16. kolo: Obilic-Vojvodina 1:0

Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

16. kolo: Obilic-Vojvodina 1:0

Post by Minja »

U subotu, 26. februara, pocinje prolecni deo prvenstva SCG u fudbalu. Vojvodina u prvom kolu gostuje na Vracaru.

Pocetak utakmice Obilic - Vojvodina zakazan je za 13.30 casova.
Last edited by Minja on Sun Jun 05, 2005 10:19 am, edited 3 times in total.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Fudbaleri obilića zabeležili su još jednu pobedu na pripremama na kipru. Vitezovi su savladali ekipu kairata rezultatom 1:0 , a gol odluke postigao je borko veselinović , igrač partizana na pozajmici na vračaru , i to u 33 minutu.

Partizan je Obilicu pozajmio cak 5 igraca pored spomenutog Veselinovica tu su jos i B.Brnovic,I.Stankovic,B.Atanackovic,M.Sreco,I.Babic,
Klub sa Vracara napustilo je 11 fudbalera zbog neizmirenih obaveza prema njima!

Ocekujem 3 boda sa Vracara :!:
1892
Posts: 1068
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

pa nekako svi ocekujemo ta tri boda,mada kako smo igrali u gostima ove sezone ko zna...
ma ljudi se zavaravaju pa nije obilic uopste los jeste da ih je napustilo dosta igraca,ali eto konsolidovali su se nekako,pozajmili su i te momke od partizana nisu to losi igraci pogotovo veselinovic i sreco za koga kazu da je bio jedan od najvecih talenata u mladjim kategorijama...


mada jedna pobeda za samopouzdanje na startu bi bila vrh :lol:
Come on you Reds!
limanfkv
Posts: 2843
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Po meni njihova prednost je u Bekvalcu koji verovatno dosta dobro zna igru Vojvodine...mada mislim da bi mogli da pobedimo.
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

eee...

Post by slavko »

Ako smo mi u krizi i oni su.Blizi smo pobedi jer imamo uigraniji tim od njihovog.Oni su se skupili sa hiljadu strana pre samo 20 dana,i mislim da to moramo da iskoristimo...Ne zanemarujem ni gostujuci teren,ali se uzdam u nase momke.Recite vi meni ko ima Franca,Deju,Dundjija,stepija,Belog? Ko ih ne bi hteo? imamo mi dobar tim...bolji od 90% prvoligasa...
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Ova utakmica će predstavljati važnu prekretnicu za nastavak prvenstva.Mislim da je vrlo važno NE IZGUBITI(naravno da se nadam pobedi,ali ipak treba biti objektivan).Na Đumiju je da dobro pripremi igrače(ne samo fizički već i psihički) i da ih natera da pruže maksimum.
Podsećanja radi,mi smo na 7. mestu sa 19 bodova,Obilić 4. od pozadi sa 13.Borac je ispred Obilića,ima 16 bodova.Dakle,samo 3 boda od zone ispadanja,ali i 6 bodova od OFK Beograda koji je na 4. mestu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ne svidja mi se atmosfera nas clanova foruma ovde :? Neko sa strane bi stekao utisak da jednostavno ucenjujemo Djumija recenicom:"U prvih 5 kola samo jedan poraz i odricemo te se".Zasto tako???Bez obzira na ime protivnika,prvih 5 kola je najteze... jer treba ukomponovati sve ideje,igrace... a da vas ne davim o atmosferi u kojoj su nasi igraci trenirali poslednjih nedelja.
Meni je rezultat sa Obilicem,manje bitan od igre koju cemo mi tamo prezentovati.Zna se kako smo do sada prolazili sa njima,uvek 1:0;0:1;2:1;1:2... Ja bih voleo da se ovaj mec zavrsi nasom pobedom od npr. 4:3 ili cak i nereseno 4:4... ali da se svim bg klubovima stavi na znanje da Vosa dolazi u njihov grad da da gol vise,a ne kao do sada BUNKER i cekaj da istekne 90min (mada,u bg se nikada nije igralo ispod 100min :wink: )

Zato,Djumi je NAS TRENER,on ce u bg predstavljati Vojvodinu,NS,nas forumase.... pustimo coveka da pokaze sta zna... pa sta i ako izgubimo? NIJE SRAMOTA PASTI,SRAMOTA JE NE PODICI SE!!!!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

E,moj Vojo vreme bajki je davno proslo.Pa zasto Murinja smatraju naj boljim trenerom na svetu a on pobedjuje sa 1:0.Ne moramo da pobedimo ali bi bilo pozeljno da igramo bar nereseno,ne zbog naseg boda vec da bi Obilicu uskratili ona dva druga i moje je misljenje otpisali ga.Po meni vrlo bitna utakmica za dalji razvoj situacije.Pozdrav.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Samo pobeda....0:1 Belic. Kao sto je ovde vec receno vrlo vazna utakmica. Pobedom bi igraci dobili na samopouzdanju a dosta toga zavisi i od onoga sto ce se desiti u cetvrtak.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

SVI NA VRAČAR !!!

U subotu 26.02. počinje drugi deo prvenstva u fudbalu. Naša Vojvodina gostuje beogradskom Obiliću. Utakmica sa Obilićem počinje u 13h. Firma je obezbedila 2 autobusa koja će krenuti u 10:30h ispred južne tribine stadiona. Pozivamo sve navijače, da dođu na ovo gostovanje kako bi smo još jednom pokazali našu snagu, pomogli klubu da ostvari povoljan rezultat.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Sto volim izlete na Vracar :D .Malo fudbala,malo jeftine erotike + ismevanje zitelja Istambula.Zato ne budite lenji vec put pod noge pa da pokazemo kako to izgleda kada se navija za klub zbog ljubavi a ne zbog dnevnica i rezultata.
p.s. Kada vidite debilan post ili topik nemojte trositi vreme na citanje jer cu ga sigurno obristai.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

'Ajmo ljudi da ispratimo ovo gostovanje u sto vecem broju. Nadam se napadackom fudbalu sa nase strane i pobedi, ali ne bi bio nezadovoljan ni neresenim. Sto rece Slavko, skupili su tim pre par nedelja sa koca i konopca, a mi imamo jezgro tima koje je vec nekoliko godina zajedno, uz prekaljene igrace tipa Dundjija i Govedarice. Ako na materijalnom planu sve bude uradjeno kako treba na Skupstini u cetvrtak, ne sumnjam u tri boda. Samo borbeno!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Vazno obavestenje

Post by Djumi »

Promena kod pocetka utakmice Obilic : Vojvodina!
Utakmica pocinje u 13 i 30 u Subotu 26.Februara.2005.
1892
Posts: 1068
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

ma da najbitnije je da mi pobedimo-a sad kojim rezultatom to nema veze mislim da bi sa 0:1 svi bili prezadovoljni :lol:
Come on you Reds!
gabric_a

Post by gabric_a »

Kako se ovde spominje obilic,pade mi na pamet pesma o beogradu koju sam jos u 5. osnovne modifikovao (morao sam da je ucim napamet,nije mi se svidelo sto je o beogradu,malo sam je modifikovao,svima se u razredu svidela,sem nastavnici i naravno dobio sam 1):
"beograd mrzim kad svice,beograd mrzim kad sni,mrzim ga kad snegom obeli sav,mrzim ga kad dodje maj.U grad taj kad odem ja,koliko mi je muka to stomak mi zna.beograde "moj" mrzim ti stadione i bulevar tvoj!"
Da se vratim utakmici - pa za moral u timu ne bi bila losa jedna pobeda na pocetku!Nadam se pobedi!
Locked