u rubrici Legende.Baš, deluje vrlo izazovno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, treba da si prezadovoljan.Kad se otvori tema Legende Kocić ima najviše postova, a bogami i slika.Ali tako je to.Prave legende na kraju završe u tišini.
Da Podbara ne spomenu Tozu, Milovanova.... ni ime im se ne bi našlo u ovoj rubrici , a postova nula.Međutim, jedina njihova satisfakcija bi bila da je izbor: BEZ PRIMEDBI.
Pošto se Koca slikao pored računara, nadam se da će biti drugo zvanično lice iz Kluba (Djumi, zauvek ostaje prvi) koje će se javiti na Forum.A, eto, otvorena mu je šansa da bude prvi u rubrici Legende.Baš, deluje vrlo izazovno.
Nazalost Turija,mi navijaci uvek kukamo kako se LEGENDE ne postuju od strane kluba,a nikako da shvatimo da smo i sami takvi,jer evo... forum je ovde,treba samo malo volje,ali kao sto si primetio... :( Sve je delovalo obecavajuce,cak su se i neki intervjui najavljivali,ali da li situacija u klubu u zadnjih nekoliko godina ili ko zna sta,sprecili su ostale forumase da se potrude malo oko uredjivanja ovog dela foruma.Ja sam inace (vec sam pisao o tome) poceo navijati za Vosu kada je Koca bio oslonac tima,i u to vreme sam eto skupljao njegove slike iz novina (mladost-ludost :lol: ) pa sam pomislio da je ovaj topic idealna prilika da sve to podelim sa vama.

Eh,kad se setim ovog tandema:

Image
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image
Kako vam se svidjao ovaj dres? :lol:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image
Image
Post Reply