Gojko Kačar

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Djumi,na koje trenere mislis?I na koju skolu mislis.Jel na ovu nasu Djorinu ili na neku drugu.Pozdrav
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:Djumi,na koje trenere mislis?I na koju skolu mislis.Jel na ovu nasu Djorinu ili na neku drugu.Pozdrav
Kad kazem Nasa skola onda iskljucivo mislim na Vosinu.Kacar je u podmladku igrao Libera i to je za njegov razvoj imalo veoma pozitivan uticaj.U pocetku sam mislio da se to radilo planski ali kad je poceo da igra za prvi tim onda su pocele prozivke kako on nije vezni igrac.Cak je i pozivan od strane Djukica u mladu reprezentaciju kao stoper.Da zlo bude vece i sam On je na Red Firmovom forumu izjavio da misli da mu to mesto najvise odgovara.
Ali ovi Nemci su stvarno "glupavi" pa to ne vide !
Prijatelju uvek kad kazem NASA mislim na VOJVODINU.Pozdrav
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Nismo se razumeli.Ja sam razumeo da je neko u toj Djorinoj skoli komentarisao Kacara,a posto nemam bas neko lepo misljenje o njoj zainteresovalo me je,koji je to ,,naucnik".Pozdrav
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

E moj Prijatelju "naucnika" je mnogo u nasem fudbalu :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Pa zar onako trapavo i nerazumljivo oficijelni spiker da objavi pristustvo Gojka Kačara na današnjoj utakmici protiv Hajduka u Novom Sadu :oops: :?:
Pola ljudi nije skontalo o čemu se radi (pa ni ja), već kad je čulo Kačar, pomislilo je da je on možda tu sa nama, dok su zbunjeni mlako aplaudirali.
A jooj, kad ćemo savladati azbuku :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Danas sam imao vrlo zanimljive dijaloge u jednoj beogradskoj kladionici. Posto tu u mom bloku cesto dolazim sa drustvom na pice i da se igramo slot aparatima :lol: ,izmedju ostalih tu rade i mnogo dobre ribice kao hostese i za kompom...
I sad u petak gledamo hertu i vidim gojka kako se ljubi i bacim komentar da "Danas ljubi igraca borusije,a u nedelju dolazi da gleda vosu sa hajdukom,jer je on veliki navijac nas"...i neki budza dok ja to pricam momcima i jednoj cici dobacuje "ako bude on,zvezdas ,u nedelju bude bodrio tamo neku vojvodinu ja te castim pice i veceru..." i tu se mi bukvalno pokoskamo ,verbalno naravno, sta znaju bg glupsoni,i sl... ali eto.. sudbina je danas htela da i ja i ista ekipa danas popodne posle pica odemo u kladzu ,gledamo vosa-hajduk i na tv se pojavljuje gojko sa drugom kako gleda tekmu... sta mislite,ko za pola sata ide u lep restoran sa prijateljima? :lol: :lol: :lol:
GOJKO CARE!
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

slavko085 wrote:Danas sam imao vrlo zanimljive dijaloge u jednoj beogradskoj kladionici. Posto tu u mom bloku cesto dolazim sa drustvom na pice i da se igramo slot aparatima :lol: ,izmedju ostalih tu rade i mnogo dobre ribice kao hostese i za kompom...
I sad u petak gledamo hertu i vidim gojka kako se ljubi i bacim komentar da "Danas ljubi igraca borusije,a u nedelju dolazi da gleda vosu sa hajdukom,jer je on veliki navijac nas"...i neki budza dok ja to pricam momcima i jednoj cici dobacuje "ako bude on,zvezdas ,u nedelju bude bodrio tamo neku vojvodinu ja te castim pice i veceru..." i tu se mi bukvalno pokoskamo ,verbalno naravno, sta znaju bg glupsoni,i sl... ali eto.. sudbina je danas htela da i ja i ista ekipa danas popodne posle pica odemo u kladzu ,gledamo vosa-hajduk i na tv se pojavljuje gojko sa drugom kako gleda tekmu... sta mislite,ko za pola sata ide u lep restoran sa prijateljima? :lol: :lol: :lol:
GOJKO CARE!
Iskreno da ti kazem,cudi me da je jedan takav zvezdas odrzao dato obecanje,ali svaka ti cast!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

I PRIJATNO :D
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Ispunio,nego sta isli u moj omiljeni u bloku,ja i nas 4-oro ,zajedino sa njim,malo se napili,bilo je lepo,ali se nismo doticali fudbalskih tema. Posto sam se zblizio sa likom,planiram da ga odvedem do ns-a jednom prilikom na neke nase,vojvodjanske specijalitete! Sve u svemu,crnogorska nacionalna kuhinja se pokazala kao pravo resenje a ovaj restorancic je bas simpatican,drzi ga nas takodje poznanik cg-orac,inace batin poznanik! Tako da... Naval'te...cak smo se i slikali. :lol: :lol: :lol:

Totti,ne treba da te cudi,znamo se sa slot aparata,a kockarska poznanstva su najcvrsca,znas ono -ja tebi cuvam aparat,ti meni... :lol:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Nasao 8) Hvala posaljiocu 8) 8)
Image

Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Kacar pozvan za mladu reprezentaciju :!: :oops:
Kod nas u Srbiji to izgleda ovako>Ako igras standardno u Nemackoj (Kacar,Krstajic,Pantelic) neces igrati za Nacionalni tim.
U ovoj zemlji stvarno treba uvesti porez na gluposti.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Zar nije potrebniji trenutno mladoj reprezentaciji?!Oni se bore za plasman na Evropsko prvenstvo dok seniori igraju prijateljske.
Hocu da kazem da mislim da je ok ako Djukic racuna na njega,ali je sad potrebniji mladima...u suprotnom-sramota...
Napred Voso!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

mihailov wrote:Zar nije potrebniji trenutno mladoj reprezentaciji?!Oni se bore za plasman na Evropsko prvenstvo dok seniori igraju prijateljske.
Hocu da kazem da mislim da je ok ako Djukic racuna na njega,ali je sad potrebniji mladima...u suprotnom-sramota...
Da je taj rezon zastupljen ne bi bilo problema ali onda bi i Sulejmani igrao za mlade :!:
mihailov ipak moramo uvesti porez na njihove gluposti :!: :D
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Djumi wrote:mihailov ipak moramo uvesti porez na njihove gluposti :!: :D
Taman posla, pa onda bi svi bili bogati, a to ne moze! :lol: :lol: :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Najveća glupost je što djukić ozbiljno ne računa na Kačara.Nije to činio ni kad je bio selektor Mlade reprezentacije.I, da ga je sad pozvao ne bi igrao.
Zbog toga smatram da je za Kačara bolje da igra u U21, nego da presedi utakmicu na A klupi.
Sad samo treba videti koju će mu ulogu dodeliti Krčmarević.I tu će se, izgleda, porez savršeno uklopiti u priču :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply