Gojko Kačar

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Rek'o covek da ce ga gurnuti malo napred. Malo, do pozicije zadnjeg veznog, valjda.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ja sam na Sosu(cini mi se)cuo da je pozvan da igra napadaca,jer smo tu hendikepirani :shock:
Napred Voso!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Krenuo Gojko sam sa centra, zaobišao četvoricu i izborio penal nakon čega je Herta smanjila na 1:2. Ima još da se igra... 8)
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Gojko brilijantan veceras!U prvih 20 minuta Kacar se uklopio u opste sivilo tima.Prvi gol Salke postize glavom,kod drugog gola Gojko i Rafael odigravaju dupli pas koji preseca igrac Salkea i sutom sa 20ak metara savladava golmana Herte.Do kraja poluvremena izdvaja se odlican sut Kacara sa ivice sesnaesterca koji ne znam ni ja kako brani golman.Takodje je imao i prodor po levoj strani gde ulazi u kazneni prostor i pada posle starta odbrambenog igraca tima iz Gelzenkirhena.Glavni sudija tu situaciju nije okarakterisao kao penal.
Drugo poluvreme preporod Herte,mnogo bolja igra.I onda u 67.minutu na scenu stupa kako ga je komentator prozvao-"novosadska lala" :lol:Red Firm je vec opisao taj napad...penal je realizovao Cahed(cini mi se).Nazalost do kraja utakmice Berlinci nisu postigli izjednacujuci pogodak i Salke je poneo ceo plen.
Gojko veceras totalni kontrast od svog tima,najbolja partija do sad...zaista je steta sto nije pogodio mrezu!Ako ovako nastavi Herta ce biti samo usputna stanica do nekog od najvecih evrposkih klubova!
E moja upravo-pa gde se jos sklapaju ugovori bez klauzule dobitka dela novca od sledeceg transfera... :roll:
Napred Voso!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Drago mi je što je Gojko odlično odigrao, a žao što to nisam odgledao (svojom krivicom, tj. neobaveštenošću da ima TV prenos, pratio sam pogrešan: Čelzi-Arsenal).
Prođe Herta ko i Voša. Tako da mi danas, isto ko i juče (što se sporta tiče) :cry: .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Hertha u Kup Uefa kao najkorektnija momčad Bundeslige



Iz Njemačkoga nogometnog saveza (DFB) objavili su da će berlinska Hertha sljedeće sezone predstavljati Njemačku u Kupu Uefa na osnovi nacionalnog Fair play rankinga...

Berlinčani su na prvom mjestu rankinga, kojim pojedini savezi jedno mjesto u kvalifikacijama za Kup Uefa prepuštaju najkorektnijim momčadima u ligi. U Engleskoj je po istom načelu nastup u Kupu Uefa izborio Manchester City.

U Bundesligi je najkorektnijim sastavom ispala momčad iz glavnog grada. Kriterij nije samo zbroj crvenih i žutih kartona, već kategorije poput poštivanja suparnika, poštivanja suca i ponašanja publike. Prema svim tim mjerilima, Berlinčani su osvojili prvo mjesto na ljestvici. Točan ranking Bundesliga će objaviti sljedećeg tjedna.

- Srdačno čestitamo Herthi. Zaslužili su Kup Uefa – izjavio je Holger Hieronymus, direktor u bundesligaškog natjecanja
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Alo
U prvom kolu kvalifikacija za Kup UEFA igraæe i berlinska Herta, koja je uèešæe u ovom takmièenju izborila zahvaljujuæi fer-pleju u prošloj sezoni. Tim naših Marka Panteliæa i Gojka Kaèara ugostiæe Nistru iz Moldavije.
- Koliko želim naš plasman u Ligu UEFA, toliko bih voleo i da moja Vojvodina dogura do ligaškog takmièenja - istakao je Kaèar, reprezentativac Srbije.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

max wrote:Alo
U prvom kolu kvalifikacija za Kup UEFA igraæe i berlinska Herta, koja je uèešæe u ovom takmièenju izborila zahvaljujuæi fer-pleju u prošloj sezoni. Tim naših Marka Panteliæa i Gojka Kaèara ugostiæe Nistru iz Moldavije.
- Koliko želim naš plasman u Ligu UEFA, toliko bih voleo i da moja Vojvodina dogura do ligaškog takmièenja - istakao je Kaèar, reprezentativac Srbije.
Svaka cast,majstore!!Tako se voli SVOJ Klub!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Svaka cast za Gojka :!:

Inace Herta je dobila Nistru iz Moldavije sa 8:1, Gojko nije dao gol, nisam proverio da li je i koliko igrao
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

zamenjen je sredinom drugog poluvremena
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

hvala :wink:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ssnigd wrote:Svaka cast za Gojka :!:
Gojko nije dao gol, nisam proverio da li je i koliko igrao
Gojko je igrao,gledao sam povrsno mec,asistirao je Pantelicu kod jednog gola,a i sam je imao jedan lep sut u zadnjem minutu prvog poluvremena,ali preko gola.Inace,prvo poluvreme je zavrseno sa 5:0,a komentator je vec posle 2:0 prestao da se raduje golovima :lol: ,tako da nisam uspevao da uhvatim momente kad padaju golovi,jer su komentator i publika bili skroz ladni :lol:
Image
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Gojko je odigrao 60min u prijateljskoj utakmici izmedju Herte i Liverpula!Ima snimak na Sport Klub+ ali nisam stigao da pogledam kako je odigrao,mada ga je Marjan prilicno nahvalio :wink:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Gojko Kačar, fudbaler Herte
Gol me privlači
Autor: D. Radović | Foto:A. Dimitrijević | 09.09.2008. - 06:00


Gojko Kačar odavno više nije samo talenat, a ni dečko koji obećava. Prvotimac Herte je postao fudbaler koji rešava, koji čini prevagu na terenu. Tako je bilo dok je igrao za Vojvodinu, tako je bilo u duelu mlade selekcije protiv Mađarske. Sve važniji je šraf u berlinskom timu, ljubitelji fudbala pitaju se da li je meč s Francuskom u sredu prilika da posle briljantnog učinka od pet golova stane uz rame sa Stankovićem, Dragutinovićem i ostalim asovima A tima, koji će na stadionu „Francuska“ pokušati dodatno da uzdrmaju domaćina na startu kvalifikacija.

- Nikada se nisam bunio, ni kada nisam izlazio na teren, ni kada sam igrao, tako da na isti način razmišljam i uoči meča s Francuskom. Tu sam, uvek ću biti na raspolaganju kada budem pozvan i radiću ono što selektor od mene bude tražio.

Koliko svaki gol u mladoj selekciji donosi minuta među starijim saigračima?
- Nikada nisam razmišljao u tom pravcu. Tako se namestilo, saigrači su mi mnogo pomogli, ali ja ne bih te golove stavljao u prvi plan, već gotovo siguran plasman mlade reprezentacije u baraž, gde treba da se potvrdimo i da izborimo učešće na Evropskom prvenstvu u Švedskoj.

Pamtiš li ovakav učinak iz mlađih kategorija?
- Bilo je golova, ali se ne sećam protiv kojih rivala. Ono što mi je ostalo u pamćenju jesu tri gola Partizanu, međutim, nisam se baš istakao golovima u Herti. Nekad te jednostavno neće, mene je protiv Mađara baš krenulo.

Jeste li se čuli s nekim iz kluba, jesu li vam čestitali?
- Nisam se ni sa kim čuo, nisam siguran da veruju da sam dao pet golova. Šalim se, dobijao sam čestitke porukama na nemački broj, Pantelić se čuo s ljudima iz kluba, ne kriju zadovoljstvo.

U klubu igrate na poziciji zadnjeg veznog, u mladoj selekciji kao polušpic, kod Antića ste poluvreme u prijateljskom meču bili štoper. Da li vam to smeta?
- Iskreno, možda malo. Međutim, odigram pozadi, pa mi malo dosadi, išao bih bliže golu i tako ukrug. Volim da dajem golove, radujem se svakoj pobedi, tako je bilo od prvog dana kad sam počeo da treniram, tako je i danas.

Možda se treneri plaše da vas približe golu?
- Nisam siguran, bio sam na Olimpijskim igrama na poziciji bliže protivničkom golu, pa se nisam nešto istakao.

Brzo ste se vratili u ritam A selekcije, već sutra se igra sa „galskim petlovima“.
- Očekujemo drugačiju utakmicu od one s Farskim Ostrvima jer su to dve selekcije koje ne mogu da se porede. Ne bih voleo da se oporave od poraza u meču sa Austrijom baš protiv nas i sve ćemo učiniti da ih dotučemo, čime bismo obradovali navijače i kompletnu naciju. Što se tiče igrača koji bi mogli da nam naprave probleme, opredelio bih se za Benzemu i Nasrija. Međutim, bez obzira na kvalitet njihovih pojedinaca, verujem da možemo da stignemo do pozitivnog rezultata jer vidim osmehe na licima svojih saigrača, što je garancija da u sjajnoj atmosferi putujemo u Pariz - završio je Kačar.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Gojko strelac protiv Vofsburga-naravno glavom :D
Post Reply