Vecito treci

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
Post Reply
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Vecito treci

Post by Владика »

Kaze pesma "ma gonite se devedesete". Kad bolje razmisli i nije sve bas bilo tako crno. Na momente u Novom Sadu igrao se jako, jako dobar fudbal a nekoliko zaista divnih ljudi je tada obuklo crveno-beli dres. Evo nekoliko prostera(sto bi rekao Radovan III) pa da vidim da li neko moze da pogodi sezonu i sve igrace!
Uzivajte!
Image
1996/7
Milivojevic fiziotarapeut, Mijanovic, Stojak, Grujic, Cilinsek, Aleksic, Zilic, Lerinc, Vranjes, Bjegovic, Avramov, Milosevski, donji red Sladojevic, Dundjerski, Milosevic, Miljkovic, Djurkovic, Bekvalac, Krivokapic, Milicevic, saraba, Josipovic, Racic i Ilic.
Last edited by Владика on Wed Mar 19, 2008 11:51 pm, edited 3 times in total.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

1993/94

Post by Владика »

Image
Krivokapic trener golmana, Savic, Perovic, Bajcetic, Dragicevic, Govedarica i Kocic, srednji red Bogdanovic, Stojak, Milutinovic, saraba, Prodanovic, Hajdic, Milivojevic fizioterapeutm donji red Saula, sabo, Samardzic, veciti Cvetko, Kosan, Bratislav Zivkoic, Pantelic i Teljigovic.
Last edited by Владика on Wed Mar 19, 2008 11:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

1994/5

Post by Владика »

Image
Kocic, Sabo, Vukotic, GLuscevic, Savic, Dragicevic, Samardzic, Mijanovic, Aleksic, srednji red Savic, Krivokapic, Saraba, Govedarica, Halilagic, Ozegovic, Grujic, Ciric, Milivojevic i Vukosav, donji red Saula, ALeksic, Dragic, Radojicic, Barac, Kosanovic, Scepanovic, Jezdimirovic, Miljkovic i Pantelic!
Last edited by Владика on Thu Mar 20, 2008 12:04 am, edited 1 time in total.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

1995/96

Post by Владика »

Image
Krivokapic t rener golmana, Milosevski, sabo, Mijanovic, Kocic, Savic OZegovic, Vranjes, Djurkovic, Savic, srednji red Vukasav, Dundjerski, Barac, Grujic, Saraba, Halilagic, GOvedarica, Gluscevic, Dragutinovic, Bjegovic, Milivojevic, donjki red Saula, Anic, Radojicic, Scepanovicm Pantelic, Hadzijevski, Bozovic, Pantelic i Jezdimirovic!
Last edited by Владика on Wed Mar 19, 2008 11:37 pm, edited 1 time in total.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

podbara wrote:Image
svaka cast za temu!slazem se sa tobom da smo u tom periodu stvarno imali izuzetno kvalitetne fudbalere i da kojim slucajem zivimo u normalnoj zemlji sad bi na svom kontu imali bar jednu ako ne i vise titula a ne ove oziljke vecito trecih sto nam je izgleda sudbina!
moj favorit je ova ekipa cini mi se iz sezone 95/96 ako se nevaram i uz onu sto je igrala intertoto najbolja generacija posle one iz 89(naravno moj sud) i da me probudis usred noci znao bih sve igrace!
preskocicu doktore,saso milosevski,zoltan sabo,zoran mijanovic(smekercina je skroz osedeo)aleksandar kocic,robert savic,damir ozegovic,mico vranjes,boza djurkovic,ljubisa dunjdjerski,savo barac(kakav je to ludak bio)dusko grujic,zoran saraba,sead halilagic,dejan govedarica,igor gluscevic,vujica dragutinovic,ninoslav bjegovic,goran saula,darko anic(jeste da je onako za kilo krompira posle samo polusezone iako je imao cetvorogodisnji ugovor napustio vojvodinu,moj ljubimac koji je morao mnogo vise da uradi u svojoj karijeri)dragan radojicic,nebojsa scepanovic(takodje odlican vezni,neznam da li neko zna gde je igrao posle selte?)djoko hadzievski,branko bozovic(moj dobri bivsi komsija)miodrag pantelic i goran jezdimirovic!
a pokusacu da pogodim i ove ostale slike!
prva slika:zoran mijanovic,damir stojak,dusko grujic,zoran cilinsek,ljubisa aleksic,dragan zilic,leo lerinc,mico vranjes,ninoslav bjegovic,vlada avramov,saso milosevski,........,ljube,dunjdjerski,.........,senad ili nenad miljkovic,boza djurkovic,bekvalac,........,milicevic,zoran saraba,sasa josipovic,zeljko racic i ivan ilic,a sezona mislim 96/97
druga slika:robert savic,marko perovic,srdjan bajcetic,radisav dragicevic,dejan govedarica,aleksandar kocic,........,damir stojak,.......,zoran saraba,.........,hajdin,goran saula,zoktan sabo,radoslav samardzic,neizbezni cvetko,kosan,bratislav zivkovic,miodrag pantelic,amir teljigovic sezona eto nek bude 92/93
treca slika:kocic,sabo,vukotic,gluscevic,savic,dragicevic,samardzic,mijanovic
saraba,govedarica,halilagic,ozegovic,grujic,ciric,saula,aleksic,dragic,radojicic,
barac,kosan,........,jezdimirovic,miljkovic,panta,sezona 94/95
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Uf kako su nam ruzni bili dresovi te godine, sto ste me podsetili... :shock: :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Vlado, svaka čast za prepoznavanje svakog igrača :!:
Eto, zašto Podbara fali na Forumu.

PS
Ako i sad, na ove slike, naš drug Voja ne napiše ništa, ozbiljno ću se zabrinuti :(
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

nadam se da ce podbara ili neko drugi ako zna popuniti ove tackice tj.igrace koje nisam uspeo da prepoznam,bas me interesuje o kojim igracima se radi!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Aj sad da vas vidim?
Image
Gornji red-Vukov,Kocic,Sarcevic,Samardzic,Perovic i Jelacic
cuce-Puhalak,Kutnic,Zivkovic,Drljaca(nisam siguran) i Petkovic.


Image
Last edited by Владика on Thu May 08, 2008 10:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Vukov, Kocić, Šarčevć, Samardžić, Perović,...
Druga fotografija je, ako se ne varam, šampionska ekipa, ili okosinica šampionske ekipe - sezona ranije.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Dobar deo prvog reda si prepoznao a tim je sezona posle osvajanja titule. TO su oni dresovi na kojima smo nosili reklamu Wampum.
Pazite kako godine mogu da budu okrutne-Jovo Sarcevic nekada i Jovo Sarcevic sada. Ovakav make over ne bi uspela da napravi ni akademija Panjkovic!

Image
Image
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Na ovo sam sasvim slučajno naleteo danas, pa rek'o da postavim ovde. U pitanju ekipa iz 1997. godine.

Image
Post Reply