Nino Pekarić

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Bez sekiracije. Petkovic je beoradjanin i vatreni navijac zvezde tako da nije iznenadjenje sto ce se naci tamo.
A sto se tice Pekara ako potpise i nece biti velike jed. Zasto?
Stavite se u poziciju prodavca na pijaci. Imate jako dobar proizvod, postavili ste povoljnu cenu i ne mozete da ga prodate? Sta ne valja vi ili proizvod?
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

podbara wrote:Bez sekiracije. Petkovic je beoradjanin i vatreni navijac zvezde tako da nije iznenadjenje sto ce se naci tamo.
A sto se tice Pekara ako potpise i nece biti velike jed. Zasto?
Stavite se u poziciju prodavca na pijaci. Imate jako dobar proizvod, postavili ste povoljnu cenu i ne mozete da ga prodate? Sta ne valja vi ili proizvod?
Cekaj bre malo podbara jel sam ja lud ili ti za Pekaru velis da je los proizvod?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8839
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Nego, ima tu jos jedan interesantan ugao: nekad je bilo da zvezda i partizan prodaju igrace u inostranstvo pa da ovi ako stamo ne prodju vracaju se u neki od ostalih domacih klubova. Pa koliko je samo polovne zvezdine robe proslo kroz nase redove (a evo nam ga i Purke)?

Ono sto je interesantno sada je to da smo mi ti koji prodaju igrace direktno u inostranstvo da bi se oni koji se ne snadju vracali u blizance. Znaci okrenule su se uloge!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

vladans wrote:
podbara wrote:Bez sekiracije. Petkovic je beoradjanin i vatreni navijac zvezde tako da nije iznenadjenje sto ce se naci tamo.
A sto se tice Pekara ako potpise i nece biti velike jed. Zasto?
Stavite se u poziciju prodavca na pijaci. Imate jako dobar proizvod, postavili ste povoljnu cenu i ne mozete da ga prodate? Sta ne valja vi ili proizvod?
Cekaj bre malo podbara jel sam ja lud ili ti za Pekaru velis da je los proizvod?
Ne los vec pokvaren! 8) Sad vam je jasno zasto ne igra u Rumuniji!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Nino pamet u glavu
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

podbara wrote:
vladans wrote:
podbara wrote:Bez sekiracije. Petkovic je beoradjanin i vatreni navijac zvezde tako da nije iznenadjenje sto ce se naci tamo.
A sto se tice Pekara ako potpise i nece biti velike jed. Zasto?
Stavite se u poziciju prodavca na pijaci. Imate jako dobar proizvod, postavili ste povoljnu cenu i ne mozete da ga prodate? Sta ne valja vi ili proizvod?
Cekaj bre malo podbara jel sam ja lud ili ti za Pekaru velis da je los proizvod?
Ne los vec pokvaren! 8) Sad vam je jasno zasto ne igra u Rumuniji!
Ne znam,mozda sam ja neobjektivan,nerealan i ko zna sta jos ali po meni je Nino pored Saule i Tanasijevica najbolji defanzivac koji je igrao kod nas u poslednjih dvadeset ako ne i vise godina,tako da bih ja njega i tako polovnog u svakom trenutku voleo da vidim u nasem klubu!
Nadam se jos jednom da ovo nije istina jer bi mi to veoma tesko palo!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8839
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

i ja se slazem da bi nam Nino dobro dosao, posto smo sada sa Mijatovicem pomalo suplji pozadi. Nino i Igor su bili neprejebivi tandem za nasu ligu.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Pekaric je za dve klase bolji igrac od Mijatovica, i navijac je Vose!

Njegov najveci problem je sto ima problema sa povredama ledja, koje ga prate tokom veceg dela karijere...Zbog toga nije puno nastupao u prvenstvu Rumunije (njegov bivsi klub je izgubio poverenje u njega) i sada se nalazi pred teskom i delikatnom odlukom...
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Prodali smo Pekaru, a nismo spremili zamenu.Brzić je to mesto, kako tako, zakrpio Stošićem.Bekvalac je pokušao Mijatovićem, koji se za sada pokazalo dosta slabijim rešenjem.
Dakle, trebao bi nam odmah spreman i uigran štoper sa Đurićem u paru.Međutim, da li je sada Pekarić onaj stari Nino :?: A pogotovo, da li on, uopšte, želi da se vrati u Vošu?Da li i naše rukovodstvo želi bilo šta da plati?
Zvezda je isto zavezala kesu, i zapečatila je kao i mi, ali je primorana lošim rezultatima da je odreši.Naši misle da ne moraju, dok im se ne desi što i zvezdi.A i tada neće, jer nam je Sever manji, a mediji nezaiteresovani za kvalitet fudbala u Novom Sadu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9680
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Međutim, da li je sada Pekarić onaj stari Nino :?:
Turija jbt,pa nije proslo 10 godina!!! Naravno,da je to onaj stari Nino,i kome licno ja necu zameriti i ako ode u Zvezdu,jer je posteno odradio posao kod nas,a uz to... ide i u (bar u ovom trenutku) losiji klub :lol: :wink:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Osam meseci neigranja, povreda i nerviranja, istina nije 10 godina, ali je sasvim dovoljno da se izgubi mnogo.Počev od forme, sigurnosti, pa do samopouzdanja. I Perica je otišao u Real, pa posle neuspele polusezone, nije trebao gotovo nikom (kao ni posle 10 godina).Tako da mislim, ako se Pekarić ipak odlučio za zvezdu, biće mu mnogo teže, nego da se vratio u Vošu.Međutim, od povratka nije bilo ni dima, a kamoli vatre (osim ovde na forumu).
Ono u čemu se slažemo nas dvojica u vezi transfera Pekarića je da mu i ja ne zameram ako pređe u zvezdu.Važno je da to nije učinio iz Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8839
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Perica nikad nije ni bio fudbaler...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Turija wrote: Ono u čemu se slažemo nas dvojica u vezi transfera Pekarića je da mu i ja ne zameram ako pređe u zvezdu.Važno je da to nije učinio iz Vojvodine.
Apsolutno se slazem! Vreme je da se pojavi neki novi Nino!
p.s. Ako mozemo da biramo povratnike u defanizivi ja bih vratio Habija ili Nezirija. :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

podbara wrote: p.s. Ako mozemo da biramo povratnike u defanizivi ja bih vratio Habija ili Nezirija. :lol:
Ja i Radoslava Bataka, a u ofanzivi Loranta Olaha (taj da gol malte ne na svakoj utakmici.A, ne verujem da je čisti špic, jer je otišao u Mađarsku kao ofanzivni vezni). 8)
PS
U svežem sećanju mi je povratak Vještice u naš fudbala, posle slične pauze, kao što ju je imao Pekarić.Samo bleda senka od igrača, kakvog ga pamtimo iz Voše.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Turija wrote:
podbara wrote: p.s. Ako mozemo da biramo povratnike u defanizivi ja bih vratio Habija ili Nezirija. :lol:
Ja i Radoslava Bataka, a u ofanzivi Loranta Olaha (taj da gol malte ne na svakoj utakmici.A, ne verujem da je čisti špic, jer je otišao u Mađarsku kao ofanzivni vezni). 8)
PS
U svežem sećanju mi je povratak Vještice u naš fudbala, posle slične pauze, kao što ju je imao Pekarić.Samo bleda senka od igrača, kakvog ga pamtimo iz Voše.
Turija,mislim da je mnogo veca slicnost izmedju Vjestice i Bataka nego izmedju Nina i Vestice,Batak je odlaskom u Rusiju mnogo vise grejao klupu nego sto je igrao isto kao i Vjestica koji nije sastavio dve utakmice u Zenitu,narocito onom ozbiljnijem Zenitu koji se upustio u borbu za vrh,jer kad je Vjestica otisao tamo nije to bio neki bog zna kakav klub,tada je tamo i onaj nesrecni Maletic iz partizana bio pojacanje!I VJestica i Batak su jako dugo bili preko,i jedan i drugi ne mogu da se pohvale nekom zavidnom minutazom u svojim klubovima,dok je Nino tek nesto vise od pola godine u Dinamu,jeste da nije igrao ali za pola godine sigurno nije zaboravio da igra fudbal!Ja mu isto necu zameriti ako ode u zvezdu,necu mu ni zvizdati u Novom Sadu kada dodje ali ce mi bas tesko pasti kada ga vidim u njihovom dresu,jer sam ga doziveo kao naseg od glave do pete,a malo je takvih ljudi,narocito koji su nam dosli iz Beograda!
Locked