16. kolo: Obilic-Vojvodina 1:0

slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

HMM...

Post by slavko »

Osecam li ja to poboljsanje u klubu? (Gledano sa finansijske strane?)
Spominju se premije...500-600-700 eura? TO je sasvim dobra cifra..
SUper....Vazno je da smo bili hrabri...Protiv Zeleznika se nadam pobedi....Da ih nokautiramo...!
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Foto prica

Post by Minja »

Par fotografija sa utakmice...


Image

wallpaper 1024x768 - http://www.fcvojvodina.co.yu/foto/obili ... 24x768.jpg
wallpaper 800x600 - http://www.fcvojvodina.co.yu/foto/obili ... 00x600.jpg



Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Last edited by Minja on Sun Feb 27, 2005 2:11 am, edited 3 times in total.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Svaka cast Minja! Svidjaju mi se novi dresovi (grb i naai logo u coskovima), a LAV reklama je bas lepo legla!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Spomenuo bih jos jedan momenat koji smo svi mi prevideli. Kada je u drugom poluvremenu doslo do tuce izmedju igraca dva tima, svi nasi fudbaleri su uleteli u guzvu, sto odavno nisam video. Jos jedan pokazatelj da je novi trener uneo neke pozitivne stvari u ekipu, i nadam se da ce i ubuduce vaziti pravilo "svi za jednog, jedan za sve".
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Hard & Heavy
Posts: 5
Joined: Thu Feb 03, 2005 10:08 pm
Location: Kafana

Post by Hard & Heavy »

Ovaj Dundjerski stvarno lici na robina huda :lol:
Metal up your ass!!!
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Odprilike sve je receno...
Kako se zvao sudija?Krao je celu tekmu,podelio 100 kartona i sudio faul pre gola iako je Stepi cisto odneo loptu.
Pohvalio bih i igru Pavlovica,davno nisam video nekog igraca sa takvom zeljom da postigne gol.Verovatno ste primetili posle neuspelog loba kako se iznervirao.
Teren je bio njiva.Nije mi jasno kako su danas u beogradu odlozene 2 utakmice zbog pokrivenog terena.Mislim da je i nasa utakmica morala biti odlozena.
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

!

Post by slavko »

Delim misljenje ostalih,sto se tice dresova...Mislim da reklama za LAV pivo bas onako fino pase...Ja mislim da sve polako,ali sigurno ide na bolje...Zivim za pobedu protiv Zeleznika....
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9785
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Evo da i ja dam svoje vidjenje utakmice sa Obilicem,na osnovu desetominutnog snimka prikazanog na SOS kanalu:
Prvo,na kraju snimka sam bio zadovoljan,jer sam prepoznao Vosu kao ozbiljan i takmicarski tim koji zna sta zeli.
Tim mi je delovao mnogo homogenije i ozbiljnije nego kod Smiljanica.Moram da pohvalim NASEG TRENERA,
jer sam zaista zadovoljan nacinom na koji je vodio tim.U svakom momentu se dalo uociti sta ekipa zeli,cak su i
izmene bile super (zamislite,kad ja to kazem (izasao Deki,usao Marko)) i logicne (sto je Smiljanicu uvek manjkalo).
Mislim da dosta toga govori i akcija Obilica u 85 minutu kada su krenuli na kontru,
a na nasoj polovini samo tri nasa igraca (dal je to bila transformacija sistema u toku igre?).
Ipak,da ne misli neko,da ja sada tu forsiram Djumija ili ko zna sta...
Bilo je i losih detalja.Prvi,odmah u 30-oj sekundi meca,Stepanov masa ceo fudbal...
Mislim da igrac Vose nikada ne sme sebi da dopusti takav momenat.
Dalje,ne znam koji igrac je u pitanju,ali se na snimku dobro vidi da je on sutnuo "cistu" loptu,
sa nekih 35 metara prema nasem golu (???) i dao odlican pas Brnovicu koji je presao i Canovica,
ali je na nasu srecu otisao suvise ukoso.Pa zatim,90% sansi Obilic je imao posle prekida (???),
sto je po meni nerazumljivo jer imati skakace poput Govedarice,Stepanova,Pekarica...
i biti tako nadigran posle prekida je veoma lose.
Moram priznati da nisam verovao Djumiju kada je iz Antalije porucivao,videcete "novog" Vukelju,
ali vec mec na Vracaru je je isao u njegovu korist.
Dve predivne asistencije (obe Belicu),i mogu samo da pozelim da Ljubisa tako nastavi.
Sto se tice Beliceve sanse,smatram da je postupio fudbalski i rezonski,
i nimalo ga ne krivim... a mislim da neki clanovi ovde malo preterase,
sa kritikama upucenim na njegov racun.
Evo i 2-3 pitanja:
Djumi,da li si Govedaricu izvukao da bi ubrzao nasu igru i ofanzivnije orijentisao tim,
ili mu je to kazna za primljeni gol (za koji mislim da se moze njemu pripisati)?
Drugo pitanje je za sve vas,zasto se Bekvalac onako preznojavao na konferenciji za stampu?
Trece: Zasto SOS nije prikazao prekrsaj Stepanova koji je prethodio golu???
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Ljudi,pocinjem da se nerviram.Nisam hteo da komentarisem utakmicu sa Obilicem vec sam rekao da moramo da zbijemo redove pred utakmicu,mozda cak godine sa Zeleznikom.Ali kad ovde procitam ode o igri,zalaganju,borbrnosti pocinjem da se pitam da li nam rezultat bitan ili ne.Pa,ljudi moji mi smo utakmicu IZGUBILI.I to,od po imenima slabijeg protivnika,na tabeli losije plasiranog protivnika,na terenu podjednako teskom za obe ekipe.Ja sam licno nezadovoljan utakmicom a najvise rezultatom,jer smo nastavili niz indenticnih poraza iz pripremnog perioda.Najgore od svega je to sto nas ne ocekuje mirna nedelja.Pozdrav.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9785
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Niko ovde nije rekao da je ZADOVOLJAN rezultatom!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Govedaricu sam zamenio zato sto sam hteo da ubacim treceg napadaca.Dejanu nije odgovarao ovaj teren jer ima duge poluge a nije brz.Zasto se Bekvalac znojio neznam.
SOS nije prikazao penal nad Vukeljom,prekrsaj Stepanova,prekidanje akcije kada je Vukelja isao sam prema golu.Takodje nisu komentarisali udaranje Belica iako u guranju svih igraca jedino Belic nije ulazio u guzvu.(lepo se vidi na snimku)
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Prijatelju mislim da si u pravu i da ne mozemo biti zadovoljni utakmicom!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Izvinjavam se i Tebi i Seletu.Necu da pisem nista veceras.Plod loseg vikenda.Jos jednom izvinjenje obojici.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9785
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Milan Djuricic

Post by Voja »

Djumi wrote:Takodje nisu komentarisali udaranje Belica iako u guranju svih igraca jedino Belic nije ulazio u guzvu.(lepo se vidi na snimku)
A na snimku se lepo vidi da je Obilicev igrac (broj 33) zamalo zadavio Jovanovica,ne znam da li je kaznjen?
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

I on i Beli su dobili po zuti karton.
Locked