Vojvodina se pojačava iz Izraela i Poljske03.05.2012. 13:06

V

ojvodina se nalazi u očajnoj seriji rezultata u Jelen Superligi Srbije, pa se na leto očekuju velike promene u klubu. Pored rukovodstva koje će verovatno napustiti Vošu, nekolicina igrača će takođe spakovati kofere iz Novog Sada, a već sada su poznati prvi pikovi "lala" za narednu sezonu.

Iskusni štoper crnogorske reprezentacije i član Makabija iz Tel Aviva Savo Pavićević je prema saznanjima SPORTAL.RS jednom nogom već u srpskoj Atini, a pored njega Vojvodina je blizu dogovora i sa rezervnim golmanom Visle iz Krakova Milanom Jovanićem.

Nekadašnji golman Subotičana u drugom planu je u poljskom timu i verovatno će biti zamena za odlazećeg Nemanju Supića.

Vesti
Vojvodina sigurna protiv OFK-a

U okviru 25. kola Jelen Superlige, fudbaleri Vojvodine ostvarili su pobedu na domaćem terenu protiv OFK Beograda rezultatom 2:0. Prvi pogodak na utakmici postigao je Jovan Stojanović u 60. minutu da bi samo šest minuta kasnije Sergej Milinković-Savić postavio konačnih...