Ruzan dan

PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Ruzan dan

Post by PRIJATELJ »

Znam da ovde nije mesto za bilo sta osim fudbala,ali.Vojvodjanin sam,Srbin i bez obzira na neka moja gledanja na nasu zemlju, mnogo ruzno,jadno i ponizeno se danas osecam.
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

zaista tezak udarac za sirote gradjane ove zemlje.
najmanje sto mozemo da uradimo je da bar veceras i sutra izadjemo na mirne proteste.
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Joooj, nemojte molim vas... Pa zar nije dosta kokodakanja o tome svih ovih dana. Mora li i ovde? Ovaj forum je valjda jedino mesto gde čovek može doći i zaboraviti na sve te priče.

Brišite ovu temu pre nego što se pretvori u političku diskusiju!
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Imao sam jedno fino izlaganje pred bakom. Naime ,ubedjivao sam je da se sve moglo spasti jos 99', kako?
Kada smo bili blizu kapitulacije usred nato agresije,nasa vojska je morala stavniti sa zemljom sve bitnije objekte i institucije sirom kosmeta. Dakle,sudove,bolnice,fabrike,ukratko sve ono od cega zavisi funkcionisanje jednog drustva i cija eliminacija isto cini nemogucim!. Samo da smo primenili ruski koncept usled napada hitlera na moskvu. Videli bi danas kakav bi to rezultat dalo. :(
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

apelujem na zdrav razum svih nas ovde koliko nas ima,
da bar ovo mesto,ovaj forum svih navijaca vojvodine nepretvorimo u
raspravu o kosovu niti bilo koju politicku temu!
toliko je foruma,sajtova na kojima mozete izneti svoje misljenje
o toj problematici da bi bilo totalno bespotrebno da se sad i ovde otvaraju takve rasprave!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Dan je zaita tuzan ali sada pricati o tome je suvise degutantno :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Stvarno, mislim da nema srbina danas koji se ne oseca ponizeno, josh novosadjani posebno zbog onog pozara, ali ovo nije mesto za takve price...

Mada druga strana je da ako pobedi Hilari Klinton i onda nas iscepkaju Vojvodina ce sigurno biti sampion drzave :roll:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Ruzan dan

Post by Владика »

PRIJATELJ wrote:Znam da ovde nije mesto za bilo sta osim fudbala,ali.Vojvodjanin sam,Srbin i bez obzira na neka moja gledanja na nasu zemlju, mnogo ruzno,jadno i ponizeno se danas osecam.
Nema sta, tuzan i tezak dan.. Toliko smo ih imali u nasoj istoriji u poslednja cetiri veka. Setimo se 1690. godine kada smo pod naletom poludivljih Cerkeza, Tatara i islamizovaniz Siptara prvi put napustili Staru Rasku, drzavu Nemanjica, ishodiste nase kulture i drzavnosti. Ko je tada moga da sanja o velikim pobedama u Balkanskom ratu i oslabodjenju Stare Srbije 1912. godine.
Kao i uvek, mrak je najgusci pred svitanje. Vraticemo se, svako ko je nesto hteo da nauci o Srbima to je bar mogao saznati. I nek pale crkve i manastire, nek siluju starice i ubijaju decu jer time podvlace crtu izmedju nas i njih.
Vreme je relativan pojam, zar nas totme nisu naucili Mileva Maric i Albert Ajnastajn!Zato vredi cekati i kad cas kucne da dug naplatimo!!
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Re: Ruzan dan

Post by slavko085 »

podbara wrote:
PRIJATELJ wrote:Znam da ovde nije mesto za bilo sta osim fudbala,ali.Vojvodjanin sam,Srbin i bez obzira na neka moja gledanja na nasu zemlju, mnogo ruzno,jadno i ponizeno se danas osecam.
Nema sta, tuzan i tezak dan.. Toliko smo ih imali u nasoj istoriji u poslednja cetiri veka. Setimo se 1690. godine kada smo pod naletom poludivljih Cerkeza, Tatara i islamizovaniz Siptara .....



Vreme je relativan pojam, zar nas totme nisu naucili Mileva Maric i Albert Ajnastajn!Zato vredi cekati i kad cas kucne da dug naplatimo!!
SECAMO SE SA TUGOM TURIJA :lol:

Salu na stranu,pozdravljam ovaj post :!:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Keva wrote:Stvarno, mislim da nema srbina danas koji se ne oseca ponizeno, josh novosadjani posebno zbog onog pozara, ali ovo nije mesto za takve price...

Mada druga strana je da ako pobedi Hilari Klinton i onda nas iscepkaju Vojvodina ce sigurno biti sampion drzave :roll:
O cemu ti pricas?Pa da li si ti normalan?!U ovakvom casu tebi je najvaznije da mi budemo prvaci i prizivas jos goru nesrecu.Bolesno.
Treba o ovome pricati svuda i u svakom momentu jer se ovo tice svih nas.Zato cu ja istaci da svi treba u cetvrtak da odemo na veliki protest u Beograd u 17 casova ispred doma Narodne skupstine da se usprotivimo otimacini nase zemlje.Inace prevoz iz svih gradova ka Beogradu ce biti besplatan,i zato se polako spremajte.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

ice wrote:Zato cu ja istaci da svi treba u cetvrtak da odemo na veliki protest u Beograd u 17 casova ispred doma Narodne skupstine da se usprotivimo otimacini nase zemlje.Inace prevoz iz svih gradova ka Beogradu ce biti besplatan,i zato se polako spremajte.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ice wrote:O cemu ti pricas?Pa da li si ti normalan?!
Mislim da je samo bio cinican.
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Radoye wrote:
ice wrote:O cemu ti pricas?Pa da li si ti normalan?!
Mislim da je samo bio cinican.
Stvarno ljudi malo lakse samo sam se salio...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Keva wrote:
Radoye wrote:
ice wrote:O cemu ti pricas?Pa da li si ti normalan?!
Mislim da je samo bio cinican.
Stvarno ljudi malo lakse samo sam se salio...
Ok,izvini,od silne frustracije zbog ovih desavanja totalno sam naelektrisan.
Last edited by ice on Wed Feb 20, 2008 11:28 am, edited 1 time in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

E moj ice takvi kao ti i pocinju da prave frku! Sta lupas gluposti??
Polako pocinjete da me razocaravate...
A ja mislio da su navijaci Vojvodine kultruni i dobri ljudi..
Locked