3. kolo: Bezanija-Vojvodina

Locked
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

3. kolo: Bezanija-Vojvodina

Post by Владика »

Trenutno stanje na listi je-
--------------------------------------------------
1. mesto Jozef Kizito sa četiri boda
2. mesto Bošković sa dva boda
3. mesto Tadić i Pekarić sa jednim bodom!
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

3 boda Kizito
2 boda ------
1 bod ------
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
Turija
Posts: 10748
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Glasam skoro bez ikakvog žara i komentara, više da ,,odradim,, posao:
1.Kizito
2.Stošić
3.Pekarić
Za ono malo vremena što je proveo na terenu, Opsenica nije ostavio loš utisak i zaslužuje da se njegovo ime spomene.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9803
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Nazalost,mislim da niko nije zasluzio bodove.Kizito me razocarao,jer je stajao u mestu i non-stop cim bi dobio loptu vracao je unazad.Jedino kada se potrudio da potrci za jednom (vec izgubljenom) loptom i stigao je,pa centrirao,pokazao je koliko gubimo njegovom ne agresivnoscu,jer je taj njegov centarsut bio i sansa za Boskovica (koji mu razocarao).Jedino koga bih mogao pohvaliti je Kahriman,jer covek je kao na strelistu na svakom mecu.Do sada nikada nisam komentarisao igru i ucinak Dobrica,jer koliko sam primecivao on je jedan od igraca koji je prosle sezone najlakse dolazio do vasih bodova u ovom topicu (pa nisam hteo da vam se zameram),ali taj covek jednostavno nema ni 1% kvaliteta od onog sto renome FK Vojvodina zahteva.I moje je misljenje da je on jedan jako bitan faktor koji utice na lose igre Vose,jer je jako mekan i tanak igrac,i strasno se iznerviram dok ga gledam u dresu Vose.Tu gubimo sve bitke,na njegovoj pozicij.

Nazalost,sem Kahrimanu,nikome ne mogu dati nijednu prelaznu ocenu... pogotovo kad se setim Kizine gluposti,kada mu je oprosten drugi zuti tj. crveni karton.
Neverovatno je da nasa mladost ne moze da se nosi sa Goranom Milosevicem,Vanicem... SRAMOTA!!!! Razvlacili su nas po terenu kao.... ustvari,sta se ja nerviram... ajd zdravo!!!
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

1.kizito
2.kacar
3.opsenica(igrao kratko ali je i to bilo dovoljno da se vidi da zasluzuje da bude starter)
User avatar
Turija
Posts: 10748
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Do sada nikada nisam komentarisao igru i ucinak Dobrica,jer koliko sam primecivao on je jedan od igraca koji je prosle sezone najlakse dolazio do vasih bodova u ovom topicu (pa nisam hteo da vam se zameram),ali taj covek jednostavno nema ni 1% kvaliteta od onog sto renome FK Vojvodina zahteva.I moje je misljenje da je on jedan jako bitan faktor koji utice na lose igre Vose,jer je jako mekan i tanak igrac,i strasno se iznerviram dok ga gledam u dresu Vose.Tu gubimo sve bitke,na njegovoj pozicij.

.... ustvari,sta se ja nerviram... ajd zdravo!!!
Dobrić, već od proleća ne igra dobro i vidiš i sam da se nije ovde baš puno pojavljivalo njegovo ime.Kada se i pojavilo bilo je to u nedostatku boljih, kao što sada Kizinto (o)lako skuplja bodove.
Sve više, ovaj momak liči na onog Dobrića kojeg smo pozajmljivali nižerazrednim klubovima.Ako se ne trgne, ista ga sudbina uskoro čeka.
Mnogo veći je problem što svi naši igrači, što god imaju duži staž u Voši, sve su gori.Pogledaj razvoj Kačara, Vukobratovića, Pekarića, pa i Stošića,Krivulja na dole.Da ne pominjem Pavlovića, Vukelju, Jovanovića, Lazarevića...ne vidim kraja spisku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

I šta? Ja sad kao treba nekome da dam bodove. Ne znam zašto Nastić i dalje igra desnog beka?

1. Nastić
2. Pekarić
3. Stošić
You'll never walk alone!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Ne znam šta da kažem pored ove igre gde naši igrači ne dolaze do izražaja i ne pokazuju nikakvu igru. Ne bih želeo da delim ocene po principu "ovaj igrač mi se sviđa", tako da ću izbeći glasanje.
" Dečko je pun zmajova! "
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Boskovic....3
Milutinovic..2
Nastic........1
Nisu nista posebno odigrali, al su se bar borili....
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

1.Kizito
2.Pekaric
3.Kahriman
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Duke wrote:I šta? Ja sad kao treba nekome da dam bodove. Ne znam zašto Nastić i dalje igra desnog beka?

Zato što od jednog odličnog polušpica Vujovića neko želi da napravi igrača koji bi popunio staru Nastićevu poziciju.

1. Pekarić
2. Nastić
3. Kačar

Mala odstupanja, da sam se odlučio za neke druge igrače, mislim da ne bih pogrešio.
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Vojo,ne vidim stvarno što ti toliko smeta Dobrić.Istina je da sada nije ni bleda senka onog igrača iz prethodne sezone, ali verujem da će se vratiti , jer nam pravi Dobrić jako fali.Nekako mi izgleda da uzrok njegove loše igre leži negde van terena.
Mene iz utakmice u utakmicu sve više nervira Bošković.Pa juče je došao negde iz mamine,a na svakoj utakmici izigrava Ronaldinja.Imam utisak da su od njega bolji i Ubiparip,i Čović, i Buač, i Despotović.Pa čak i ako nisu, radije ću gledati naše klince kako se bore i daju sve od sebe, pa makar i ispali iz lige, nego tamo nekog šumara koga mrzi da potrči.Možda ovo izgleda kao preuranjena kritika,nadam se da jeste...
Bodovi:
1.Kahriman
2.Kačar
3.Nastić
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Post by Palic Crew »

3 boda: Kiza
2 boda: Stosic
1 bod: Opsenica - pod za podrsku
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

3 boda - Nastić
2 boda- Pekarić
1 bod Kahriman
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

1. mesto Jozef Kizito sa pet bodova
2, mesto Nastić sa tri boda
2. mesto Bošković i Pekarić sa dva boda
3. mesto Tadić sa jednim bodom
Locked