Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Marketing kluba

Post by Jole »

Ponosan! wrote:...
Zasto pises nesto o cemu nemas pojma?
Dokle ce bre na ovom forumu postojati toliki kenjatori, pa vama apsolutno nista nije po volji...
Duboko izvinjenje!

Kako tebi, tako i svim clanovima ovog foruma se izvinjavam ako sam ispao kenjator pokusavajuci da polemisem o ovom pitanju.

Koliko vidim i ti pises o meni iako nemas pojma nista o meni. Cak se nisi udostojio da ispratis moje postove u kojima sam uglavnom hvalio poteze Scepanovica. Toliko o meni kao tolikom kenjatoru. Cak i ovaj potez generalno podrzavam, ali smatram da klub ima i vecih problema od tog busa i ako sam zbog toga toliki kenjator, jer smatram da tom potezu nije vreme sada, nego kad se klub finansijski stabilizuje onda OK, tvoj stav.

Nego, jel se to meni cini ili se svako suprotno misljenje opet satanizuje? Vec smo imali tu situaciju u bliskoj buducnosti, pa necemo valjda opet...
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: Marketing kluba

Post by Ponosan! »

Previse sam generalizovao, ali posle toliko nakupljenih postova punih mrznje, nije moglo da ne izadje iz mene, zao mi je samo sto sam to preneo na tastaturu, ne preferiram to da radim preko interneta.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Evo jedan primer i koliko je marketing "skup" i neizvodljiv za nas klub koji je u silnim dugovima.
(Molim bez prozivki zato sto se postavlja klip kluba koji nije pozeljan na ovom mestu,jednostavno.... samo hocu da pokazem koliko ustvari malo treba da bi se uspelo)

[video]https://www.youtube.com/watch?v=e4Dq8bbcazM[/video]
Image
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Marketing kluba

Post by Schteph_F89 »

Minja wrote:Usput, covek koji je u prethodnih mesec-dva uradio jako mnogo dobrih stvari za stabilizaciju kluba, i cije ime cemo verovatno sa ponosom izgovarati jednog dana, na Veternik dolazi gradskim prevozom ili licnim automobilom. To je poruka koju zelim da vidim iz kluba i koju zelim da emituje klub. Po meni 1/1 Slaninarski duh.
Cemu tolika tajanstvenost? Dokle cete se folirati "insajderskim" informacijama? Budite konkretni, stanite iza svojih reci (slova), a za rebuse cemo kupiti enigmatiku.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/09/sjajn ... u-isidori/" onclick="window.open(this.href);return false;

Treba ici po skolama, nije losa ideja, samo mi je malo smesno to sto je jedan od organizatora tj. profesora ujedno i autor knjige ''Mali recnik velikih zvezdasa'' :pegla:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

Treba ici po skolama (mada su osnovne verovatno bolja meta nego srednje gde su navijacka ubedjenja vec formirana), itekako moze biti korisno a ne kosta skoro nista.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Odlasci u škole treba da budu pod obavezno. Današnji klinci su pod većim uticajem svojih vršnjaka (socijalne mreže tu igraju veliku ulogu) nego porodice. Takva smo država i grad da je kod nas malo onih koji po defaultu nekom taboru pripadaju, već je kao u politici...svi su potencijalni glasovi. Pre neki dan je neko napisao da su ljudi formirani već u srednjoj, a ja tvrdim da treba i na fakultete ići. Ima brdo studenata koji će ostati ovde, i koji mogu da se priklone nama.
Marketing je važniji no ikad. Naš fudbal je smehotres, neki standardi koji važe u svetu (osećaj lokalpatriotizma i vernost jednom klubu od rođenja) kod nas i ne važe baš, i baš zato mnogo zavisi od cimanja samih navijača i kluba.
Io odio Belgrado
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Marketing kluba

Post by srkins »

Treba ici i po skolama fudbala,mislim da bi deci od desetak godina bio veliki dogadjaj kad bi pola sata pikali fudbal sa nasim igracima.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Helm »

gospodinFKV wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2014/09/sjajn ... u-isidori/

Treba ici po skolama, nije losa ideja, samo mi je malo smesno to sto je jedan od organizatora tj. profesora ujedno i autor knjige ''Mali recnik velikih zvezdasa'' :pegla:
Ne treba ici bas toliko u krajnost, drugi je Slaninar do srži. Ovo je potez za svaku pohvalu, nadam se da će se druge škole ugledati na njih i da će ovo postati praksa makar jednom mesečno. Takođe bi bilo lepo da organizuju neki mini kviz na svakom i da podele par sezonskih/šalova/dresova.
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Marketing kluba

Post by andi_fkv »

U jednom od prethodnih postova sam dao bas ideju sa posetom skola po NS-u i okolinu. Tim bi privukle mlade navijace nekom akcijom(podeliti dzaba karte, majice, dresovi i ostale stvari). Plus klinci iz osnovnih skola sigurno nece moci sami na utakmicama, tako da ce morati da povedu jos nekoga. Podeliti 200, 250 karata i imamo 500 gledalaca vise. Marketing treba da se ozbiljno pozabavi ovim i ostalim stvarima jer klub ima potencijal i steta je da se ne iskoristi.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by limanfkv »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/10/novo- ... -u-modeni/" onclick="window.open(this.href);return false;
NOVO DRUŽENJE U „MODENI‟

U petak 03.10.2014. u kafe-restoranu „Modena‟ u vremenu od 18 : 00 – 19 : 00 časova, igrači FK „Vojvodina‟, Slobodan Novaković i Lazar Veselinović, kao i pomoćni trener Milan Rastavac, potpisivaće svoje i fotografije tima FK „Vojvodina‟, koje će biti deljene. Tom prilikom biće omogućeno fotografisanje navijača sa igračima i pomoćnim trenerom.

Sajam

Isti dan, štand Poršea na Sajmu automobila posetiće prvotimci FK „Vojvodina‟.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Mi opet po principu stihova benda Hot Water Music - ''I traded two steps forward for three steps back''

Image

Ako me moj kalendar ne vara, subota je 4. oktobar, a ne 7. :pijanac:

Super je fora sa bilbordima, odusevili ste me, ali dajte, nemojte se s takvim sitnicama blamirati...

Edit: Sada vidim da je postavljeno u drugom topiku. Izvinjavam se. Neka admini skinu post, ako treba :cheers:
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by limanfkv »

Brlja jeste, ali se moze lako ispraviti. Dobro poruke na bilbordima, lepo osmisljeno.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Marketing kluba

Post by budababa »

Klub priređuje druženje igrača sa navijačima i građanima Novog Sada. Tim povodom biće postavljen šator u centru grada, tačnije na platou kod Miletića. Igrači Jovan Stojanović, Bojan Nastić, Mijat Gaćinović i Srđan Babić će potpisivati svoje i fotografije tima FK „Vojvodina“, koje će biti deljene, od 14:00 – 16:00 časova. Svi oni koji nisu u mogućnosti da dođu u tom terminu, imaće priliku da se druže sa prvotimcima u kafe-restoranu „Modena“ od 18:00 – 19:00 časova, gde će biti Slobodan Novaković, Lazar Veselinović, kao i pomoćni trener Milan Rastavac.
Nije precizirano koji je dan u pitanju, ali pretpostavka je da je to sutra (petak).
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Jeste, sutra je dogadjanje...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply