Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina, četvrtak 18h

Post by Ponosan! »

Мора Ђурић да засере...

Јел неко зна где могу да се погледају ове фотографије, на уефином сајту су окачене, али се виде само сличице и не може да се уђе у њих...
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina, četvrtak 18h

Post by Mackycool »

blic.rs wrote:U srpskom superligašu već mogu da razmišljaju o narednom rivalu i to bi trebalo da bude Honved, koji je u Nikšiću savladao Honved istim rezultatom.
Srpsko novinarstvo... da ga nema, trebalo bi ga izmisliti...
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina, četvrtak 18h

Post by Turija »

Rezultat po meri (i dobro je što smo primili taj gol za opomenu, tj da igrače ne ponese rezultat).
:cheers:
PS
Čestitka i ohrabrenje našem mladom golmanu Kordiću (za svoj prvi nastup na našem golu, u jednoj veoma bitnoj takmičarskoj utakmici) :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina, četvrtak 18h

Post by Grba_NS »

Turija wrote:PS
Čestitka i ohrabrenje našem mladom golmanu Kordiću (za svoj prvi nastup na našem golu, u jednoj veoma bitnoj takmičarskoj utakmici) :!:
Takodje! Jako mi je drago zbog ovog momka, koji je velika buducnost naseg kluba, a usput cestitke i treneru koji je imao hrabrosti da na ovako delikatnoj poziciji ukaze sansu jednom detetu! Verovatno najmladji golman u seniorskoj konkurenciji u celoj Evropi?
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Boske87 »

Grbo pošto si upućen u kvalitete omladinaca da li mi možeš opisati Kordića, da li je zreo da ove sezone postane standardni golman tj da li je on novi Brkić? Ako ima potencijala čudi me što smo doveli Popovića a i Žakula je još tu. Iznenadio me Nikolić danas, nisam očekivao da mu da šansu na ovoj, ipak bitnoj utakmici.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Minja »

Lakse nego sto je ocekivano. Cestitke ekipi na rezultatu. Revans je rutina, tako da pripreme zapravo i nece toliko trpeti zbog ovog dvomeca.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by DUB »

Ja ovaj dvomec i shvatam kao deo priprema. Sezona krece krajem avgusta.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina, četvrtak 18h

Post by lexa »

Grba_NS wrote:
Turija wrote:PS
Čestitka i ohrabrenje našem mladom golmanu Kordiću (za svoj prvi nastup na našem golu, u jednoj veoma bitnoj takmičarskoj utakmici) :!:
Takodje! Jako mi je drago zbog ovog momka, koji je velika buducnost naseg kluba, a usput cestitke i treneru koji je imao hrabrosti da na ovako delikatnoj poziciji ukaze sansu jednom detetu! Verovatno najmladji golman u seniorskoj konkurenciji u celoj Evropi?
Ovo je samo jedan od mnogo razloga zasto sam prizeljkivao Nikolica za trenera.
On je u Radu radio iskljucivo sa mladim igracima tako da njemu nije problem da mladim
igracima pruzi priliku. S njegovim dolaskom sigurno da je svanulo i nasim omladincima. Zivi
bili pa videli :cheers:
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Stexman »

Dzaba sve kad Kezman najvaljuje da ce Kordic na pozajmicu jer dovode jos jednog golmana!
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by ultra komsa »

aj polako pustite kezmana da radi svoj posao...jedna utakmica jeste dobra preporuka a ne garantovan kvalitet u meri koji se zahteva za vise ciljeve...za sada je krenulo ok,al prvo je kolo,i sve cestitke,al protiv madjara se vec ocekuje ozbiljnija stvar!i jedva cekam snimak da vidim na koju doru ga ucacka onaj papuanac nama
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by N13 »

Je l' moguce da jos uvek nema nigde video sa golovima i sansama... kao da je u pitanju mec cetvrte finske lige, a ne mec kvalifikacija za Ligu Evrope. Ceo internet pretrazih, i nista...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by madda fakka »

N13 wrote:Je l' moguce da jos uvek nema nigde video sa golovima i sansama... kao da je u pitanju mec cetvrte finske lige, a ne mec kvalifikacija za Ligu Evrope. Ceo internet pretrazih, i nista...
Ako bet365 nije imao prenos sta reci.... Jedino da se uzdamo u upravu i urednistvo zvanicnog sajta FKV pa da oni mozda imaju neke snimke pa makar sa mobilnog telefona...
I Bog je Slaninar...
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by lexa »

madda fakka wrote:
N13 wrote:Je l' moguce da jos uvek nema nigde video sa golovima i sansama... kao da je u pitanju mec cetvrte finske lige, a ne mec kvalifikacija za Ligu Evrope. Ceo internet pretrazih, i nista...
Ako bet365 nije imao prenos sta reci.... Jedino da se uzdamo u upravu i urednistvo zvanicnog sajta FKV pa da oni mozda imaju neke snimke pa makar sa mobilnog telefona...
Capelja, javi se :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by gospodinFKV »

Ponosan! wrote:Мора Ђурић да засере...
Molim te, pojasni nam ovu konstataciju. :frown: Od kad je to Djuric poznat po greskama i da je drugi zuti slucajan? :)
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Samo borbeno ! »

Da, da stvarno lupetas. Kad je on to bilo sta zasrao, a na tri stranice se vec pisalo da je namerno i pametno napravio drugi zuti jer se tako ciste kartoni za utakmice sa Honvedom,sta tu nije jasno? Djuric odlican fudbaler jos bolji covek !

EDIT: Poštujte druge forumaše u konverzaciji, sve može da se kaže na mnogo lepši i tolerantniji način.

Administracija
Locked