Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10656
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Paraćinac :hurray:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Параћински Сланинар
Posts: 21
Joined: Tue Sep 06, 2016 10:12 am

Re: Marketing kluba

Post by Параћински Сланинар »

Milan wrote:Paraćinac, svaka čast!

Dobar slogan:

"није битно где сам рођен, плавом звездом ја сам вођен"
ja mislim da bi to trebao biti slogan Vose, jer ima nas, pricam ono sto ja znam licno neke ljude, i u jagodini i u bajinoj basti. Inace sto se tice marketinga, moj drug Strahinja Malin, sa istocne tribine i ja smo dosli na jednu ideju, medjutim mali broj ljudi se zainteresovao. Kao sto su garavi sokak, drzavni posao i ekipa snimili spot podrske, da mi uradimo isto, dva minuta, tri, cetri, nbt koliko, svako po 5-6 sekundi, znaci porodica, drustvo, pojedinci, sa salovima, dresovima, majicama, na stadionu, bilo gde... I da neko to ``spakuje`` i klip i da objavimo. Jer ljudi, mi nismo huligani i pozeri, mi smo svi VOSA!!! Zato treba siriti slaninarski duh. To nemaju ni titovi blizanci, a mozda i niko na svetu, sirite ideju, dajte da se organizujemo i uradimo nesto po tom pitanju! Sad je bila kosarkaska utakmica u jagodini, bio sam jedini koji je aplaudirao Vosi, na kraju se upoznao i slikao, momci su bili iznenadjeni da je neko tu sa majicom Slaninari, iskreno razumem ih... Ali zamislite koliko bi znacilo recimo toj devojci iz Bajine baste da da svoju podrsku, ili da vidi da ljudi iz cele Srbije daju svoju podrsku Vosi... Iskreno, ja bih iso od coveka do coveka i pokazivao to, ponosan na svoju Vosu i sve njene ljude! To je dobar marketing, to je ljubav prema klubu, to smo mi...VOSA!!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Marketing kluba

Post by ogi »

ernesto wrote:
Karlsson wrote:Jeste. Dragi nam predsednik bio gost.
Jel ima link?
[video]https://www.youtube.com/watch?v=maqt-gH9L9A[/video]
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
ernesto
Posts: 1204
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

ogi wrote:
ernesto wrote:
Karlsson wrote:Jeste. Dragi nam predsednik bio gost.
Jel ima link?
[video]https://www.youtube.com/watch?v=maqt-gH9L9A[/video]
Thank you very much :lala:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Marketing kluba

Post by ogi »

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Neizlecivi »

Pogledao sam pre dan dva ovu poslednju emisiju i zgadio sam se... Jbt kao da je politicka emisija puna botova. Najmanje su pricali o Vojvodini i zanimljivim stvarima. I gost kog su imali, dosao je tu da hvali upravu i Zbiljica, a i igrace su dobrano navodili i izvlacili iz njih reci hvale za upravu. Shvatili smo sve, najbolji ste, sada malo prekinite predizbornu kampanju i nastavite da radite.
User avatar
Turija
Posts: 10656
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Nisam razocaran-nisam gledao nijednu. :)
Totalan koncepcijski promasaj, od duzine trajanja, do voditelja. Nema tu sta cuti za 1 sat emisije, osim mlacenja prazne slame.
U danasnje vreme jako je skupo potrositi sat vremena za nesto sto nije relevantno i odgovorno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2112
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by Karlsson »

Voditelj mi deluje skroz nezainteresovano. Kao da ga neko tera na silu da vodi emisiju. Tih je, bez ikakve emocije, smeha, bez menjanja izraza lica, pola ga ne razumem, imao je par lapsusa u izgovoru...

Ali emisija kao emisija mi se sviđa. Sve što je novo je veliki plus :lala:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9669
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Veliki plus za omiljenu rubriku "pitanja gledalaca" :mrgreen: (jbg,nema neki smajli za zagrljaj ili poljubac :mrgreen: ) :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10656
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Voja wrote:Veliki plus za omiljenu rubriku "pitanja gledalaca" :mrgreen: (jbg,nema neki smajli za zagrljaj ili poljubac :mrgreen: ) :cheers:
Vojo, zna Ogi zasto nije postavio takve smajlove :wink:
Postavi pitanje, mozda dobijes odgovor :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9669
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Turija wrote: Postavi pitanje, mozda dobijes odgovor :cheers:
Onda bi osoba koja cita pitanja pocela ovako "Evo i jedno pitanje za mene" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1204
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

Nikad usreciti ljude!!!! Skroz korektna emisija i neka samo nastave istim tempom!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Marketing kluba

Post by ogi »

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9669
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

U emisiji od veceras ne znam sta je bilo iskrenije,ili Trujicevo da je Vojvodina najveci srpski klub u kome je igrao ili spontani osmeh voditeljke na Anticevo "mnogo jedem,ali se i mnogo trosim" :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10656
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Voja wrote: ili spontani osmeh voditeljke na Anticevo...
Vojo, je li to doslo do promene voditelja - emisiju vise ne vodi Lazar Kurtes?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply