Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

Da ne zaboravimo gostovanje Ajaxa, Dortmunda i Celtica...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Marketing kluba

Post by novosadjanin »

Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9630
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Uh Radojicic... kad se setim kakvu sezonu je imao... kakav gol u Zemunu sa 40 metara... eeeeeh :thankyou:
Image
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

Nego da li ćemo nastaviti saradnju sa Novosadskom televizijom? Oće li biti ponovo tv prenosa?
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

http://www.fkvojvodina.rs/2017/02/sutra ... o-legendi/" onclick="window.open(this.href);return false;
:lala:
Lepo bi bilo da bude sto vise ljudi veceras na Premijeri i pozdravi nase Legende.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9630
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Turija wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2017/02/sutra ... o-legendi/
:lala:
Lepo bi bilo da bude sto vise ljudi veceras na Premijeri i pozdravi nase Legende.
Uvek sam za ovu pricu,za dve titule,za legende,za prepricavanje sa kolena na koleno... tu draz sebi ne mogu priustiti mnogi navijaci (Barsa,Bayern,Juve,blizanci....). Od toga se gradi emocija,pravi mit,marketing.... ma sve. Iskreno,bio sam i za 7 od 7 u kupu.
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Danasnje novine (ako se to uopste moze nazvati novinama) donose pricu kako je Andreas Breme pre Vojvodine imao ponudu da cisti wc-e!?

Pa koliko ide ta ljubomora na svaki nas potez i omalovazavanje nas kao institucije prosto je neverovatno. Meni stvarno nije jasno koliko moras bito bolestan u glavi pa navijati za jednog od ova dva kancera?
rula
Posts: 89
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:29 am

Re: Marketing kluba

Post by rula »

User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Veliko postovanje za sve koji su izneli ovaj projekat na svojim ledjima!
Image
CRD FCV
Posts: 1551
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

У чије име Мировић дели Вошине дресове премијеру и председнику парламента немачке покрајине Хесен?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3800
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

CRD FCV wrote:У чије име Мировић дели Вошине дресове премијеру и председнику парламента немачке покрајине Хесен?
Pa s obzirom da su bili i Vuković i Mijić na tom skupu (a Dragoslav Stepanović ispred pokrajine Hesen)...eto ti odgovora.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Ma neka dele, iako znamo da nije iz duse, vec iz personalne promocije.
Ipak, neka samo bude sto vise Vosinih dresova u narodu i na svim kontinentima.
Mnogi ce ga, verovatno, mesati sa Fejnordovim, ali ce i uociti razliku, odnosno FK Vojvodinu.
Nije Vojvodina klub bez korena, legendarnih igraca i trenera, kao i rezultata.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Tacno tako Turija. Neka dele!
Vojvodina je simbol grada Novog Sada, svidjalo se to nekom ili ne.
To sto gomila funkcionera navija za blizance to je problem njihovog identiteta i njihova sramota.
Meni je to i simpaticno, moraju da promovisu nas klub iako (mozda) ne navijaju za njega :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9630
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Vislavski trenutno u Total Socceru
Image
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Voja wrote:Vislavski trenutno u Total Socceru
Mozes li napisati sta je receno i prezentovano (ili vec neko ko je gledao emisiju)?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply