Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Ponosan! »

Нек' си се ти мени уживео у пљување, господски, нема шта...
Нисам лепо ни уклавирио ово за чишћење, моја грешка.


Господине нисам ни рекао да је познат по грешкама, штета додуше што нема више видео записа, са гостујућих утакмица поготово...
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope (1. kolo kval.): Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Tony Starks »

Evo kratke Nikolićeve izjave:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=ds98IOOdLE8[/video]
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Liga Evrope (1. kolo kval.): Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by kej »

Ne brinite što nema snimaka golova, tu su uvek naši sportski novinari da nam opišu na koji način je gol postignut. Samo još da nas podseti koju smo mi to utakmicu igrali u Talinu..
http://www.dnevnik.rs/sport/abubakar-razbio-maltezane" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope (1. kolo kval.): Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by laki »

Ne znam zasto ali jel i vama ostalima bilo jao smesno (s pozitivne strane) kako je Nikolic izjavio da smeta realizacija jer smo, kako kaze: "Da ne preteram , imali jos jedno 10, 12 stopostotnih sansi koje smo promasili"! 8)
Image
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope (1. kolo kval.): Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Tony Starks »

Prodaja dnevnih ulaznica za revanš utakmicu prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Vojvodine i Hiberniansa počinje u ponedeljak 08. Jula 2013.

Ulaznice po cenama :

ZAPAD 400 din

ISTOK 300 din

mogu se nabaviti na prodajnim mestima kompanije „Gigstix“ : suteren pariskog magazina-radno vreme od 10-18 časova, u knjižari „Boolevar books“, Bul. Oslobođenja 60-radno vreme od 8-21 čas i u Gift shop-u FK „Vojvodina“ („Tobacco Bu“, Hotel Park) radno vreme od 7,30-22,30 časa.
Na dan odigravanja susreta ulaznice će se prodavati na blagajnama stadiona „Karađorđe od 18 časova.

Ulaznice za severnu tribinu po ceni od 100 din prodavaće se na dan utakmice u prostorijama navijačke grupe “Firma89″.

Utakmica se igra na stadionu „Karađorđe“ u četvrtak 11. Jula 2013 sa početkom u 20,30 časova.
http://www.fkvojvodina.rs/2013/07/ulazn ... onedeljka/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dnevnih? :?
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Liga Evrope (1. kolo kval.): Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Ultra slanina »

Image

Šta ti je politika. :frown:
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Liga Evrope (1. kolo kval.): Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by One and only »

NOVI SAD SRBIA
Gde je nestalo J ili E?

Opet cemo sezonske kupovati dan pre prvog kola JSL ili...? Hoce li biti onaj popust od 50% za nas sa proslogodisnjim sezonskim ili su zaboravili na to?
Stvarno ne znam dokle ce se pruzati prilika Bilbiji, decko je nevidljiv na terenu, igrac manje. Dobijao je dosta prilika proteklih godina.
United of Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope (1. kolo kval.): Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Red Marquis »

E, a sad ćemo da vidimo koliko je bilo dobro navići ljude da ne daju ni dinara za Vošu, pa posle probiti onu naviknutu barijeru 300,200,100.
Po Čapelji, najverovatnije neće biti novih sezonskih sada, važiće stare. Znajući kako sve ide brzo, očekujem i protiv Honveda da idem sa starom.
Io odio Belgrado
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope (1. kolo kval.): Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by laki »

Na sta ciljas, Ultra slanina, ne kontam? Vidim da Srbija nije napisana dobro niti na Srpskom niti na Engleskom, ali ne vidim sta si jos zapazio sto ti je smetalo na plakatu, ne verujem da si na to mislio?

Inace, mislim da su istok u i zapad preskupi, pogotovo ako se zna da je utakmica vec resena. Ako otac zeli dva sina da povede na tekmu i recimo zeli na istok, to mu je 900 dinosaurusa. Zaista malo previse. Neko toliko ne zaradi za ceo dan. Ok , da je neka druga tekma, da je trece kolo kvalifikacija ili da je bar neki neizvestan rezultat... Mislim necu da mracim niti zelim da se oko ovoga sad povede neka duga poleika, samo sam imao potrebu da iskazem misljenje po pitnaju cene karata.
Image
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope (1. kolo kval.): Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by N13 »

Bez obzira na naviku posle besplatne polusezone, 400 din za vec gotovo dobijeni dvomec, prve utakmice u sezoni je mnogo.
Jos prvo kolo kvalifikacija, protivnik u rangu nasih nizeligasa.
Pa prosle sezone u drugom kolu kvalifikacija, dok snaga protivnika nije bila poznata, ulaz bio 70 dinara... a sad 400 din vec u prvom kolu, na dobijen mec.

Ali ok, na nama je u svakom slucaju da napravimo lepu atmosferu, a na njima je da marketinski dobro odrade ovaj mec.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Liga Evrope (1. kolo kval.): Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Ken mahniti »

A jel vaze sezonske?Prosle godine na Suduvi vec nisu vazile ako me sluzi secanje?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Grba_NS »

Boske87 wrote:Grbo pošto si upućen u kvalitete omladinaca da li mi možeš opisati Kordića, da li je zreo da ove sezone postane standardni golman tj da li je on novi Brkić? Ako ima potencijala čudi me što smo doveli Popovića a i Žakula je još tu.
-Glavne karakteristike: odlican refleks, odlican 1 na 1, fenomenalan karakter zbog cega se ne libi i da istrci, pa i preuzme odgovornost na sebe. Podseticu na jedan momenat kada je protiv ne znam koje ekipe uzeo da izvede penal i dao ga u stilu onog Cehoslovaka ili Pirla za one mladje.
-Ima potencijal da bude bolji od Brkica
-Nijedan golman sa 17-18 godina nije u potpunosti spreman da bude standardni golman u klubu kao sto je Vojvodina, ne odjednom i bez neke strategije postepenog uvodjenja, jer ce ga pojesti ambicije kluba, ocekivanje navijaca i njegovo neiskustvo.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Rivelinjo »

Grba_NS wrote: -Nijedan golman sa 17-18 godina nije u potpunosti spreman da bude standardni golman u klubu kao sto je Vojvodina, ne odjednom i bez neke strategije postepenog uvodjenja, jer ce ga pojesti ambicije kluba, ocekivanje navijaca i njegovo neiskustvo.
Mislim da je naša liga idealna za stasavanje i sazrevanje mladih igrača. Ne može bolje od toga. Kao da je otišao u drugu-treću ligu neke bolje "zapadne" zemlje, na kalenje i sticanje iskustva. Kakve ambicije kluba - bićemo opet treći, četvrti, u Evropi igrati do prvog protivnika gde svih 11 igrača znaju da šutnu loptu. To je to.



Na utakmicu bih otišao samo ako je upad za dž - da malo gledam zelenu travu, ispričam se s društvom, ali ne bih dao više od 100 dinara. Moći će se ući za dž, sigurno.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Liga Evrope (1. kolo kval.): Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Minja »

Stvarno pise SRBIA.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Liga Evrope (1. kolo kval.): Hibernijans-Vojvodina 1:4

Post by Rivelinjo »

Minja wrote:Stvarno pise SRBIA.
Kriza, mora se štedeti - slovo po slovo, nakupi se, ali svi ti sitni propusti će se zaboraviti kad ove sezone uzmemo Ligu, kup i Ligu EUrope.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Locked