Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Pripreme

Post by dulajlo »

Ostalo 1:0, Juda Veselinović dao gol

Edit: Nisam fer prema Lazi. Volim ja njega, samo nek daje golove. :)
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Pripreme

Post by pedjans »

Laza je praktično oteran iz kluba, a sad nema teorije da nađemo igrača približnog kvaliteta u špicu. Realno, sam nam je doneo bar 6-8 bodova, a verovatno i više. Kritike na njegov račun su bile najobičnije gluposti, igrač je daleko iznad nivoa naše lige.
User avatar
salefkv
Posts: 593
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Pripreme

Post by salefkv »

pedjans wrote:Laza je praktično oteran iz kluba, a sad nema teorije da nađemo igrača približnog kvaliteta u špicu. Realno, sam nam je doneo bar 6-8 bodova, a verovatno i više. Kritike na njegov račun su bile najobičnije gluposti, igrač je daleko iznad nivoa naše lige.
Koji kvalitet, reci mi samo jedan segment igre u kojem je Laza dobar? Pa lopta se od njega odbijala ko od banderu, onda uzme loptu vuce je 2 dana i na kraju izgubi, te penale ja nista ne racunam, za igraca u tim godinama ocekuje se mnogo vise, jedino za onaj slobodnjak :lala:
Mi od vremena Abu-a spica nemamo ...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Pripreme

Post by pedjans »

Abu je bio fantastičan i takvog ćemo teško naći, imali smo sreće više nego pameti što je došao kod nas, ali za Lazu statistika govori sve. Treba se setiti da je u napadu igrao praktično sam u prvih nekoliko kola prvenstva, a rezultati u tim mečevima su upravo doprineli da imamo pristojan rezultat i plasman na polusezoni. Pobedu u Lučanima nam je doslovno sam doneo, npr. To može nekom da se sviđa ili ne, ali tako je.
User avatar
salefkv
Posts: 593
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Pripreme

Post by salefkv »

pedjans wrote:Abu je bio fantastičan i takvog ćemo teško naći, imali smo sreće više nego pameti što je došao kod nas, ali za Lazu statistika govori sve. Treba se setiti da je u napadu igrao praktično sam u prvih nekoliko kola prvenstva, a rezultati u tim mečevima su upravo doprineli da imamo pristojan rezultat i plasman na polusezoni. Pobedu u Lučanima nam je doslovno sam doneo, npr. To može nekom da se sviđa ili ne, ali tako je.
Statistika govori da je on odlican, ali treba imati u vidu da su pola postignutih golova iz penala, ja njega kad gledam do k igra samo se iznerviram, istina je da nam je doneo pobedu u Lucanima, ali mislim da on nema kvalitet za Vojvodinu i da bi bolje bilo cak i nekog omladinca da istrpimo sezonu pa da reseta posle nego da nam igraju igraci koji nemaju osnove fudbala-prijem i predaja(oslobadjanje) lopte.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Pripreme

Post by Dejan »

Maric igraca koji je na probi i koji pokriva tri pozicije u timu stavi na poziciju koju ne igra... :mrgreen:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Pripreme

Post by MiSmoFKV! »

Dejan wrote:Maric igraca koji je na probi i koji pokriva tri pozicije u timu stavi na poziciju koju ne igra... :mrgreen:
Strasno, a uopste mi nije jasno sta ce nam on. Klasicno nagomilavanje igraca. Na levom beku imamo Nastica i Kocovica, stoperi su Pankov, Pekaric i Babic, a def veznih ima surnaest.
PS Radovic je u ovom mecu dobio sansu, da li je on nas igrac ili je jos uvek na probi?
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Pripreme

Post by limanfkv »

http://www.dnevnik.rs/sport/veselinovic-odlucio-mec
Војводина – Поханг 1:0 (1:0)

(Од нашег специјалног извештача)

БЕЛЕК: Игралиште хотела „Каја“, гледалаца: 50. Судија: Сулејман Каја (Турска). Стрелац Веселиновић у 9. минуту. Жути картони: Макарић, Гаћиновић и Панков (Војводина), а Јон Хо (Поханг).

ПОХАНГ: Хва Јонг, Вон Ил, Дае Мо, Сунг Јонг, Сун Јо, Тае Со, Јон Хо, Андре, Веселиновић, Хван Хјук, Донг Вон. Играли су још: Ил Со, Јун Со, Дае, Сунг Хо, Је Хо и Чан Хо.

ВОЈВОДИНА: Кордић, Василић, Пекарић, Бабић, Настић, Тумбасевић, Макарић, Асани, Иванић, Гаћиновић, Ћурко. Играли су још: Милинковић-Савић, Кокија, М. Новаковић, Панков, Радовић, Секулић, Десанчић, Луковић, Гргић, Стаменић и Каранов.

По јаком ветру и yомбастом терену фудбалери Војводине одиграли су другу тренинг утакмицама у Белеку и забележили пораз. Бољи од њих били су играчи трофејног јужнокорејског клуба Поханга, а гол одлуке постигнут је у 9. минуту доскорашњи најбољи стрелац Новосађана Лазар Веселиновић, сада позајмљен екипи Поханга.

Тренер Војводине Зоран Марић определио се за неколико промена у стартној постави у односу на дуел с Погоном из Шћећина, па су овај сусрет почели Асани (уместо отишлог Аливодића), Макарић, који се ротирао с Луковићем, и Ћурко који је заменио болесног Стојановића. Новосадски тим био је равноправан ривал, али неку изразитију прилику у првом полувремну није успео да створи. Поханг је, с друге стране, имао шансу преко Бразилца Андреа у 12. минуту, али је Кордић лепо одбранио његов шут.

У наставку је заиграо комплетно нови тим Новосађана, ушло је и неколико резервних играча Поханга, али се резултат није променио, а ни већих прилика није било ни пред једним голманом.

- У фудбалу се дешава да до победе дође неки од ривала после индивидуалне акције појединца. Баш то се догодило у овој утакмици, када је Веселиновић погодио нашу мрежу. Одиграли смо равноправан сусрет с једним од најбољих тимова у Азиији и могу да будем задовољан оним што смо показали. Од следећег сусрета ћемо играти с једном екипом током свих 90 минута, а желео сам да видим како ће се снаћи и обавезама одговорити Асани, Макарић и Ћурко. У наставку смо релативно лако стизали до шеснаестерца ривала, али нисмо имали реализацију, јер смо играли без шпица, због изостанка болесног Стојановића – рекао је тренер Марић.

О Грузијцу Давиду Кокијау који је на проби у Војводини, Марић је рекао:

- Коректно је одиграо, али је, силом прилика, деловао на месту десног бека, што није његова природна позиција. Видећемо у наредним утакмицама како ће се показати и у складу с тим донети одлуку о томе хоће ли остати с нама.

Следеће тренинг утакмице Новосађани имају 5. фебруара, када ће у истом дану одмерити снаге са словачким тимовима Сенице и Вион Златне Моравце.

И Трајковић с црвено-белима

У хотела „ИЦ Сантаи“ у Белеку видели смо још једно познато лице. Наиме, овамо је други пут ове зиме стигла екипа Ордабасија из Казахстана, за коју је недавно потписао бивши штопер Новосађана и Партизана Бранислав Трајковић.

Сусрет с некадашњим играчем Војводине био је више него срдачан, а тек у наредним данима биће времена и за мало више приче између некадашњих саиграча.

ЛАЗАР ВЕСЕЛИНОВИЋ, ПРВОТИМАЦ ПОХАНГА

Срце и даље куца за Вошу


Стрелац јединог гола, првог за нови клуб, био је Лазар Веселиновић. После утакмице он је за српске медије изјавио:

- Био ми је ово први гол за нови клуб, у који сам стигао на позајмицу из Новог Сада. Моје срце и даље куца за најбољи клуб у Србији, јер управо тако доживљавам Војводину. Терен је био веома лош, резултат ни једном од ривала није био од примарног интереса, јер се спремамо за други део сезоне. Воша је показала да има озбиљну и јаку екипу и убеђен сам да ће на пролеће наставити да бележи добре резултате и игра добар фудбал.

Како сте прихваћени у Јужној Кореји?

- Прихватили су ме веома лепо и веома брзо сам почео да се осећам као да сам њихов играч одавно. Такви су људи тамо и немам проблема с привикавањем. Разлике у раду нема у односу на Европу, а Поханг је клуб који се увек бори за титулу првака и има изуезтан реноме у Јужној Кореји, али и у азијском фудбалу – задовољан је Веселиновић.
User avatar
Milan
Posts: 4105
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Milan »

О Грузијцу Давиду Кокијау који је на проби у Војводини, Марић је рекао:

- Коректно је одиграо, али је, силом прилика, деловао на месту десног бека, што није његова природна позиција. Видећемо у наредним утакмицама како ће се показати и у складу с тим донети одлуку о томе хоће ли остати с нама.
Dodje ti igrac na probu i ti ga stavis na mesto na kom ne igra! :klanjanje:
POŠTO OBRAZ ???!!!
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

Milan wrote:
О Грузијцу Давиду Кокијау који је на проби у Војводини, Марић је рекао:

- Коректно је одиграо, али је, силом прилика, деловао на месту десног бека, што није његова природна позиција. Видећемо у наредним утакмицама како ће се показати и у складу с тим донети одлуку о томе хоће ли остати с нама.
Dodje ti igrac na probu i ti ga stavis na mesto na kom ne igra! :klanjanje:
Slažem se. Ovo je stvarno za nepoverovati.
Mogao je i Miću Vranješa staviti na beka da popuni mesto (i bio je bek), a čoveka koga testira da stavi na mesto zbog kojeg ga je doveo.....
Bolesno!!!!!
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

lazarr wrote:
Milan wrote:
О Грузијцу Давиду Кокијау који је на проби у Војводини, Марић је рекао:

- Коректно је одиграо, али је, силом прилика, деловао на месту десног бека, што није његова природна позиција. Видећемо у наредним утакмицама како ће се показати и у складу с тим донети одлуку о томе хоће ли остати с нама.
Dodje ti igrac na probu i ti ga stavis na mesto na kom ne igra! :klanjanje:
Slažem se. Ovo je stvarno za nepoverovati.
Mogao je i Miću Vranješa staviti na beka da popuni mesto (i bio je bek), a čoveka koga testira da stavi na mesto zbog kojeg ga je doveo.....
Bolesno!!!!!
Ja, prosto, ne mogu da verujem šta je sve spreman da uradi Marić, kao trener i kao čovek.Dokle ide sujeta i bezobrazluk.
I on kao ,,naš" radi u interesu FK Vojvodine :?: :frown:
Čovek kao da je pao s Marsa na trenersku klupu Vojvodine ili mu se jednostavno može tako?
Kosana što pre na za Šefa Stručnog štaba - dok još nismo, skroz, otišli dođavola.
Jer, ovakve pretumbacije igrača u timu /kao i kontradiktorne izjave trenera u štampi/ ne pamtim kada smo poslednji put imali u Vojvodini.
Bilo je svega i svačega u Voši (forsiranja pojedinaca svima u inat, igranja preko veze, nerviranja publike na raznorazne načine i sl.), ali u ovolikoj meri sprovedenih nerezonskih odluka, ja ne mogu da se setim.
Džimi jeste igrač koji je ostavio neki dublji trag u Voši i stvarno mi nije jasno zašto ovo sada radi?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

Daj Bože da grešim, ali opet imamo gomilu ludaka u klubu.
Za predsednika još uvek ne mogu pouzdano da kažem da li smrdi ili miriše, ali čini mi se da nije negativac.
Ali za trenera i sportskog direktora ne znam šta bih rekao. Jedan u klin, drugi u ploču. U svakom klubu ta dva čoveka treba da su najbliži saradnici i da razmišljaju na potpuno isti način. U našem klubu ova dvojica kao da su smrtni neprijatelji.....
Prelazni rok za sada katastrofa.
Navijači doveli jedino pojačanje ali postoji realna bojazan da zbog povređene sujete, taj igrač nikad neće ni zaigrati kod nas. Vizu mu sređuju kao da su peške krenuli u Kamerun.
Nisu u stanju da se dogovore sa Alivodićem koji im je i pored sramnog odnosa ponovo došao na noge i dao im još jednu šansu da se poprave.
Za Krunića slično... Očigledno da nije bilo problema sa njegovim papirima čim je potpisao ugovor sa Borcem. Znači ponovo nesposobnost.
Ono što nam treba, nema ni u najavi, ali je bitno je da se kupuje 4-ti desni bek, 5-i štoper i 7-i zadnji vezni igrač. Na probi neki levi bekovi a stav kluba je da se forsira naše dete zbog kojeg je svojevremeno oteran i Pavlović i Branković.
A špica, desno krilo i playmakera ni od korova.

Ma ne mogu više ni da pišem, gadi mi se sve ovo.....

A možda se sve promeni u zadnjem trenutku prelaznog roka :frown:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

Milan wrote:
О Грузијцу Давиду Кокијау који је на проби у Војводини, Марић је рекао:

- Коректно је одиграо, али је, силом прилика, деловао на месту десног бека, што није његова природна позиција. Видећемо у наредним утакмицама како ће се показати и у складу с тим донети одлуку о томе хоће ли остати с нама.
Dodje ti igrac na probu i ti ga stavis na mesto na kom ne igra! :klanjanje:
Sramota!!

Čovek je nula od trenera i retko sujetan. Jedino logično obrazloženje je da zna da mu je ovo poslednja godina u Voši i da insistira na iskusnijim igračima i na rezultatu da bi posle Voše pronašao posao.

FKV mu je obezbedila da ovde radi nekoliko puta, sredila da vodi mladu repku, a on ovako vraća. Naš čovek, hvala mu.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pripreme

Post by Chana »

Imamo manjak špiceva u Beleku, a Meriju ne može da se sredi viza :?:
:frown:

A pripreme - još malo pa prošle...

Kad ćemo se više naučiti na sopstvenim greškama, koje ponavljamo iz godine u godinu :?:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Casual 1989 »

Po rasporedu danas igramo dve tekme, da li se zna u kom sastavu igramo koju?
Post Reply