Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by borrissey »

njaks wrote:Neko je gore napisao da je navijanje bilo solidno??? Stadion se raspadao kako smo grmeli, iskreno ne secam se da smo skoro ovako navijali... :cheers:
Ja sam napisao. Medjutim, da, sada kad su mi se slegli utisci (i kad sam shvatio jutros da ne mogu da govorim koliko sam promukao :D), slazem se da je i navijanje bilo odlicno. ima tu par snimaka na kojiam se cuje kako smo bili glasni. Presrecan sam zaista i ponosan - protiv Burse SAMO BORBENO!
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by njaks »

Ako neko naleti na snimak utakmice molio bih ga da postavi...Hvala! :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Red Marquis »

njaks wrote:Neko je gore napisao da je navijanje bilo solidno??? Stadion se raspadao kako smo grmeli, iskreno ne secam se da smo skoro ovako navijali... :cheers:
Pa realno, do prvog gola i nije bilo baš nešto, mada kao i uvek, verovatno zavisi ko je gde stajao. Ali ono 10-ak minuta pred kraj VOJ-VO-DI-NA ima čitav Kišpešt da zapamti. Kakvi-takvi, za Honvedovce smo argentinci. I ja mislim da u drugom poluvremenu nisu zapevali nijednom.

p.s. Jel kod mađarskog obezbeđenja pod obavezno obrijana glava i vrat prečnika metar :mrgreen: ?"
Io odio Belgrado
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Ponosan! »

Marcello wrote:Ja sam PONOSAN!
Ne moze! :)
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Dejan »

Svaka cast igracima i Marku Nikolicu.
Neka se spremi Sebastian Frej..
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Neizlecivi »

Brojnost nam je bila malo slabija al grmeli smo :) od Honvedovih sam ocekivao vise, al onaj raspad i pisanje nisam ocekivao. Samleli smo ih, prvo nasi igraci, potom mi... Igracima svaka cast, raduje me i igra, a pogotovo zalaganje i rad Nikolica. Policije na sve strane gomile, ali gomile! Zato organizacija utakmice,moram reci SAVRSENA nasi bi mogli malo da se nauce od njih. Parking za nas pod obezbedjenjem, na stadionu rigorozna kontrola, ali boze moj... sve super! Nadam se da ce ovakva igra probuditi grad, zaista su zasluzili! Sto se mene tice vidimo se u cetvrtak! :cheers:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Chana »

Ponosan! wrote:
Marcello wrote:Ja sam PONOSAN!
Ne moze! :)
:rolll:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Red Marquis »

Najuspešniji tim u prva dva kola kvalifikacija za Ligu Evrope! I na deobi drugog mesta po efikasnosti posle Honveda...

Image
Io odio Belgrado
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by vdn slaninar »

najvise me raduje to sto mislim da smo odigrali sa jedno 70% mogucnosti,svaka cast nikolicu koji nista ne prepusta slucaju.spremio je ekipu sasvim korektno za ovaj period o cemu najbolje svedoci lanetova(mlana jovanovica koji trenira sa nama) izjava da je mislio da je spreman za premijer ligu dok nije dosao na nikoliceve treninge.
НС.
Posts: 21
Joined: Thu Jul 18, 2013 11:40 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by НС. »

Сендвичари су се слабо показали.А онај претрес нема га на свету.Наше издање солидно.Ако је неко још у Будимпешти и ако чита форум нека ми се јави на пп!Турци морају пасти у Новом Саду.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by ogi »

Na sajtu UEFE pise da utakmica protiv Burse pocinje u 19h. Zna li neko ako je ovo tacna informacija?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Tony Starks »

Izjave naših posle utakmice.

Nikolić:

http://www.sportnetwork.rs/play/57783/n ... litet-igre" onclick="window.open(this.href);return false;

Delač:

http://www.sportnetwork.rs/play/57784/d ... -sve-bolji" onclick="window.open(this.href);return false;

Bilbija:

http://www.sportnetwork.rs/play/57782/b ... -biti-lako" onclick="window.open(this.href);return false;

Enver:

http://www.sportnetwork.rs/play/57781/a ... avim-putem" onclick="window.open(this.href);return false;
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by DUB »

Tony Starks wrote: Enver:

http://www.sportnetwork.rs/play/57781/a ... avim-putem" onclick="window.open(this.href);return false;
Enver "pa dobro" Alivodic!
:rolll:
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by Firmin mali »

Telep wrote:Nisam toliko srecan ni zbog pobede, vec zbog igre...ljudi mi smo napadali i posle 0:2. Ne pamtim kad se to desilo.
I ne samo posle 0:2,ko je bio blize terenu,pa samim tim i treneru Nikolicu,cuo je i posle 3:1 kako Nikolic tera igrace napred i u napad i da vrse presing,svaka mu cast jos malo srece i da nas zaobidju povrede i nepravde i ovo je sezona koja obecava :cheers:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Liga Evrope Q2R: Honved-Vojvodina 1:3

Post by naseljekolumbija »

DUB wrote:
Tony Starks wrote: Enver:

http://www.sportnetwork.rs/play/57781/a ... avim-putem" onclick="window.open(this.href);return false;
Enver "pa dobro" Alivodic!
:rolll:
Zaboravio si "sigurno" :mrgreen:
Locked