Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by Chana »

100le wrote:Image
Ne moram da naglasavam da su ljudi koji su zaduzeni za marketing svi provereni slaninari, skolovani, relativno mladi pa necu da kazem preiskusni za tu delatnost i da se trude da rade marketing onako kako treba sto se do sad u puno puta pokazalo. :mrgreen:
:lala:
Znam jednog iz tog tima, sa kojim i radim, i rezultati su očekivani :cheers:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Bravo 100le svaka cast tebi i ekipi!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Marketing kluba

Post by Passion »

Мени ово све изгледа баш добро. :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Marketing kluba

Post by borrissey »

Meni ovo isto izgleda baš dobro. Marketing je aspekt kluba koji, po meni, jedini beleži ozbiljnu uzlaznu putanju.

Što se Slaninarstva ekipe koja ovo radi tiče, mogu da potvrdim i ja, pošto ih takođe znam lično. Svaka čast! :cheers:
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Marketing kluba

Post by vosa do groba »

Apelujem na ljude koji se bave zvanicnim sajtom kluba da budu mnogo azurniji nego sto jesu. Ovakav sajt kakav nam je ne lici ni na sta :!: Naime, nama pod temom Prvi tim i dalje stoje igraci koji su nas davno napustili. Takodje je i fotografija tima stara, a onda redom, galerija sa slikama, raspored utakmica i rezultati, nista nije azurirano. Sajt ne treba da sluzi samo za postavljanje najnovijih vesti, vec svaki segment treba da bude tacan... Koja smo mi prevara od kluba...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Marketing kluba

Post by the Gari »

fkvojvodina.rs wrote:Uprava FK Vojvodina, na čelu s predsednikom Zoranom Šćepanovićem, odlučila je...
Jedan dobronameran savet za one koji se bave pisanjem vesti na zvanicnom sajtu. Sve ja razumem, zvanican je sajt i naravno da se nece pljuvati predsednik, toga nema nigde, ali ovakvo nisko idolopoklonstvo (i trpajnje coveka gde mu nije mesto) mislim da nije dobro ni za navijace, ni za klub, ni za samog Scepanovica. Vest se pocne prvom informacijom, podela karata: kad, gde, kako... Naravno da je uprava odlucila da karte budu besplatne, sigurno nije Gradsko zelenilo.
Predsednik je imao do sada vise dobrih i vise losih poteza (analizirali su ovde to pametniji i upuceniji od mene), ali jedna od njegovih snaga sigurno jeste nacin njegove komunikacije. Ja i kada se ne slazem s njim (sto nije retko) mogu da ga saslusam i razumem: covek poznaje manire i poznaje maternji jezik sto su dve stvari vrlo deficitarne u srpskom fudbalu. Ne treba da od njega pravimo novog Batu, "Klub to sam Ja".
Inace podrzavam mnoge od napore ljudi iz marketinga (za razliku od brlja u sportskom sektoru) i nemojte ovo shvatiti kao pljuvacinu, vec iskrenu zelju da pomognem. Za mnoge stvari treba puno para, ali za neke samo malo volje.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3972
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Rabba »

vosa do groba wrote:Apelujem na ljude koji se bave zvanicnim sajtom kluba da budu mnogo azurniji nego sto jesu. Ovakav sajt kakav nam je ne lici ni na sta :!: Naime, nama pod temom Prvi tim i dalje stoje igraci koji su nas davno napustili. Takodje je i fotografija tima stara, a onda redom, galerija sa slikama, raspored utakmica i rezultati, nista nije azurirano. Sajt ne treba da sluzi samo za postavljanje najnovijih vesti, vec svaki segment treba da bude tacan... Koja smo mi prevara od kluba...
Slažem se, stvarno neozbiljno izgleda sekcija sa igračima. Prvi tim je očajan, pola igrača nema više u klubu, sekcija sa licenciranim igračima je prazna, a i deo sa ustupljenim igračima je evo danas ispražnjen... Nemoguće da vlada tolika kurcobolja oko tako bitnih delova sajta...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Forza Voša
Posts: 575
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Forza Voša »

Koliko se secam, na poslednjem sastanku je receno da je novi sajt u izradi i mislim da ce ga pustiti u rad kada bude otvaran sop. Sto se ovog (sada dostupnog) sajta tice, podaci na njemu su stvarno bajati mada sam primetio da su one slike sa igracima na donjem delu naslovne strane sveze u novoj sportskoj opremi sa igracima koji nas ove sezone predstavljaju (izdvojio bih mladjanog :) Novicu Maksimovica (1994 godiste)).
„Hasta la Victoria Siempre!“
limanfkv
Posts: 2839
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by limanfkv »

Image
User avatar
Stexman
Posts: 2569
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Sad ce mi neko reci da sam zakeralo :D ali ove poze za slikanje mi idu na ganglije.
Ili cucni ko covek ili klekni na jedno koleno ali nemoj da se guzis ovako, smesno je do jaja. Mrdak jos grli zakulu :frown:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9716
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Dobar rezultat i veceras,sa novom trojkom u mrezi protivnika bio bi trenutno najbolji moguci marketing za klub. Jer realno veceras ce bar pola Srbije (ako ne i vise) da gleda Vosu i bar jednim malim delom srca da bude uz nju. A tribine ce biti pravo mesto za "osvajanje" mladih snaga i definitivan ulazak u njihova srca. Valjda danas nece rezultatski zabrljati. Srecno!!!! :cheers:
Image
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Marketing kluba

Post by playmaker »

Ne znam jel prava tema ali jel zna neko gde ima da se kupi ovaj novi Umbro dres, naravno pravi da nisu neke Kineske kopije.? :cheers:
srbobran
Posts: 41
Joined: Thu Jun 25, 2015 9:48 am

Re: Marketing kluba

Post by srbobran »

playmaker wrote:Ne znam jel prava tema ali jel zna neko gde ima da se kupi ovaj novi Umbro dres, naravno pravi da nisu neke Kineske kopije.? :cheers:
Rekli su da će biti u svim Sport Vision radnjama, cena 3500.
User avatar
Stexman
Posts: 2569
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Ima li negde da se kupi neka knjiga, monografija kluba(ako se tako kaze) znam da je neka "grafija"?
Nesto je najavljivano za stogodisnjicu pa jel se to pojavilo ili ne. Potrebno jednom starijem navijacu da vaspita unuke(ne zive ovde)!
Bilo sta sa istorijskim podacima, ilustrovano i tako to? Molim za informaciju ili ovde ili na privatne poruke. Hvala!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Novi bilbordi, nisam mogao bolji ugao da nadjem zbog bandere pored

http://i.imgur.com/VzLh8NJ.jpg
Post Reply