2. kolo: Voždovac-Vojvodina 1:1

Locked
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Helm »

Ni ja ne verujem da je nasa odluka bila da se zakasni. Vranjes je verovatno zbog neceg drugog dobio zuti karton. Na Spartakovoj utakmici su igraci iz oba tima dobili po zuti na startu, a na zvezdinoj i partizanovoj utakmici niko. Pritom je zvezdi sudio Mazic, tako da verujem da ima neko drugo objasnjenje.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by lazarr »

Mislim da su u startu pobrkani lončići.
Počeli smo da opravdavamo remije protiv dve realno najlošije ekipe u prvenstvu zarad neke LE.
Lige Evrope u koju realno nećemo ni ući.
Daj Bože da grešim, ali šta ćemo mi tamo dobiti osim nekih novaca koje realno opet nećemo videti. Zna se kod koga će ti novci ponovo završiti.
A do tog dvomeča sa Šerifom mi ćemo bod po bod opet deliti 8 i 9 mesto na tabeli extra jake JSL.
Uostalom, verovatno i ja grešim. Ni extra jaku JSL nećemo osvojiti, tako da bolje slavno izginemo u LE.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Radoye »

Toto Riina wrote:P.S. Mislim da domacin donosi odluku oko kasnjenja prilikom pocetka susreta, Jagodina takodje nije zelela kasnjenje :idea:
Zasto je onda Vranjes dobio zuti? Mislim, ako igraci domacina nisu bili spremni za pocetak utakmice logicno je da njihov kapiten dobije zuti a ne nas igrac koji izvodi pocetni udarac.

Ako nasi nisu hteli da utakmica kasni, sve sto je trebalo da urade je da izvedu taj pocetni udarac. Pa nek se domacini misle hoce li igrati ili samo stajati tih 5 minuta. Ako se hteo neki ferplej, mogli su nasi da puknu loptu sa centra u golaut pa nek se Vozdovcani misle da li ce da protestvuju ili je odmah izvedu.

Ovako smo prakticno opet cestitali Bari...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Jole »

srkins wrote:a serif 5;0 danas pobedio...mi sledece kolo moramo da pobedimo inace nismo ni blizu borbe za visok plasman...
Pa sta ako su pobedili 5:0, pa sta ako su legija stranaca i Honved je pobedio pred utakmicu sa nama 9:0 i njih smo zvali legija stranaca.

Zasto odmah trtate na prvu loptu, malo vere u igrace nije na odmet, to su oni isti koje ste proglasili bogovima posle Turske. Zar mislite da ce nasi sa Serifom igrati isto kao Sremom ili Vozdovcem?

Jel smo trebali da napunimo i Srem i Vozdovac sa 5-6 komada, pa da se utrta Serif i da dodje i igra bunker? Taj bunker bi bio za 50% jaci od ovih JSL bunkera. Meni su milija ova dva remija i da Serif igra otvorenu utakmicu. To sto smo ostali bez 4 boda nista ne znaci jer svakako blizance deremo i na Karadjordju i na topcideru :D

Malo vere u igrace, remi ko remi nit prvi nit poslednji.

PS- e da i dvomec sa Serifom cemo lomiti u Moldaviji, ne u Novom Sadu.

PS2- i prestanice da glumite blizanacke navijace i da svaki rezultat koji nije pobeda dozivljavate kao tragedija, jer to nije normalan stav.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by playmaker »

Stvar je vrlo jednostavna.

U Evropi niko ne igra bunker, ovde je to realnost a mi nismo dovoljno dobri da se nosimo sa time.
Treba raditi na tome, Nikolicu puno poverenje, price o smeni su presmesne, ne zelim ni da komentarisem bilo sta drugo.
Ja bih coveku da se ista pitam sada dao ugovor naredne 3 godine da uspostavi sistem pa tek onda bih ga pitao za rezultat. :idea:
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by slanina »

http://www.sportnetwork.rs/play/58393/j ... vodina-1:1" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo golova,reći ću samo e moj Đuriću... :roll:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Schteph_F89 »

Po Bljucu Vranjes je dobio zuti zbog rasprave sa sudijom pre pocetka utakmice,sto moze da znaci da je hteo da pocne utakmicu a moze da znaci i suprotno. Treba pod hitno otvoriti ovde temu Nosterdamus :frown:
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Toto Riina »

lazarr wrote:Mislim da su u startu pobrkani lončići.
Počeli smo da opravdavamo remije protiv dve realno najlošije ekipe u prvenstvu zarad neke LE.
Lige Evrope u koju realno nećemo ni ući.
Daj Bože da grešim, ali šta ćemo mi tamo dobiti osim nekih novaca koje realno opet nećemo videti. Zna se kod koga će ti novci ponovo završiti.
A do tog dvomeča sa Šerifom mi ćemo bod po bod opet deliti 8 i 9 mesto na tabeli extra jake JSL.
Uostalom, verovatno i ja grešim. Ni extra jaku JSL nećemo osvojiti, tako da bolje slavno izginemo u LE.
Imam utisak da velika vecina osudjuje remije, nisam primetio puno opravdavanja.
Zbog cega mislis da realno necemo uci u LE, sa Serifom su sanse negde 50-50. Ja kao navijac ne zelim da vidim bilo kakve novce, a dobicemo (po meni) vise nego 5 bezvrednih gvozdjurija koje se u Srbiju nazivaju peharima.
Da li si ti stvarno ocekivao laganu setnju kroz prvenstvo i kup :?: Poleteli smo :idea:
jackson
Posts: 34
Joined: Wed Feb 10, 2010 2:45 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by jackson »

Retko se javljam da nesto prokomentarisem ali sam se sad iznervirao pa moram :D .Prvo, ovaj rezultat za mene uopste nije neocekivan, a samim tim ni razocaravajuci.Drugo, ne vidim razlog za toliku depresiju posto su nam konkurenti katastrofa.Trece i najvaznije, predstoje nam dve utakmice od istorijskog znacaja za klub i samim tim ne vidim razlog da budemo neraspolozeni.Ja verujem u ovaj tim za razliku od nekih proslih vremena.Imo bi ja jos stotsa kasti al dobro sad....
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Ljubomir1996 »

Đurića izbaciti na mesec dana iz ekipe da malo sredi glavu, ovakvu grešku ne sme da pravi ni pionir, iz ničega nam dali gol, Đuriću, bruko :!: :!: :!:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Voja »

Pogledao sam izvestaj sa utakmice,i moje prvo zapazanje je da Vozdovac uopste nije igrao bunker kako se ovde zakljucuje.Svaki novi segment izvestaja pocinje sa najmanje 3 igraca Vozdovca na nasoj polovini i sa veoma siroko postavljenom im odbranom. Znaci,rekao bih da nam prostora za igru nije manjkalo,ali jednostavno smo zatajili. Par stvari mi jos bode oci,u prvom poluvremenu dubinska lopta Vranjesa i u drugom centarsut (pre udarca Poletanovica,preko gola)... totalna nemoc nasih igraca koji treba da prime centarsut. To su takozvane Abuove lopte. Smatram da nam pod hitno treba spic sidras,razarac,spic koji napada centrirane lopte,a ne da se krije od njih. I sve ovo govorim,bez obzira na rezultat dvomeca sa Serifom,sa ovim napadacima mi ni u nasoj ligi nema sta da trazimo,realno. Druga stvar koja mi je isto interesantna je da imamo u proseku po jedan veliki kiks na mecu... tu naviku moramo iskoreniti. Zao mi je zbog ovog remija,ali ko zna zasto je to dobro.

Moram jos da pohvalim sut glavom Alivodica prilikom gola,zaista iako sam znao da ce biti gol,odusevila me je njegova reakcija,jer sam najmanje ocekivao tako rezonski,smiren i inteligentan sut :hurray:
Last edited by Voja on Sat Aug 17, 2013 9:48 pm, edited 1 time in total.
Image
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by lazarr »

Toto Riina wrote:
lazarr wrote:Mislim da su u startu pobrkani lončići.
Počeli smo da opravdavamo remije protiv dve realno najlošije ekipe u prvenstvu zarad neke LE.
Lige Evrope u koju realno nećemo ni ući.
Daj Bože da grešim, ali šta ćemo mi tamo dobiti osim nekih novaca koje realno opet nećemo videti. Zna se kod koga će ti novci ponovo završiti.
A do tog dvomeča sa Šerifom mi ćemo bod po bod opet deliti 8 i 9 mesto na tabeli extra jake JSL.
Uostalom, verovatno i ja grešim. Ni extra jaku JSL nećemo osvojiti, tako da bolje slavno izginemo u LE.
Imam utisak da velika vecina osudjuje remije, nisam primetio puno opravdavanja.
Zbog cega mislis da realno necemo uci u LE, sa Serifom su sanse negde 50-50. Ja kao navijac ne zelim da vidim bilo kakve novce, a dobicemo (po meni) vise nego 5 bezvrednih gvozdjurija koje se u Srbiju nazivaju peharima.
Da li si ti stvarno ocekivao laganu setnju kroz prvenstvo i kup :?: Poleteli smo :idea:
Nisam očekivao šetnju kroz prvenstvo ali sam očekivao da pobedimo Voždovac koji do pre 15 dana nije ni znao da će igrati 1. ligu.
Sedneš u autobus, daš 3-4 gola i vratiš se kući. Posle toga razmišljaš o Šerifu.
Igralo se na neutralnom terenu na kome domaćini verovatno nisu igrali nikad u svojim karijerama.
Ako sam imao razumevanja protiv DS za ovo danas nemam. O smeni trenera ne pričam. O tome nema govora.
Pričam o mentalitetu naših igrača koji nisu svesni koliko mogu i koliko vrede.

Kako to prevazići, ne znam, ali da ne valja - ne valja.
Neko kaže, ni konkurencija ne blista. Pa baš zato što ne blista, trebali smo danas imati 6 bodova pa nek oni misle šta će. Ovako uvek mogu da nam pariraju na poljima na kojima smo mi tanki. Ako ne budemo imali prednost u odnosu na njih, u izjednačenom stanju na tabeli oni uvek mogu pobrati neki bod koji ne zaslužuju, dok mi te iste bodove gubimo od najlošijih ekipa.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by recni galeb »

utakmica kao utakmica, bod po bod evropa... :mrgreen:

ja sam igrom zadovoljan, izem ga kako udje onaj njihov gol, vrpoljio sam se i nisam ga video...
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Plavim Dunavom »

Ja opet moram da ponovim da ne treba ići iz krajnjosti u krajnjost i tu se slažem da malko treba spustiti loptu na zemlju, mada je konstruktivna kritika uvek dobrodošla jer može samo da utiče na to da se neke stvari poprave, ali treba imati naravno meru.

Međutim, neki koji sada traže da se lopta spusti na zemlju radili su upravo suprotno kada smo pobedili Bursu i veoma su visoko poleteli, a sada pričaju kako to ne treba raditi ni u pobedi ni u porazu, malo je kontradiktorno to.Ako se vratimo malo unazad, u vreme meča sa Bursom su u temi o upravi iznošeni neki podaci pa su pojedinci čak i nepristojno od strane nekih forumaša napadani i prozivani su da mrače pred utakmicu.Po toj logici ispada da štagod se napisalo ispada neko mračenje, pa sve i da jeste tako ne vidim kome to može da smeta, igračima možda, šta su oni razmežena deca, a ne profesionalci koji na svakoj utakmici treba da daju svoj maksimum jer im je to posao kojim se bave i od kojeg žive?Ali da se vratimo na te krajnjosti, ako prođemo Šerif da ne bude da smo glavni favoriti za osvajanje Lige Evrope, da pojedincima treba već klicati imena, da će klub da bude superstabilan i slično.Upamtimo sada ovo.

Nadam se da ovi kiksevi baš mogu da budu neko otrežnjenje pred Šerif i da nam je to možda i trebalo, mada ne valja što se bodovi tako rano gube jer treba izboriti tu Evropu i dogodine, a neće nam biti lako ni sa Spartakom ni sa privatizovanim Čukaričkim koji su odlično startovali.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Voja »

Mislim da se ovaj mec treba sto pre zaboraviti i posvetiti se Serifu.Naredna 4 dana treba napraviti ofanzivu na svim poljima,posebno na polju marketinga,jer nam niko ne garantuje opstanak u Evropi,a i ako prodjemo,ova 4 dana nece biti suvisna. Vozdovac i Srem zaboraviti... bice vremena za analize,sada nam treba zajednistvo i da svi budemo na samo jednom zadatku,a ti je primopredaja znacke i ustolicenje novog Evro serifa :cheers:
Image
Locked