Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Pripreme

Post by PanonskiFantom »

Nadam se da će naši izbaciti malo opširniji video izveštaj..
Vise nista nije isto!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8841
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

lazarr wrote:...Oni kažu da su igrali "viktorije" sa nama...
Igrali viktorije na nas gol a izgubili 3:0. Hoce to tako. :deal:

Verovatno obe strane preteruju, moguce da smo mi prepustili inicijativu i igrali na kontre, znaci niti su oni igrali viktorije sa nama jer onda rezultat ne bi bio 3:0 za nas niti je nasa igra bila bas toliko dominantna kako je rezultat pokazuje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ssnigd
Posts: 3368
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Podseca me na jednu pripremnu isto iz Antalije, kada smo izgubili od Banjika iz Ostave isto sa 3:0. Opet smo mi kao bili bolji, propustili brdo prilika a ono 0:3 :mrgreen: Izvestaje sa pripremnih utakmica treba ipak uzimati sa rezervom.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
vdn slaninar
Posts: 1010
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Pripreme

Post by vdn slaninar »

Dobre odbrane Jovanica,mora se priznati
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Pripreme

Post by mihailov »

vdn slaninar wrote:Dobre odbrane Jovanica,mora se priznati
Jovanić je solidan golman za nase uslove, cesto osporavan zbog svojih "veza" unutar kluba. Simptomaticno je da uvek imamo u klubu nekog po kome ce se osuti paljba kad ne ide, kome ce se zvizdati i ko ce se vredjati sa tribina. Bilo bi lepo da to probamo da iskorenimo, jer smo u par navrata debelo pogresili(slucaj Brana Ilic, nedavno Gacinovic, pa mozda cak i Mrdja).

Rezultat nam nije u prvom planu u polusezoni koja sledi i ne vidim potrebu da Žakula bude prvi golman, čak i ako je kvalitetniji od postojećih. Ako nam je cilj da se stabilizujemo kao klub, vise nam odgovara mogucnost da uzimamo po 10 000 od Mancestera, ili da "trpimo" mladog Kordića. U svakom slucaju, ne vidim mogucnost da Jovanic bude prva opcija...

Lep je za videti da smo pobedili ovako ubedljivo, ali tek je pocetak priprema i treba videti kako ce se situacija razvijati. Uostalom, trijumfalno smo i otvorili prvenstvo, pa svi znamo u kakvom raspolozenju smo docekali kraj polusezone.
Napred Voso!
User avatar
Turija
Posts: 10673
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Ako se po jutru dan poznaje, biće dobro.Čak smo i efikasni. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Pripreme

Post by dulajlo »

mihailov wrote:Simptomaticno je da uvek imamo u klubu nekog po kome ce se osuti paljba kad ne ide, kome ce se zvizdati i ko ce se vredjati sa tribina. Bilo bi lepo da to probamo da iskorenimo, jer smo u par navrata debelo pogresili (slucaj Brana Ilic, nedavno Gacinovic, pa mozda cak i Mrdja).
Jako važno!

U jednom trenutku je Makarić bio glavni kandidat za tu poziciju. Milan igra promeljivo ali podsetiću vas da je u pitanju mladić koji ima svega 19 godina i prvoligaških utakmica koje se mogu nabrojati na prste jedne ruke (osobe sa polidaktijom).
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

Makara je radilica na terenu, veliki borac i Slaninar.
Dobro su poćele pripreme.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9693
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Gledajuci ovaj izvestaj.... pohvale Jovanicu i Asaniju za onaj pas kod drugog gola.
Image
User avatar
Milan
Posts: 4164
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Milan »

mihailov wrote:
Simptomaticno je da uvek imamo u klubu nekog po kome ce se osuti paljba kad ne ide, kome ce se zvizdati i ko ce se vredjati sa tribina. Bilo bi lepo da to probamo da iskorenimo, jer smo u par navrata debelo pogresili(slucaj Brana Ilic, nedavno Gacinovic, pa mozda cak i Mrdja).

Za ovu cigansku pičketinu koja je u sred utakmice telefonirala na atletskoj stazi pored klupe, a zatim psovala svoje navijace, se moze reci sve, ali ne i da je nezasluzeno vredjan!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3368
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

A sto Gacinovic :?:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Pripreme

Post by dulajlo »

ssnigd wrote:A sto Gacinovic :?:
Jedno vreme je bio u padu forme pa su krenule oštre kritike na forumu. U isto vreme optilike kad i za Milinković-Savić Juniora, posle utakmice 5. kola protivu Radničkog iz Niša.
ssnigd
Posts: 3368
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Cini me se da nije bilo u pitanju samo forma, nego i voljni momenat koji je imao u utakmicama. Ja sam mu to zamerao isto, posebno onu sansu na Banjici protiv Rada. Sa druge strane ja sam svestan da on ima 19 godina i da se od njega ocekuje da bude vodja na terenu sto je apsurd naravno, ali voljni momenat je nesto sto ce mi uvek smetati kod svakog igraca, a posebno kod Vosinih omladinaca. Sa druge strane kod Vanje cini mi se da svi zaboravljamo da decko ima samo 17 godina :wink:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Pripreme

Post by fraxmanutd »

Milan wrote:
mihailov wrote:
Simptomaticno je da uvek imamo u klubu nekog po kome ce se osuti paljba kad ne ide, kome ce se zvizdati i ko ce se vredjati sa tribina. Bilo bi lepo da to probamo da iskorenimo, jer smo u par navrata debelo pogresili(slucaj Brana Ilic, nedavno Gacinovic, pa mozda cak i Mrdja).
Za ovu cigansku pičketinu koja je u sred utakmice telefonirala na atletskoj stazi pored klupe, a zatim psovala svoje navijace, se moze reci sve, ali ne i da je nezasluzeno vredjan!!!
:mrgreen: Добро кажеш!

Кад год прочитам Мрђа, сетим се кад је бркато :shit: изјавило "да би отварао пиво на двојку у свом селу испред продавнице да му није било Војводине" :mrgreen:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Pripreme

Post by dulajlo »

ssnigd wrote:Cini me se da nije bilo u pitanju samo forma, nego i voljni momenat koji je imao u utakmicama
I sam se Mijat požalio na uticaj povrede na njegovu igru u današnjem intervjuu za Sportski Žurnal: "Zaboravio sam povredu koja me je mučila i zbog koje jedno vreme prosto nisam ličio na sebe".

Ja možda ponajmanje prava imam da pričam o ovome, svojevremeno sam svašta glasno dobacio Medojeviću kada je plakao posle utakmice sa CZ na kojoj je kiksnuo. A znam mu majku. :)
ssnigd wrote:Sa druge strane kod Vanje cini mi se da svi zaboravljamo da decko ima samo 17 godina
Image

Photobomb level: 666 :devil:
Post Reply