Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9710
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

:cheers: :mrgreen:

Ja sam vec poslao ovu drugu sliku pravim poznavaocima piva uz provokaciju tipa "priznaj da ovo nisi probao?" :mrgreen:
Potraznje vec ima :devil:
Image
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

User avatar
Milan
Posts: 4168
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Skromno, al' ga bar imaju...


[video]www.youtube.com/watch?v=fzZNrH_wxPo[/video]
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Marketing kluba

Post by laki »

Vojvodjansko pivo?

Zasto ne Novosadsko? Ili Slaninarsko? Ili kao sto neko rece Slaninator? Ili Vojvodinasko? Sve je volje od Vojvodjasnkog! Verovatnno to "Vojvodjansko" samo meni ima politicki prizvuk, ali ne mogu da lazem da nije tako.

Bilo kako bilo, stacu ovde, samo sam hteo da kazem da mi se taj naziv ni malo ne dopada.
Image
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Marketing kluba

Post by Passion »

Слажем се са Лакијем. ''Војвођански'' је скроз политички израз. Везује се само уз сепаратизам. Да не дужимо, свима је јасно. Мислим да је сваки други назив бољи.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by Qr0nJa »

Ja nemam problema ni sa cim Vojvodjanskim pa ni sa pivom. Ne mora se svuda politika gurati i spominjati cim se kaze da je nesto Vojvodjansko ili iz Vojvodine.
Nek bude Severnosrpsko...
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
N13
Posts: 2040
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

A da li i ime kluba za koji navijamo ima politicki prizvuk i vezuje se samo uz separatizam? Dajte molim vas...

Naziv 'Vojvođansko pivo' je sasvim u redu, a drugačije će ga shvatiti samo onaj ko želi drugačije da ga shvati. Na kraju krajeva i Nemci imaju Bavarsko pivo, i šta je tu loše?!
User avatar
Salvador
Posts: 1072
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Marketing kluba

Post by Salvador »

Passion wrote:Слажем се са Лакијем. ''Војвођански'' је скроз политички израз. Везује се само уз сепаратизам. Да не дужимо, свима је јасно. Мислим да је сваки други назив бољи.
Nemojte da mesate babe i zabe - pridev 'vojvodjanski' zvuci 'separatisticki jedino ako to neko zeli tako da cuje, inace sam po sebi samo ukazuje da je nesto iz Vojvodine, isto kao sto je slucaj sa drugim slicnim pridevima koji sami po sebi nemaju nikakvu politicku konotaciju (sumadijski, hercegovacki, sremski, itd).
Manite se takvih ideja, pa jel sad treba da menjamo naziv kluba da slucajno ne bi neko nesto pogresno povezao?!?!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Casual 1989 »

Naravno da ce Vojvodjansko povezati sa politikom, jer su se po Ns delile letke i bili bilbordi "Ja sam Vojvodjanin" tako nesto i to od strane LSV koji oce da odcepi Vojvodinu od Srbije, tako da taj naziv ne dolazi u obzir :!:

Nisam zeleo da propagiram politiku, ali sam morao da obrazlozim svoje misljenje, molim admine da mi ne brisu ovaj upis i ostale forumase da ne komentarisu politiku, hvala.
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by Qr0nJa »

Boze kakva smo mi zemlja...odavde treba bezati cim pre...
P.S. Evo Bavarska se ocepila od Nemacke, cujem i Sumadija hoce isto..
Image
Image


Dokle :?: :!:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Friend »

Isključivo treba da se zove Vojvođansko u inat svima :lala: .
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Marketing kluba

Post by PanonskiFantom »

Ovo mi je najjače kada desničari izmišljaju imaginarne separatiste i levičare po forumu i onda jednom predlogu za naziv piva odmah daju političku konotaciju i zamole kao bez politike :pegla:

Ljudi niko nije tražio da komentarišete tuđe predloge. Ako imaš neki drugi predlog napiši ga, ako nemaš idi na drugu temu. Nemoj dizati tenziju bespotrebno.

Ponavljam, moj predlog : VOJVOĐANSKO
Vise nista nije isto!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Marketing kluba

Post by the Gari »

Ja sam za to da kad vec jos uvek nepostojece pivo iz male domace pivare (inace u potunosti odrzavam ideju nevezano za Vosu!) ne moze da se zove "Vojvodjansko" mi o istm trosku promenimo i ime kluba. Dosta se zvao Vojvodina sto godina, a i onako je sve otislo u ocin... A sto se tice piva, ako se planira bilo kakav komercijalni uspeh, ja sam za to da se zove "Paranoja lager", mislim da je potencijalni krug kupaca mnogo siri od ovog vibrantnog slaninarskog jezgra koje ne zna sta ce samo sa sobom. Umesto da popije pivo i smiri se malo...

Cheers!
:cheers:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2568
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Auto cenzura je najgora vrsta cenzure!
Kakav crni separatizam. Meni tako nesto nije bilo ni na kraj pameti dok sad nisam procitao ovde. Stvarno smo sami sebi najveci neprijatelji.

"Vojvodjansko - Jedno Jedino"
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Marketing kluba

Post by Passion »

Salvador wrote:
Passion wrote:Слажем се са Лакијем. ''Војвођански'' је скроз политички израз. Везује се само уз сепаратизам. Да не дужимо, свима је јасно. Мислим да је сваки други назив бољи.
Nemojte da mesate babe i zabe - pridev 'vojvodjanski' zvuci 'separatisticki jedino ako to neko zeli tako da cuje, inace sam po sebi samo ukazuje da je nesto iz Vojvodine, isto kao sto je slucaj sa drugim slicnim pridevima koji sami po sebi nemaju nikakvu politicku konotaciju (sumadijski, hercegovacki, sremski, itd).
Manite se takvih ideja, pa jel sad treba da menjamo naziv kluba da slucajno ne bi neko nesto pogresno povezao?!?!
Да, ја мешам бабе и жабе...Небитно. Одјава.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Post Reply