Pitajte predsednika...

Cika_toma

Pitajte predsednika...

Post by Cika_toma »

Verovatno naredne nedelje, ako predsednik Butorovic nadje vremena i nas sajt bude funkcionalan (imamo tehnickih problema), odradicemo intervju sa njim...

Ovom prilikom, ne mogu da Vam izadjem u susret kao momci u slucaju Despota i Davidova, ali obecavam da ce tri najbolja pitanja biti postavljena.


Hvala.
samo za Vas
Cika Toma,
Sportskevesti.net :)))
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8883
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ajd' leba ti pitaj ga koji su po njemu igraci koju NISU na prodaju sada preko leta tj. koga misli da po svaku cenu zadrzi za sledecu sezonu, kup UEFA i eventualno juris na titulu?
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Radoye wrote:Ajd' leba ti pitaj ga koji su po njemu igraci koju NISU na prodaju sada preko leta tj. koga misli da po svaku cenu zadrzi za sledecu sezonu, kup UEFA i eventualno juris na titulu?
Isto sam hteo da pitam...

Kako stoje stvari sa stadionom, da li trenutno ispunjava standarde za kup UEFA? Da li možemo očekivati neke radove tokom leta?
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Jednostavno ali jasno: Kako se oseca kao predsednik danasnje Vojvodine i cemu tezi u buducnosti. Zelje: Da ga niko i nista ne skrene na putu stvaranja evropske Vojvodine i nadam se da ima u vidu koliko ga ljudi (navijaca) na istom sledi.
Puno pozdrava.
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

021 wrote:Kako stoje stvari sa stadionom, da li trenutno ispunjava standarde za kup UEFA? Da li možemo očekivati neke radove tokom leta?
Mene takodje ista stvar interesuje,dokle se doslo sa tim,da li vec postoji neki plan i da li se zna sta ce se tacno raditi?Kad se planira pocetak radova?
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Možda je prerano za pitanja Predsedniku, ali ako će biti još jedan intervju u letnjem prelaznom roku, onda nije.Moje pitanje je sledeće:

Da li će se izvršiti doselekcija igrača (za evropsku scenu) u letnjem prelaznom roku i da li se planira budžet za tu namenu :?:
Last edited by Turija on Sat Apr 21, 2007 9:06 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

I ja bih postavio slicno pitanje...Da li se ce se sacuvati i pojacati tim,da li mozemo da ocekujemo mozda i neka inostrana pojacanja...
Cika_toma

Post by Cika_toma »

vecina ovih pitanja ce biti ukljucena...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8883
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Cika_toma wrote:vecina ovih pitanja ce biti ukljucena...
Hvala sefe...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Prvo-podrska predsedniku u stvaranju jake Vose i zahvalnost za sve sto je do sad uradio:
1.Da li je moguce sacuvati za sledecu sezone stub tima(odbranu i jos par pojedinaca)?
2.Sta se planira po pitanju stadiona?Hoce li se kup UEFA igrati na Karadjordju?
3.Kad stadion dobije reflektore,hoce li se pokrenuti inicijativa da se utakmice igraju po noci?
Cika_toma

Post by Cika_toma »

mihailov, mozes li precizirati malo, mislis li da se tekme igraju u vecernjem terminu ili?
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Post by Camel »

Da vam ustedim odgovor na jedno pitanje...

Utakmice ce se igrati u Novom Sadu,ali nikakav bitniji gradjevinski poduhvat nemojte ocekivati(osim malo ulepsavanja i sminkanja,odnosno sredjivanja upravne zgrade) do kraja ove kalendarske godine.Koliko god to porazavajuce i razocaravajuce zvucalo....Ne postoji jos ni projekat zvanicni (pitajte Spens i grad zbog cega je jos to tako)kako bi sve to trebalo da izgleda,a da ne pricamo o budzetu za taj poduhvat!

Iz svega toga pored svih nas koji cemo ostati uskraceni uzivanja u nocnom fudbalu,najveci gubitnik je i FKV jer niko nece zeleti da otkupi tv prava za utakmicu koja se igra po danu...a to nisu male pare...recimo samo da opusteno sa jednim takvim ugovorom zatvaras pricu oko , recimo , reflektora.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Cika_toma wrote:mihailov, mozes li precizirati malo, mislis li da se tekme igraju u vecernjem terminu ili?
Da
Cika_toma

Post by Cika_toma »

ja se izvinjavam sto odgovori kasne, ali nije do mene...za ovaj intervju me zavlace, valjda opravdano (zbog obaveza, valjda, otkud znam) vec mesec dana...zovem opet u petak ili ponedeljak, pa cemo videti, vise sam poludeo :)))

evo iskoristicu priliku i da se ovde zahvalim Staroj Gardi i Red Firmu sto sam nam, ovde na forumu, omogucili kontakt sa prvotimcima. Hvala, momci!
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Èika tomo, nemoj se nervirati.
Verovatno nije vreme da se Predsednik oglasi.Znajuæi da je èovek vrlo jasan u izjavama i, da ne prièa okruglo, pa na æoše, saèekaj malo (bar 15 maj) i imaæeš(tj i mi) mnogo ekskluzivnije i konkretnije informacije.Meni se bar tako èini.U pitanju je samo tajming i nije isto kad prièaju igraèi i kad prièa prvi èovek Kluba.
Polako, biæe.Nigde mi ne žurimo, tu smo godinama.
8)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked