Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Fatic je bio blizu zvijezde. Kruzile su price da je slican Kataiu van terena.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

Toto Riina wrote:Fatic je bio blizu zvijezde. Kruzile su price da je slican Kataiu van terena.
Molim za malo poštovanja: u svetu fudbala mnogo je neprofesionalnih igrača, ali mislim da je The Watermelon Incident ipak jedinstven slučaj. Takva pizdarija ne bi pala na pamet ni "pravom" Baloteliju. Razgovarao sam o tome s nekoliko navijača Olimpijakosa, oni su oduševljeni što "imaju" takvog fudbalera u svom klubu, a da nisu ni znali.
:mrgreen:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ova situacija sa Faticem je slicna kao sa Gulanom kod crnih. Ni jedan ni drugi nisu uradili ama-bas-nista u Seriji A i Seriji B, a sada pokusavaju da vrate svoje karijere na pravi kolosek. Jedina razlika je da je Gulan igrao u skoli crnih. Ne moze se nista reci, ovako na prvu loptu, posto bi mogao biti sasvim solidan za nasu ligu. Ali nekako iskace u prvi plan da je Fatic jos jedan ciganski skart, koji se pojavio kod nas u klubu... Stoga, meni vec ne odgovara :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

ono cemu se ja nadam jeste potpisivanje novog ugovora sa vulicevicem , onda bi nas tim izgledao ovako recimo delac- lekovic, djuric, fatic , vulicevic- radoja ,poletanovic , vranjes- alivodic ,denkovic ,skuletic. uz rezerve popovic,nastic, baric, kovacevic, tumbasevic, kosovic,ivanic, ilic,gacinovic i kaludjerovic. mislim da imamo ubedljivo najveci izbor igraca u ligi za rotaciju...a uz to bi pokusao da dovedem laneta ali ne kao igraca ,vec kao trenera za neku mladju kategoriju ili asistenta trenera...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

the Gari wrote:
Toto Riina wrote:Fatic je bio blizu zvijezde. Kruzile su price da je slican Kataiu van terena.
Molim za malo poštovanja: u svetu fudbala mnogo je neprofesionalnih igrača, ali mislim da je The Watermelon Incident ipak jedinstven slučaj. Takva pizdarija ne bi pala na pamet ni "pravom" Baloteliju. Razgovarao sam o tome s nekoliko navijača Olimpijakosa, oni su oduševljeni što "imaju" takvog fudbalera u svom klubu, a da nisu ni znali.
:mrgreen:
Baloteli je mala deca. Jedan je Djani Curcic.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Leković: Stigao sam u ambiciozan klub

http://www.sportnetwork.rs/play/57837/l ... iozan-klub" onclick="window.open(this.href);return false;

Drakulić: Doveli smo proverene igrače

http://www.sportnetwork.rs/play/57836/d ... ene-igrace" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=YvUVQuv0 ... e=youtu.be[/video]

Svaka cast Lekovicu na predstavljanju i uvodnoj reci. Tako se postuje klub i navijaci gde dolazis, a opet bez decackih snova i debilnih prica kakve su obavezni kod titovih blizanaca.

Lekovicu dobrodosao :!:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ovom Lekovicu vidis po faci da je resen da uspe, sto za Fatica i ne moze da se kaze. S obzirom da mi sad imamo jedno zdravo jezgro, il' ce se uklopiti i pruziti maksimum ili dovidjenja karijero.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Transferi

Post by Baltazar »

Fatiću dati broj 69. Tako mi deluje.
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Ajd da vidimo šta ume i koliko hoće, pa ćemo mu lako davati i brojeve i špicname, ko i do sad što smo...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

Gledao sam pre pola sata novu reportažu SOS kanala. Bili u Veterniku, intervjuisali Balšu, nesalomivog Brku, Nikolića, Envera, Kaluđera, Fatića, Vuleta, Lekovića...

Leković mi se čini kao momak koji stoji na zemlji i koji je što neko reče rešen da uspe. Fatić kaže da se nada da će mu klub biti odskočna daska, ali i da će on pomoći klubu. Ono što je bitnije od njegove izjave je da je Nikolić rekao da se radi o inteligentnom momku i da će predstavljati pravo pojačanje za klub.

Brine me ovo sa medijskom pažnjom, odjednom smo dobili previše prostora za njihove blizanačke medije, neće valjati...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Mislim da će obojica novajlija biti odlična pojačanja.
Leković je odmeren i pametan momak (pa pola je Novosađanin :wink: ), a Fatić je sigurno veliki talenat (ne bi ga Inter uzeo sa 18 godina) i ovo mu je poslednja šansa da napravi karijeru spram svog potencijala.Sada ima dovoljno godina da se konačno uozbilji.
Momci, dobrodošli u veliki Klub u godini velikog jubileja.
Srećno :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Mislim da će obojica novajlija biti odlična pojačanja.
Leković je odmeren i pametan momak (pa pola je Novosađanin :wink: ), a Fatić je sigurno veliki talenat (ne bi ga Inter uzeo sa 18 godina) i ovo mu je poslednja šansa da napravi karijeru spram svog potencijala.Sada ima dovoljno godina da se konačno uozbilji.
Momci, dobrodošli u veliki Klub u godini velikog jubileja.
Srećno :!:
Potpisujem svaku rec! :cheers:

Ocekujem titulu, ako nas nesto nefudbalsko ne poremeti u tome :deal:

Mislim da ce biti sramotno ako patlidzan ili posrnuli stub srBstva uzmu s ovakvim ekipama. Nikad, ali niiiikad, nisu bili tako losi...
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

gospodinFKV wrote:
Turija wrote:Mislim da će obojica novajlija biti odlična pojačanja.
Leković je odmeren i pametan momak (pa pola je Novosađanin :wink: ), a Fatić je sigurno veliki talenat (ne bi ga Inter uzeo sa 18 godina) i ovo mu je poslednja šansa da napravi karijeru spram svog potencijala.Sada ima dovoljno godina da se konačno uozbilji.
Momci, dobrodošli u veliki Klub u godini velikog jubileja.
Srećno :!:
Potpisujem svaku rec! :cheers:

Ocekujem titulu, ako nas nesto nefudbalsko ne poremeti u tome :deal:

Mislim da ce biti sramotno ako patlidzan ili posrnuli stub srBstva uzmu s ovakvim ekipama. Nikad, ali niiiikad, nisu bili tako losi...
Rano je jos govoriti ko je los ko nije, niko nije ni uigran skroz, a i ima jos mesec dana prelaznog roka, svasta moze da se izdesava. Cinjenica je da smo do sad ubedljivo najvise pokazali.
Dao bih 5 godina zivota da Vule i Trajkovic ostanu jos neko vreme... Pa milina za oci je gledati Vuleta i Alivodica po desnoj strani, tako nesto nisam vidjao nikad u nasoj ligi. Neverovatno kako funkcionisu.
Pored Traksa nema prolaza, on i Djuric sjajan tandem.
Sto se tice leve strane, dosao je sad Lekovic, pa jos kad bi Abu ostao neko vreme, ako se njih dvojica uklope kao ovi na desnoj, nece nam biti ravnih :D kreator igre Vranjes, iza njih dva nasa talentovana klica, i u napadu da se smenjuju Skule, Kaludjer...
Napokon se moze reci da imamo uklopljenu ekipu, gde svih 11 igraca igra tamo gde mu najbolje ide, i da sve to funkionise kao jedan tim, pored trenera koji fudbal shvata na jedan moderan nacin. Ako ne napravimo neku glupost do kraja prelaznog roka, mislim da od ove sezone opravdano mozemo mnogo toga da ocekujemo. Ukoliko bude sve onako kako prizeljkujem, ova uprava ce imati moju vecnu podrsku, od Balse, preko Kezmana do najnebitnijih clanova...

Najezim se samo kad pomislim kako za stogodisnjicu postojanja uzimamo duplu krunu. Ukoliko se to desi, najiskrenije obecavam da cu u boksericama trcati duz celog keja.
:cheers:
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

N13 wrote:Pa milina za oci je gledati Vuleta i Alivodica po desnoj strani, tako nesto nisam vidjao nikad u nasoj ligi. Neverovatno kako funkcionisu.
Ovo sam i ja primetio. Još jedan plus Alivodićevog dolaska (osim svega što je pokazao) jeste i to što je na izvestan način "preporodio" Vuleta. Njegova vizička spremnost i voljni momenat nikada nisu dolazili u pitanje, ali u saradnji s Enverom on pokazuje potpuno nove dimenzije svoje igre, posebno u napadu. Čak je dao i neke važne golove (Smederevo, Rad...).
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply