Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Imacemo mi ubicu u spicu napada, vidim ja, raznece ove nase superligaske djidjane k'o od sale...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8841
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:Imacemo mi ubicu u spicu napada, vidim ja, raznece ove nase superligaske djidjane k'o od sale...
Jos samo Dzimi da vidi to isto i da mu da sansu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pripreme

Post by Chana »

Radoye wrote:
gospodinFKV wrote:Imacemo mi ubicu u spicu napada, vidim ja, raznece ove nase superligaske djidjane k'o od sale...
Jos samo Dzimi da vidi to isto i da mu da sansu...
:beg: :cheers:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

Meri je potpisan samo zbog navijača i pored potencijala koji je pokazao. Postojala je opcija da ide na pozajmicu u Proleter, što on i njegov menadzer nisu želeli.
Teško da će dobiti ozbiljnu šansu, posle Orlandića gledaju se druge opcije u napadu.

Možda se produži ostanak u Turskoj par dana, zbog lošeg vremena u Novom Sadu. Ne znam da li ostaje i brojna tajna delegacija u poseti :)
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1466
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

Posto nisam gledao prijateljske meceve koje smo igrali pre odlaska u Tursku, dali je zaista moguce da Meri nema kvalitet da dobije neku sansu?
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Pripreme

Post by ragazzi di Neoplanta »

Jel imaju negde snimci njegovi na YT?
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Pripreme

Post by Matador »

Ranije smo imali najbolju upravu u istoriji uprava, a sad najtransparentniju, sampione fer pleja i transparentnosti sto bi u zanosu Zoka rekao :) Mene zanima koliko pripreme kostaju klub, kome se jos placa smestaj i prevoz osim igraca i strucnog staba? Kakvu korist klub, igraci i strucni stab ima od dolazak brojne delegacije cija se imena kriju? Sta na pripremama rade Miljus i Vavan? Kako vas nije sramota da Vavan zove Krunica, predstavlja se kao potpredsednik kluba i mafija preko telefona? Kako vas nije sramota da se tako bahato ponasate u vremenu kad klub grca u dugovima? Zinulo vam du#e da vidite put i ogrebete se od kluba. Svi se kunu u ljubav prema klubu do poslednjeg dinara. Koliko sada navijaca radi u klubu, ko se sprema da uzjase na Rabrenovo mesto? Kolika vam je plata?
Delic atmosfere:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... d9f40f211a" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9692
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Matador wrote:Svi se kunu u ljubav prema klubu do poslednjeg dinara.
Vidim,izmislio si toplu vodu :lala: :mrgreen:
Image
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Pripreme

Post by PanonskiFantom »

Minja wrote:Njega ce navijaci ubaciti u tim.
:whistler: :mrgreen:
Vise nista nije isto!
student
Posts: 87
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Pripreme

Post by student »

Vojvodina-Senica
https://www.youtube.com/watch?v=hx1dD-ofAdo" onclick="window.open(this.href);return false;

Vojvodina-Vion
https://www.youtube.com/watch?v=cKKeoKz2qQo" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4164
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Milan »

Niko, ali niko me ne moze ubediti da se do sada nije mogla srediti viza za Merija. Pa da je clan Radnicke partije Kurdistana, do sada bi vec dobio papire...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Pripreme

Post by Passion »

Milan wrote:Pa da je clan Radnicke partije Kurdistana, do sada bi vec dobio papire...
У колико се кладимо да су и они организованији од нас? :mrgreen:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9692
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

student wrote:Vojvodina-Senica
https://www.youtube.com/watch?v=hx1dD-ofAdo" onclick="window.open(this.href);return false;

Vojvodina-Vion
https://www.youtube.com/watch?v=cKKeoKz2qQo" onclick="window.open(this.href);return false;
Leleeee..... ko je onaj "Jirgen Koler" sto nam dao gol??? :mrgreen: :lala:
Utisak dana za mene iz ovih snimaka je ipak nas napadac Curko.Prvi put ga vidim na nekom od izvestaja.... Ocekivao sam da je gradjom na caleta,a ono... varam li se ili kao Beli gol!? :o Centarfor Vojvodine,ne bi smeo sebi da dopusti da promasi ono sto je Curko promasio (posle precke Mijata),cak ni na prijateljskim mecevima :!:

A za Merija ne brinite,ukoliko ima bar malo kvaliteta igrace.... da bi se zaradilo valjda :wink:
Image
student
Posts: 87
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Pripreme

Post by student »

Voja wrote:Utisak dana za mene iz ovih snimaka je ipak nas napadac Curko.Prvi put ga vidim na nekom od izvestaja.... Ocekivao sam da je gradjom na caleta,a ono... varam li se ili kao Beli gol!? :o Centarfor Vojvodine,ne bi smeo sebi da dopusti da promasi ono sto je Curko promasio (posle precke Mijata),cak ni na prijateljskim mecevima :!:
To je Asani...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9692
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

U pravu si,moja greska :oops: al bez obzira onakva sansa ne sme da se masi
Image
Post Reply