O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Voja »

E vidis,ja bas naprotiv mislim da su principi sada malo drugaciji,al sve je to opet stvar licne procene.
Image
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: O Forumu i Sajtu

Post by One and only »

Da li je zaista potrebno da i na ovom mestu citamo bljuvotine navijaca bg sljama? Cemu tolika tolerancija prema gamadi cija je ocigledna namera da provocira? Bez ikakve potrebe se Vojvodinasi uplicu u nedogledne rasprave sa zatucanim bicima.
Najbolje resenje i jedino razumno jeste da se momentalno banuje svako ko se predstavi kao navijac zvijezde ili partizana.
United of Vojvodina
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Toto Riina »

One and only wrote:Da li je zaista potrebno da i na ovom mestu citamo bljuvotine navijaca bg sljama? Cemu tolika tolerancija prema gamadi cija je ocigledna namera da provocira? Bez ikakve potrebe se Vojvodinasi uplicu u nedogledne rasprave sa zatucanim bicima.
Najbolje resenje i jedino razumno jeste da se momentalno banuje svako ko se predstavi kao navijac zvijezde ili partizana.
+1
Ovo je forum navijaca Vojvodine :!:
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post by N13 »

Izvinjavam se ako je vec bilo reci o ovome, ne pratim bas redovno ovaj deo foruma, ali vidim na par poslednjih strana nije spominjano.
Hocu da pitam da li ste razmisljali o redizajnu foruma i sajta? Nesto u motivima stogodisnjice kluba, malo promene nece skoditi, uvek dobro dodje :)
Ili na primer da se napravi neki konkurs medju forumasima, da naprave header, background sliku i ostale sitnice, sve u motivima 100 godina postojanja kluba, pa najlepsi dizajn da se koristi. Ja bih se prvi rado ukljucio u tako neku akciju :)
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: O Forumu i Sajtu

Post by nboya »

Bice. O tom - potom
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Boske87 »

Jedno pitanje, nisam znao gde da postavim a možete mi odgovoriti i na pm. Imam u inboxu poruku od nekog forumaša zvanog Roki, nema nijedan post i registrovao se pre par dana. Sadržaj poruke mi nije poznat samo piše u nazivu ovo
This message has been removed by its author before it was delivered.
Kopka me sadržaj iste iako znam da će mi ostati nepoznat :mrgreen: , verovatno je neki ljubitelj blizanaca u pitanju
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: O Forumu i Sajtu

Post by nboya »

Boske87 wrote:Jedno pitanje, nisam znao gde da postavim a možete mi odgovoriti i na pm. Imam u inboxu poruku od nekog forumaša zvanog Roki, nema nijedan post i registrovao se pre par dana. Sadržaj poruke mi nije poznat samo piše u nazivu ovo
This message has been removed by its author before it was delivered.
Kopka me sadržaj iste iako znam da će mi ostati nepoznat :mrgreen: , verovatno je neki ljubitelj blizanaca u pitanju
Posalji mu pm pa ga pitaj sta je slao ;)
UPRAVA NAPOLJE!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Helm »

Naravoucenije: ne skidaj se sa foruma nikad jer jedino tako neces doci u situaciju da neko obrise pm pre nego sto procitas. :greenbutt:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Milan »

Predlazem ogranicenje od 2-3 posta dnevno po forumasu.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Helm »

Osecam da je to bilo adresirano na mene (mozda izmedju ostalih) pa cu odgovoriti. Ne vidim nikakvu potrebu da se pravila foruma menjaju zbog pojedinaca, ljudi smo, dogovoricemo se. Odmah za sebe mogu da garantujem, necu pisati uopste ako smetam. Nikakav problem.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Grba_NS »

Helm, ides iz krajnosti u krajnost. Treba naci meru, a mera nije ni 30 postova koliko si imao pre neki dan, ni prestanak pisanja. To se odnosi na tebe, shecky-ja i jos par forumasa. Ne morate u ama bas svakoj temi da vodite glavnu rec i da replicirate u nedogled. Ti si za 2 godine skupio postova koliko su neki vidjeniji forumasi za 6-7 godina. Ponavljam, pronaci meru, to je sve.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Helm »

Ako osecam potrebu da napisem 30 postova, ja ih napisem u jednom danu, ako u dve nedelje ne osecam potrebu da napisem 3 posta ja ih ne napisem. Takav sam na forumu, takav sam i u realnom svetu, kratak fitilj (valjda genetika ko ce ga znati) i ne cutim za stvari gde osecam potrebu da nesto kazem. Postoje razni profili ljudi, neki se uklope u odredjenoj grupi ljudi, neki ne. Tako je uvek bilo, a da se menjam na silu ne zelim. Ako moj stil pisanja i ucestvovanja na ovom forumu, drugima smeta, ja cu drage volje da se povucem iz diskusija. Nisam sujetan covek po prirodi, i taman posla da cu sad nesto kao zauvek prestati da posecujem forum, da necu vise nikad nista napisati ili nesto slicno. Ali u diskusijama necu da smetam drugima. Ponekad cu napisati neko svoje vidjenje ako osecam da je situacija za to, potpuno mimo drugih razgovora, znaci mozda utisak sa utakmice, eventualno nesto slicno i to je to. Da svi budemo zadovoljni. Postujem volju.

Jedino sto ne postujem je nacin na koji se Milan obratio. Inace, tebe kao forumasa cenim, ali ako imas problem sa mnom reci meni, a ne da trazis od administracije "elektronsku narukvicu".
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Milan »

Helm wrote:Jedino sto ne postujem je nacin na koji se Milan obratio. Inace, tebe kao forumasa cenim, ali ako imas problem sa mnom reci meni, a ne da trazis od administracije "elektronsku narukvicu".
Nemam nikakav problem sa tobom i ne vidim na kakav sam se to los nacin obratio. Jednostavno zelim da forum dobije na kvalitetu (to jest da ga povratimo), te da nemamo situaciju gde dva forumasa repliciraju jedan drugom u nedogled. Za to postoji PM...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: O Forumu i Sajtu

Post by kafe bagdad »

Једини начин да све добије на квалитету је искорењивање индијанштине. Нажалост омасовљавање увек доноси драстичан пад квалитета и то се види и по форуму, а плашим се да ће се ускоро видети и на стадиону.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: O Forumu i Sajtu

Post by Turija »

Omasovljenje, samo privremeno, donosi pad, dok se ljudi ne snađu, ali ako se bude pravilno postupalo (radilo) svaki kvantitet mora da donese i kvalitet.
Možda bi trebalo razmotriti neko srednje rešenje (nešto između Milanovog i Minjinog predloga), kao što je npr ograničenje replike između 2 ista forumaša, po istom pitanju (postu) na dve po jednom danu.
Sutradan bi, već spontano, splasnuo adrenalin za nastavak takve diskusije.
Lično nisam pristalica ,,gvozdenih" administrativnih stega, jer guše slobodu mišljenje i stvaraju strah od pisanja.Bolje je (po mom mišljenju) imati situaciju sa nešto više postova (i nešto nižeg kvaliteta), nego da prođe dan, a da niko ništa ne napiše na Forumu, plašeći se hoće li pogoditi s temom.
Kakav bi to bio forum, bez postova i slobodnih diskusija?Ko bi se na njega učlanio i kome bi bio spolja interesantan, ako nema ničeg novog, odnosno preseka raspoloženja navijača Vojvodine, vezanih za stanje, rezultate i događaje u Klubu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply